Far Cry 4| pc

Name : Far Cry 4

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360
Release Date: November 18, 2014
Meta Score: ???

http://forum.bazicenter.com/thread93552/#post3534302

System Requirements
Minimum System Requirements
Operating system: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor: Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory: 4GB
Video card: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Recommended System Requirements
Operating system: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
Memory: 8GB
Video card: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon R9 290X or better (2GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

فارکرای 4 همانند نسخه های قبلی خود شما را در 2014/11/18 را به محیطی عظیم و اما متفاوت دعوت می کند ، اینبار با گستردگی و امکانات بیشتر در منطقه ای به نام Kyrat در رشته کوه های هیمالیا

داستان : در فاکرای 4 شما کنترل کارکتر اصلی بازی یعنی Ajay Ghale را در دست می گیرید. او به سرزمین مادری اش یعنی Kyrat بر می گردد تا به وصیت مادرش عمل کرده و خاکستر او را در محیط پراکنده کند. Ajay به Kyrat تعلق دارد اما از کودکی از آن دور بوده و با آن غریبه و نا آشنا می باشد. طی ماجراجویی ها او به گروه نظامی حاکم بر منطقه تحت فرمان Pagan Min برخورد می کند و این شروع داستان و کشمکش های Ajay برای مقابله و بقا و همچنین یافتن هویت خانوادگی خود می باشد.
در این بازی شخصیت های بسیاری نیز شما را همراهی خواهند کرد و نیز در برخی موارد این بر عهده شماست که تصمیم بگیرید با کدام یک از آن ها همکاری کرده و مسیر خود را مشخص کنید.

Pagan Min در این بازی نقش منفی و معادل شخصیت منفی و اما بسیار دوست داشتنی و فوق العاده Vaas در بازی قبل دار ایفا خواهد کرد. او فرزند یک قاچاقچی مواد مخدر است که در هنگ کنگ به دنیا آمده و از همان جوانی او نیز به کار پدر مشغول می شود. پس از کشته شدن پدر Pagan به دنبال جمع کردن ارتشی برای خود می گردد و به همین منظور به Kyrat رفته و مقر فرماندهی خود را در آن جا تشکیل می دهد.

به Kyrat خوش آمدید

محیط بازی وسعت زیادی دارد و از مناطق کوه پایه ای تا ارتفاعات و کوهستان های یخ زده را در بر می گیرد. به گفته سازنده کارها و ماموریت های زیادی در این محیط وجود دارد و تمام کردن آن زمانی طولانی را می طلبد.

همانند شماره قبل شمار زیادی از حیوانات در این شماره وجود دارند که با شکار آن ها می توان مواد لازم برای برخی از ارتقاع ها را بدست آورد، از بز های کوهی گرفته و پرندگانی همچون عقاب و ببر های کوهستان.

شمار اسلحه ها نیز در این بازی زیاد و مناسب می باشد ، از سلاح های سرد تا اسلحه های اتوماتیک و مواد منفجره و اسلحه شکار کوسه! با توجه به تنوع این اسلحه ها و همچنین ساختار مراحل می توان همچون شماره قبل انتظار اکشنی بی نظیر و گاهی مخفی کاری را در بازی انتظار داشت.

وسایل نقلیه هم تنوع خوبی خواهند داشت و شما را در گشت و گذار در محیط پهناور بازی همراهی خواهند کرد. از اسنوبیل گرفته تا کامیون های ارتشی و گلایدرها در این بازی وجود خواهند داشت. این بار تیر اندازی در حال رانندگی نیز به بازی اضافه شده که جایش در شماره قبل خالی بوده و می تواند به تنوع و هیجان بازی کمک بسیاری کند. همچنین برای اولین بار در بازی ها فیل ها در محیط حضور دارند و حتی می توان سوار آن ها نیز شد!

بازی شامل یک محیط خیالی نیز می باشد که بر اساس داستان ها و حماسه های محلی ساخته شده و برخی مراحل آموزشی در این محیط جریان دارد.
همچنین بخشی به نام Arena نیز در بازی وجود دارد که به مانند گلادیاتور ها باید به جنگ با حیوانات و دشمنان بسیاری برویم.

Battle of Kyrat :

بازی داری بخش چند نفره کلاسیک نیز می باشد که در 2 جناح مقابل هم قرار گرفته و به مبازره برای پیروزی می پردازند. این دو گروه موسوم به Rakshasa و Golden Path می باشند که گروه اول از سلاح های سنتی و قابلیت های فرا انسانی مانند احضار حیوانات و قابلیت بلینک استفاده می کنند و گروه دوم با سلاح های پیشرفته خود به مبارزه می پردازند. مود های بازی نیز شامل: Outpost ، Propaganda وDeamon Mask می باشد که در هر کدام دو گروه برای هدف معینی به جنگ با هم می پردازند
.
همچنین بخش Co-Op نیز در بازی حضور دارد که می توان قسمت هایی از بازی را به ماجراجویی با یکی از دوستان خود بپردازید.

news_far_cry_4_101_trailer-16045.jpg

1080P Gamersyde
720P
360P
با تشکر از FLAWL3SS و Hamed 3594 بابت لینک تریلر ها

آخرین ویرایش:

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
یه جوانمرد سیو بازیشو آپ میکنه ؟ 100% نمیخوام تا وسطا 30-40% باشه حالا یکم بالا پایین تر مهم نیست.​

من بازی رو خط داستانیشو تموم کردم فک کنم یه 60 درصدی شده باشه سیو هام، اگر خواستی آپ می کنم برات.

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
یه جوانمرد سیو بازیشو آپ میکنه ؟ 100% نمیخوام تا وسطا 30-40% باشه حالا یکم بالا پایین تر مهم نیست.​

یک نکته ای هستش که من تا حالا ندیدم هیچ جا کسی بهش اشاره کنه
اونم سیستم پشتیبان گیری کرک های ali213 هستش
این گروه علاوه بر کرک کردن بازی ، محل سیو بازی رو تغییر میده و میاره توی فولدر بازی ( محل نصب )
الان شما اگر برید توی فولدر بازیتون میبینید یک فایل Profile و یک فایل Profile.Backup اونجا هستش که کاراییشون اینطوریه :
Profile محل نگهداری سیو جاری ( فعلی ) شماست که میرید از روش لود میکنید
Profile.Backup هر بار که شما سیو میکنید یا بعد از اجرای ماموریت که خود بازی سیو میشه، سیو قبلیتون به صورت RAR ( همراه با تاریخش و حتی ساعت انجامش )توی این پوشه ذخیره میشه

یعنی الان تمام کسایی که بازی رو با این کرک انجام دادن از تمام سیوهای بازیشون کپی دارن ، فقط نمیدونستن
اگر بخوایید میتونید تست کنید
کافیه یکی از سیو ها رو که رار هست باز کنید و اون دوتا فایلی که به نام ALI213_1.sav و ALI213_2.sav هستش رو جایگزین فایل های همنامشون در پوشه Profile بکنید
میبینید که وقتی میرید داخل بازی اون سیو هرجا بوده باشه ادامش لود میشه
برای این دوستمون هم فایل سیوهای خودم رو میزارم که یکی یکی بریزه و هر کدوم خواست ادامه بده
Code:
http://www.mediafire.com/download/ego714c20u124ar/farcry4Profile.Backup.rar.htm
تا جایی که خاطرم هستش :
ALI213.Saves.2014-11-29 18-06-27.zip آخر act1 هستش
و
ALI213.Saves.2014-12-05 23-13-57.zip آخر act2

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

اوایل چپتر سوم هست و 28 درصده! اگه خوبه که بیا:
Download File

پوشه save3dmgames ـو بریز توی پوشه Bin و بعدش اگه کرکت 3DM نیست کرک 3DM ـو بریز وارد بازی شو! کرک 3DM نباشه سیوارو نمیخونه :)

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
مرسی ولی من Gold Edition دانلود کردم و بعد اپدیت 1.4 ریلودد ریختم. فایلام مثل اینکه توی C سیو میشد. اینهایی که دادین جواب ندادن
باید توی این مسیر باشه مال ریلودد
C:/ProgramData/orbit/420

MoHaMMAD_jOon

کاربر سایت
Jan 18, 2012
36
نام
MoHamMAD
سلام
دوستان دنبال موزیک هایی که تئ بازی پخش می شدم میگردم که پیداش نکردم
اگه کسی داره لینک بده لطفا
موسیقی متن بازی دارم که شامل 30 ترک اون نه
موزیک هایی که تو بازی پخش می شد میخوام مثل وقتی که سوار فیل می شه واسه اولین بار یا رادیو ی ماشین

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
مرسی ولی من Gold Edition دانلود کردم و بعد اپدیت 1.4 ریلودد ریختم. فایلام مثل اینکه توی C سیو میشد. اینهایی که دادین جواب ندادن
باید توی این مسیر باشه مال ریلودد
C:/ProgramData/orbit/420

خوب عزیز میگم کرک 3DM ـو باید بریزی! من بازی رو با 3DM رفتم سیوام فقط تو همین پوشس تو اون پوشه سیو ندارم چون بازیم ریلودد نیست!
نترس با 3DM بازی مشکلی پیدا نمیکنه!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خوب عزیز میگم کرک 3DM ـو باید بریزی! من بازی رو با 3DM رفتم سیوام فقط تو همین پوشس تو اون پوشه سیو ندارم چون بازیم ریلودد نیست!
نترس با 3DM بازی مشکلی پیدا نمیکنه!
دستت درست. فکر کردم 3DM هم مثل Ali توی مسیر بازی سیو میشه. کار کرد ممنون.

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام

کسای که بازی رو تموم کردن مرحله اخر ماموریتی یک سوال دارم توی اسپولیر پرسیدم

اون مرحله اخر که باید pagon min رو بکشیم دقیقا اونجای که سر میز هستن آیا میشه نکشتش یا باید حتما کشتش من سریع کشتمش ولی بعدش پشیمون شدم :d ازش خوشم میاد :dدر ضمن این amita چی شدش کجا ها میشه دیدش :d

A N G E L

کاربر سایت
Dec 6, 2014
13
سلام

کسای که بازی رو تموم کردن مرحله اخر ماموریتی یک سوال دارم توی اسپولیر پرسیدم

اون مرحله اخر که باید pagon min رو بکشیم دقیقا اونجای که سر میز هستن آیا میشه نکشتش یا باید حتما کشتش من سریع کشتمش ولی بعدش پشیمون شدم :d ازش خوشم میاد :dدر ضمن این amita چی شدش کجا ها میشه دیدش :d

اتفاقا منم امروز ظهر بازی رو تموم کردم
آره میتونی نکشیش ، اون مدتی که تفنگ رو گرفته سمتش کافیه شلیک نکنی تا آجی تفنگ رو بگیره پایین و مشغول خوردن غذا بشه
پگان هم کیرات رو میسپره به آجی و خودش با هلیکوپتر فرار میکنه
البته بنظرم میشه اون موقعی که داره با هلیکوپتر میره شلیک بکنی ولی من خودم نکردم
در مورد آمیتا هم والا اطلاعی ندارم ، یافتم خبر میدم دوتایی بریم پیشش
:d

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوالی داشتم
من تونستم با تنظیمات low نسخه بلک باکس این بازی رو اجرا کنم
دلم میخواد بازی جدید ارباب حلقه ها رو هم بازی کنم
خواستم بدونم بنظر شما سیستمم میکشه بازی رو تا بشینم دان کنم
:-/

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
اتفاقا منم امروز ظهر بازی رو تموم کردم
آره میتونی نکشیش ، اون مدتی که تفنگ رو گرفته سمتش کافیه شلیک نکنی تا آجی تفنگ رو بگیره پایین و مشغول خوردن غذا بشه
پگان هم کیرات رو میسپره به آجی و خودش با هلیکوپتر فرار میکنه
البته بنظرم میشه اون موقعی که داره با هلیکوپتر میره شلیک بکنی ولی من خودم نکردم
در مورد آمیتا هم والا اطلاعی ندارم ، یافتم خبر میدم دوتایی بریم پیشش
:d

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوالی داشتم
من تونستم با تنظیمات low نسخه بلک باکس این بازی رو اجرا کنم
دلم میخواد بازی جدید ارباب حلقه ها رو هم بازی کنم
خواستم بدونم بنظر شما سیستمم میکشه بازی رو تا بشینم دان کنم
:-/
اگه سیستمت Farcry 4 رو اجرا کرده Middle Earth رو هم میتونه.

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
اگه ممکنه یکی سیو 96% ریلودد بازی رو واسم بزاره چون این دی ال سیهای بازی رو ریختم همون ریلوددم بود ولی سیوام رفت.
ممنون میشم.

mamadha

کاربر سایت
Sep 14, 2013
374
بازی رو تموم کردم، عالی بود
فقط
پگان رو که گذاشتم فرار کنه حیف بود بمیره :| میگم این امیتا هیچی که هیچی؟ :| به هر سازش رقصیدیم اون سابال بیچاره رو بدبخت کردیم آخرش همین؟؟؟فقط اخرش گفت امشب خسته ای استراحت کن فردا بیا چند روز گذشت ولی دیگه زنگ نمیزنهههه :(

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من باورم نمی شد با اپدیت بازی گرافیک بازی به نحوه خوبی پیشرفت بکنه الان با اپدیت 1.8 حس می کنم گرافیک بازی بهتر شده و همچنین واقعی تر شده بیشترین تغییرات در بخش FUR هست برای پشم بدن حیوانات که عکس مقایس با قبل رو براتون می ذارم عکس ها رو هم خودم گرفتم. در اپیدیت اخر 1 عدد DLC قابل بازی هم اضافه می شه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
کی تا حالا تونسته بدون استفاده از اسلحه و فقط با استفاده از یک چاقو کرگدن بکشه؟:d
من تا حالا 2 تا کرگدن رو فقط با چاقو کشتم:>حدس بزنید چطوری:d
میدوم میرم پشت کرگدنه می ایستم و از پشت هی بهش چاقو میرنم بیچاره هی برمیگرده شاخ بزنه منم همینطور پیشتش میمونم و باهاش میچرخم و هی چاقو میرنم اونم هی میگرده منم باش میگردم انقدر میزنم تا بیافته بمیره:))

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
جدای از مشکلات افت فریم و لگ که من هنوز با نسخه 1.8 دارم
باگ های هم پیددا میشه
البته در بازی به این وسعت شاید طبیعی باشه ؟
4b1ae310e72674068e2c5620429cc6767a3be348.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر