بحث و تبادل نظر در رابطه با هک Bubble

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
من که تست کردم، خیلی سریعتر بود، آره یه سری باگها داره من به خودشم گفتم خودشم تایید کرد، ولی در هر صورت فعلا بهترین گزینه است و از bubble خیلی راحتتر و بهتره.
احتمالش زیاده ورژن های دیگه هم بیاد.

خوب الان چه فرقی با ارک داره؟بابل که هیچی میره رو اعصابو..
اما ارک بهتره فقط الان ی بوت رو نمیخونه ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
الان که بازی رو از استور ورداشتن ایا راه دیگری هست؟؟؟
سایت Wololo.net - PS4, PS Vita, PSP Programming, Security and Homebrews یه مطلب جدید زده قضیش چیه؟؟؟
نه دوست عزیز هیچ راه دیگه ای نیست و باید به موقش میخریدیدش و داونلودش میکردید
متاسفانه بازیارو سونی بعد فهمیدن زود از استور حذفشون میکنه و بعد پچش میکنه و جایگزین میکنه که این بازیام سوختن

sammei7

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
سلام به همه ی دوستان
شما که زحمت کشیدین آموزشا رو خوندین و تستم کردین یه آموزش درست و حسابی بزارین خدایی من شخصا چیزی نفهمیدم با اینکه هم تری و هم پی اس پیم رو خودم هکشو انجام دادم
مرسی ممنون خصوصا شما آقا مسعود

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام به همه ی دوستان
شما که زحمت کشیدین آموزشا رو خوندین و تستم کردین یه آموزش درست و حسابی بزارین خدایی من شخصا چیزی نفهمیدم با اینکه هم تری و هم پی اس پیم رو خودم هکشو انجام دادم
مرسی ممنون خصوصا شما آقا مسعود
اتفاقا قصدش رو داشتم که بزارم، اما متاسفانه سونی سریعا بازی ها رو از استور پاک میکرد، مثلا دو تا بازی رو طی کمتر از یک هفته از استور ورداشت.
رو این حساب اگر من آموزش میزاشتم کسی نمیتونست همون بازی رو دانلود کنه.
اگر تونستین Numblast رو از استور دانلود کنین، من بهتون میگم چیکار کنین.
موفق باشید.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اتفاقا قصدش رو داشتم که بزارم، اما متاسفانه سونی سریعا بازی ها رو از استور پاک میکرد، مثلا دو تا بازی رو طی کمتر از یک هفته از استور ورداشت.
موفق باشید.

این بازی هم از استور ناکار شده!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
آقا چرا انقدر به خودتون فشار میارید یه pspe1000 :xبگیرید خیالتونو راحت کنید؟؟
من بازی PSP رو ویتا خریدم ولی خیلی بی کیفیته انگار دارید آتاری بازی میکنید:d

نه دویت من افکت بلوور رو روش کن درست شه!بیکیفیت چیه؟؟؟!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اون افکت بلور هیچ کاری جز تار کردن بازی نمیکنه من به امید تغییر رزولوشن psp به ویتا رفتم از استور بازی dissidia final fantasy رو خریدم
خیلی این بازی رو دوست داشتم ولی بعد از نصب احساس کردم 20 دلار تو پاچم رفته :((
دقیقا رته تو پاچتتتتتتت:d

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
اصلا بحث سر این نیست که این بازی ها چه کیفیتی داره، مهم اینه که به شخصه با بعضی بازی های psp خیلی حال میکنم، به علاوه اینکه آدم رو ویتاش داشته باشه خوب بهتر ازینه که دو تا کنسول داشته باشه، به علاوه از قدیم گفتن :
"مفت باشه کوفت باشه":d
به علاوه من خودم هر دفعه تو انجمن گفتم که بازی رو دانلود کنین. حالا دوباره ریلیز میشه، این دفعه رو از دست ندین.

sammei7

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
موفق باشید.

خب شما یه لطفی بکن بازی ها که ریلیز میشه مارو در جریانش بزار یا لینک مرجعش رو که سریع دانلود کنیم بازم خیلی مرسی

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
دوستان سریع بازیه Arcade Darts دانلود کنن بازی فقط برای ریجن usa پس اگر روی ریجن دیگه ای یوزر دارید یک یوزر جدید بسازید

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
خوب گفته عالیه اما مینی هست و زودی داونلود شه در کل به نظرم اینطوری به نتیجه نمیرن چون همش پچ میشه نباید همشونو این فایرمویر میسوزوند که سوزوند
واقعا فک میکنی اینایی که تا این حد راحت دارن ریلیز میکنن، نتونستن خود ویتا رو هک کنن، ؟؟؟
اشتباه نکن اینا الانشم کلی هک روش انجام دادن ولی رو نکردن، وگرنه پیدا کردن اکسپلویت و مخصوصا ساخت سیوش فقط در صورتیه که شما رم و کنسول و کامل دامپ کرده باشی، وگرنه با هیچی که نمیشه سیو بازی ها رو کشید بیرون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر