سونی : تجارت موبایل را واگذار میکند

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
AM-AU456_SONY2_G_20120823165321.jpg

به گزارش رویترز (ترجمه GSM) با وجود تلفنهای همراه موفق هوشمند ، سونی هنوز به سود حاصل از بازار تلفن همراه دست نیافته و با مشکل جدی مواجه است . در سال مالی ای که در مارس به پایان میرسد سونی از بخش تلویزیون و سخت افزار و بیشترین ضرر در بخش موبایل با زیان یک میلیارد و 900 میلیون دلاری مواجه است . منابع آگاه (رویترز) تایید کرده که سونی میخواهد بخش موبایل خود را واگذار کند .
کاز هیرای مدیر عامل شرکت سونی اذعان کرد : کسب و کار بازار تلویزیون و تلفن همراه نیاز به بازبینی جدی دارد .
نقل از خبرگزار AMIRONE :
این در حالیست که بخش سرگرمی و تصویر برداری بسیار موفق عمل کرده اند . . آیا سونی تمرکز خود را به این دو بخش معطوف میکند و برندهای تجاری دیگر نقش کم رنگتری خواهند داشت . نظر شما چیست ؟

رویترز
GSM

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آقا سامسونگ بازار ایران رو قبضه کرده چه توی موبایل چه توی tv:|

داداش این آواتاریی که میزاری منو کشته :d

من کلا یه نظر دارم اونم تخصص ریزه

حالا تخصص ریز چیه؟ تو علم مدیریت و علم کسب و کار میگن مثلا میخوای تو کار pc فعالیت کنی خوب باید خوردش کنی و انتخاب کنی قست سخت افزار باشه یا نرم افزار بعد به فرض سخت افزار انتخاب کردی

یه تخصص ریزتر مثلا فقط هارد یا فقط مادربورد انتخاب کنی و تخصصی فقط روی هارد کار کنی هم اعتبارت بیشتره هم تخصصی تر هستی هم درآمدت بیشتر میشه هم منبع و مرجع اون وسیله شناخته میشی و .....

تو علم مدیریت فعالیت تو چند بازار و محصول متفاوت حماقت محض حساب میشه

مشکل سونی اینه 200 تا خط تولید کالا ها مختلف داره از اونور یهو میبینی برند ترکیبی موفق سونی اریکسون از هم جدا کرد خواست بگه فقط سونی مهمه زد بازار موفق گوشی هاشو خراب کرد

بخش لپ تاپ ها vaio ها اسطوره ای رو هم به باد داد

چنتا ساختمون با عظمتشو فروخته سونی

تو بخش گیمش سونی موفقه بنظرم باید سونی فقط تخصصی روی گیم کار کنه مثل نینتندو

آخرین ویرایش:

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96

حالا تخصص ریز چیه؟ تو علم مدیریت و علم کسب و کار میگن مثلا میخوای تو کار pc فعالیت کنی خوب باید خوردش کنی و انتخاب کنی قست سخت افزار باشه یا نرم افزار بعد به فرض سخت افزار انتخاب کردی

یه تخصص ریزتر مثلا فقط هارد یا فقط مادربورد انتخاب کنی و تخصصی فقط روی هارد کار کنی هم اعتبارت بیشتره هم تخصصی تر هستی هم درآمدت بیشتر میشه هم منبع و مرجع اون وسیله شناخته میشی و .....

مشکل سونی اینه 200 تا خط تولید کالا ها مختلف داره از اونور یهو میبینی برند ترکیبی موفق سونی اریکسون از هم جدا کرد خواست بگه فقط سونی مهمه زد بازار موفق گوشی هاشو خراب کرد

آواتارم قابل شما رو نداره.:dدرست میگی احسان جان ولی همین سامسونگ یا ال جی رو نگاه کن.توی همه زمینه ها دارن فعالیت میکنن و فروش خوبی هم در سرتاسر دنیا چه از محصولات صوتی و تصویری و کامپیوتری بگیر چه لوازم خانگی دارن.توی تولید گوشی های هوشمند هم که الان سامسونگ اگه اغراق نکنم و به دوستان اپل باز بر نخوره دنیا رو گرفته.یا مثلا یکی دیگه از کمپانیهای کره ای رو میگم.برند دوو رو ببین.همچی تولید میکنن.از کشتی نفت کش تا اتومبیل و لوازم خانگی و صوتی تصویری.حالا بگذریم سونی یه سیاستهای خاصی داره که خودش میدونه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آواتارم قابل شما رو نداره.:dدرست میگی احسان جان ولی همین سامسونگ یا ال جی رو نگاه کن.توی همه زمینه ها دارن فعالیت میکنن و فروش خوبی هم در سرتاسر دنیا چه از محصولات صوتی و تصویری و کامپیوتری بگیر چه لوازم خانگی دارن.توی تولید گوشی های هوشمند هم که الان سامسونگ اگه اغراق نکنم و به دوستان اپل باز بر نخوره دنیا رو گرفته.یا مثلا یکی دیگه از کمپانیهای کره ای رو میگم.برند دوو رو ببین.همچی تولید میکنن.از کشتی نفت کش تا اتومبیل و لوازم خانگی و صوتی تصویری.حالا بگذریم سونی یه سیاستهای خاصی داره که خودش میدونه.

همین ال جی و .... الکی به اینجا نرسیدن سال ها ساله که از پایه شروع کردن تلاش کردن تبلیغات بین المللی کردن سرمایه گذاری کردن روی تکنولوژی روز

همین سامسونگ من یادمه از بچگیم گوشی هاش تو بازار بود

بخاطر همین گفتم برند ترکیبی موفق سونی اریکسون از هم پاشوند تا بگه من سونی ام ( خوب چی شد بازار هدف و برند معتبرشو از دست داد )

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
همین ال جی و .... الکی به اینجا نرسیدن سال ها ساله که از پایه شروع کردن تلاش کردن تبلیغات بین المللی کردن سرمایه گذاری کردن روی تکنولوژی روز

همین سامسونگ من یادمه از بچگیم گوشی هاش تو بازار بود

بخاطر همین گفتم برند ترکیبی موفق سونی اریکسون از هم پاشوند تا بگه من سونی ام ( خوب چی شد بازار هدف و برند معتبرشو از دست داد )

حقیقتش قیمت محصولات کره ای توی ایران نسبت به برند سونی پایین تر هسته.البته کیفیت خوبی هم دارن خداییش.مثلا هر کس میخواد تلویزیون بخره اگه بخواد سونی بخره میگن ولش کن بابا باید پول اسمش رو بدی.برو سامسونگ یا ال جی بخر تازه کلی هم تخفیف و کارت هدیه و جشنواره و .... دارن:dدر مورد موبایل هم همین حرف صادقه.کلا سونی مغروره.

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
کنسولش هم چون از 20 سال پیش با پلی 1 شروع کرده محبوبیت بالایی تویه آسیا داره
ولی خب تویه کشور های اروپایی چون آنلاینذبازی کردن مهمه ..سونی هیچچی نیست ...همه ایکس باکس استفاده میکنن ..و تا چند مدت دیگه سونی بخش کنسول بازی روهم عقب میوفته
با ماکروسافت آمریکا نمیشه مقابله کرد

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
کنسولش هم چون از 20 سال پیش با پلی 1 شروع کرده محبوبیت بالایی تویه آسیا داره
ولی خب تویه کشور های اروپایی چون آنلاینذبازی کردن مهمه ..سونی هیچچی نیست ...همه ایکس باکس استفاده میکنن ..و تا چند مدت دیگه سونی بخش کنسول بازی روهم عقب میوفته
با ماکروسافت آمریکا نمیشه مقابله کرد
داداش شما حالت خوبه؟:| فازت رو مشخص کن...من فن کورکورانه نیستم ولی هر از هر گیمر هاردکور بخوای بپرسی بهت میگه اختلاف این دو شرکت تو زمینه گیم و کنسول چقذ زیاده...همچنین محبوبیت!

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia

امیدوارم به سرنوشت نوکیا دچار نشه چون منم با نظر دوستان موافقم سونی توtvو گوشی یا لبتاب با کیفیت عمل می‌کنه و حیف که این قسمترو از دست بده اما متاسفانه هرروز یه خبر میاد که سونی فلان قسمتو فروخت یا واگذار کرد مشخص که بدجوری مشکله نقدینگی دارن از همه طرف داره تلاش می‌کنه که تو قسمت گمینگ رقابت کنه از اون طرف هم رقیبی مثل ماکروسافت هیچ مشکله مالی نداره که هیچ قیمت کنسولش و هم تا مرز ۲۹۹ دلار اورده امیدوارم سونی تو گردونهٔ رقابت بتونه باقی‌ بمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر