Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    53

Dracu Wilhelm

کاربر سایت
Dec 26, 2014
15
علمی تخیلی برای هوش های متوسطه جامعه است. چه از نوع هالیوودی (Fringe) چه بریتیش (تاپیک فوق)

یادمه تو دوران نوجوانی عشق ساینس فیکشن بودم 2001: اودیسه فضایی، هوش مصنوعی، هاف لایف، Watchmen، .. الان دیگه جواب نمیده. :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
علمی تخیلی برای هوش های متوسطه جامعه است. چه از نوع هالیوودی (Fringe) چه بریتیش (تاپیک فوق)

یادمه تو دوران نوجوانی عشق ساینس فیکشن بودم 2001: اودیسه فضایی، هوش مصنوعی، هاف لایف، Watchmen، .. الان دیگه جواب نمیده. :d
این دیگه از اون حرفا بود :D
منم بچگی یک سری سبکای خاصی رو دوس داشتم که الان حسی نسبت بهشون ندارم اگه اینطوری باشه همشون میشن بچگونه و واسه ذهن متوسط:D

بعدشم غیر از علمی تخیلی درام هم هست و داستان بسیار عالیی داره و همینطور پیچیدگیاش بعضی جاها خیلی زیاد میشه در کل این سریال برای تمام سنین و سلایق پیشنهاد میشه :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
میشه بر طبق مطالعات و تحقیقاتت گستردتون بگید الان برا هوش های بالای جامعه چه ژانری رو پیشنهاد میدید؟

Dracu Wilhelm

کاربر سایت
Dec 26, 2014
15
میشه بر طبق مطالعات و تحقیقاتت گستردتون بگید الان برا هوش های بالای جامعه چه ژانری رو پیشنهاد میدید؟

ئه نسل اینا که گیف پراکنی میکردن و رفقاشون 2 رقمی لایک میزدن هنوز منقرض نشده؟ :d

در جواب سوالت: خیلی ساده بگم Documentary یا همون مستند.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
در جواب سوالت: خیلی ساده بگم Documentary یا همون مستند.

خب متاسفانه اینجا تاپیک مستند نیست. تاپیک دکترهوئه و به هوش بالای شما نمیخوره : ) امیدوارم تاپیک های مناسب با هوشت رو در بقیه ی بخش های سایت پیدا کنی.

ئه نسل اینا که گیف پراکنی میکردن و رفقاشون 2 رقمی لایک میزدن هنوز منقرض نشده؟ :d
مگه نسل این show off ها که باید به هرنحوی متفاوت بودنشون با جمع رو ثابت کنن منقرض شده؟:d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
دکتر هو با این که فمیلی شوئه و واسه بچه هاست ولی یکی از باهوش ترین اسکریپت های سایفای رو داره، ولی خوب ممکنه به بعضی ها جواب نداه. مشکل من با اینجاست.

2001: اودیسه فضایی، هوش مصنوعی، هاف لایف، Watchmen

headshot-suicide.gif

اگر شما این عناوین رو واسه غشر متوسط یاد می کنین قطعا ابر انسان هستید. آدرس بدین ما تشت بیاریم باهاش چرکای پای شما رو بشوریم همونجا کُلشو قورت بدیم به تقوای اُخروی رسیدیم.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
حالا به Doctor Who کاری ندارم ولی این که یکی بیاد بگه 2001 برای هوش‌های متوسط جامعه هست خودش نشون میده در چه سطحی هستش. آخه 2001؟ :d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
الان بیش از پونزده اپیزود با کلارا اومده بیرون بعضی جاها هنوز دکتر میشه همراه کلارا . محض رضای خدا تو یه تایم لرد هستی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
یک سوالی همینجور پیش اومد :|
توی فصل چهارم:
دکتر میره پیش اون ماهیایی که دست و پا دارن و با اون گروه دیگه مشکل پیدا کردن و هر روز با هم جنگ دارن و میخواد قضیه رو درست کنه که ازش DNA میگیرن و تکثیرش میدن و یک دختر تایم لرد درست میشه و میشه دختر دکتر که از آ خر میمره باز دوباره زنده میشه و فرار میکنه از اونجا دیگه یادم نمیاد تا آخر سریال حرفی ازش زده شده باشه :| چیه قضیه؟ :|

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
یک سوالی همینجور پیش اومد :|
توی فصل چهارم:
دکتر میره پیش اون ماهیایی که دست و پا دارن و با اون گروه دیگه مشکل پیدا کردن و هر روز با هم جنگ دارن و میخواد قضیه رو درست کنه که ازش DNA میگیرن و تکثیرش میدن و یک دختر تایم لرد درست میشه و میشه دختر دکتر که از آ خر میمره باز دوباره زنده میشه و فرار میکنه از اونجا دیگه یادم نمیاد تا آخر سریال حرفی ازش زده شده باشه :| چیه قضیه؟ :|

این دخترش یکی از همون کساییه که بهت گفتم :D
اتفاقا ازت میخواستم بپرسم همچین کسی میاد توی سریال یا نه ولی نخواستم برات اسپویل بشه... ولی اگه تا الان نیومده فکر کنم باید در آینده بیاد دیگه... اگه بیاد و بر فرض دستیار دکتر بشه عالی میشه من خیلی ازش خوشم اومده بود :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
مستند world tour conquest اومده جالب بود!
جنا و پیتر کاپالدی به نقاط مختلف جهان میرن و با فنای سریال دیدار میکنن! فک نمیکردم جنا کولمنم اینقدر طرفدار داشته باشه اینطوری که اینجا بهش هیت ورزیده میشه :D
بعضی از تیکه های سری قدیم رو هم نشون میداد در کل جالب بود فقط جای مت اسمیت و دیوید تننت خالی بود :(

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
به مناسب ده سالگی سری جدید Doctor Who، ده قسمت برتر سری جدید رو از نظر 280هزار شرکت کننده رتبه بندی کردن که این طوری شده:

1. Blink
2. Vincent and the Doctor
3. The Stolen Earth / Journey's End
4. The Day of the Doctor
5. The Empty Child / The Doctor Dances
6. Army of Ghosts / Doomsday
7. The Girl in the Fireplace
8. Bad Wolf / Parting of the Ways
9. Silence in the Library / Forest of the Dead
10. The End of Time

یه سری ویدئوی رسمی و غیر رسمی هم اومده که این دو تا به نظرم قشنگ بودن:

watch?v=XvpfIjCi2bo
watch?v=09nw1MKJGao

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
یکی از جک جونورهای سیزن جدید:

چیز جالبیه! کم و بیش آدم رو یاد Big Daddy میندازه و طراحی ـش هم یه حالت قدیمی و خاصی داره. :D
-----------------
میسی ویلیامز هم بازیگر مهمون دو اپیزود از سیزن جدید هست:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
به شکل وحشتناکی دلم تنگ شده بود واسه دکتر برا همین اومدم توی این تاپیک یکم خاطرات زنده بشه که بعد یادم اومد چون از فصل 2 شروع کرده بودم به دیدن و فصل اولو کامل ندیدم خر کیف شدم :D
هنوز تاریخ پخش سیزن جدید مشخص نشده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر