آموزش آپدیت آفلاین XBOX ONE

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
الان این اپدیت جدیدی که برای کنسول اومده رو از کجا باید دانلود کنم؟ برای اپدیت افلاین؟ تو سایت xbox یه فایل مطابق با ورژن سیستم عاملم هست ولی حجمش 1.7 گیگ هست!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
الان این اپدیت جدیدی که برای کنسول اومده رو از کجا باید دانلود کنم؟ برای اپدیت افلاین؟ تو سایت xbox یه فایل مطابق با ورژن سیستم عاملم هست ولی حجمش 1.7 گیگ هست!
http://www.xbox.com/xboxone/osudt2
آپديت هاي افلاين حجمشون زياده. فكر كنم چون شامل تمام آپديت ها ميشن، براي همين حجم زيادي دارن.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
http://www.xbox.com/xboxone/osudt2
آپديت هاي افلاين حجمشون زياده. فكر كنم چون شامل تمام آپديت ها ميشن، براي همين حجم زيادي دارن.
خیلی مسخره هست که! افلاین میزنیم که سرعت بیشتر و بدون قطعی باشه حالا میان 7-8 برابر میکنند حجمش رو:|

همون با کنسول بهتره:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
واسه من چرا اصلا اپديت نمیاد
اگه كنسول روي حالت دانلود اتوماتيك آپديت ها باشه، خودش آپديت دانلود ميكنه.
براي آپديت كردن به صورت دستي هم بايد مراحل زير انجام داد.
Settings=> system=> Update Consol
اگه به جاي Update Consol نوشته بود No Update Available يعني اين كه كنسول قبلا آپديت شده.

دليل اين كه آپديت ها نمياد، اينه كه آپديت ها اجباري نيستن و هر كسي دوست داشت ميتونه دانلود كنه.:d

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
10813.0amd64frexb_rel_1404_mte.140505-1223
برای افلاین باید کدوم فایل رو دانلود کنم

کنسول رو تازه گرفتم پال هست روشم عربی نوشته تنظیمات اولیه مال زبان رو انجام دادم ولی کشوری که زندگی میکنید رو زدمus حالا نمیدوم چرا کنسول مشکل داره با اینترنت اپدیت نمیشه

آخرین ویرایش:

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
رای افلاین باید کدوم فایل رو دانلود کنم

کنسول رو تازه گرفتم پال هست روشم عربی نوشته تنظیمات اولیه مال زبان رو انجام دادم ولی کشوری که زندگی میکنید رو زدمus حالا نمیدوم چرا کنسول مشکل داره با اینترنت اپدیت نمیشه
:-/:-/:-/

آخرین ویرایش:

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
صفحه اول توضیحاتی که بهرام جان دادن کامل هست مطالعه کنید تا متوجه شید
اما اگه اینترنت خوب دارید پیشنهاد می‌کنم با خود کنسول انلاین آپدیت کنید

برای افلاین باید کدوم فایل رو دانلود کنم

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308

اینو دانلود کردم رو هارد اکسترنال رختم مراحل بالا رو انجام دادم ولی وقتی اون دوتا دکمه رو نگه مدارم بعد پاور رو میزنم لوگو xbox میاد میگه دسته رو روشن کن اپدیت میخواد دوبار صدای روشن شدن هم نمیده

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
اینو دانلود کردم رو هارد اکسترنال رختم مراحل بالا رو انجام دادم ولی وقتی اون دوتا دکمه رو نگه مدارم بعد پاور رو میزنم لوگو xbox میاد میگه دسته رو روشن کن اپدیت میخواد دوبار صدای روشن شدن هم نمیده
از یکی‌ از پست‌های بهرام جان نقل بگیر از ایشون سوال کن من تاحالا آفلاین انجام ندادم که بتونم به درستی‌ راهنمایتیون کنم

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
دوستان یه مشکلی با آپدیت از طریق کنسول دارم با وایرلس و لن هردو امتحان کردم چند بار نشد...وقتی میزارم آپدیت تا 10 درصد میره بعد یهو میپره روی 16 درصد بعد از 2 مین ارور میده...چند بار هم تست کردم قایده نداشت راه حلی سراغ دارید؟ سرعت نت هم مشکلی نیست 2 مگه !

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان یه مشکلی با آپدیت از طریق کنسول دارم با وایرلس و لن هردو امتحان کردم چند بار نشد...وقتی میزارم آپدیت تا 10 درصد میره بعد یهو میپره روی 16 درصد بعد از 2 مین ارور میده...چند بار هم تست کردم قایده نداشت راه حلی سراغ دارید؟ سرعت نت هم مشکلی نیست 2 مگه !
اگر میتونی با کامپیوتر دانلود کن بریز تو فلش ...
من اینطوری آپدیت کردم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر