ادابتور تبدیل XONE ( مشکل فن ادابتور )

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام
دوستان باز هم شما من را به شک انداختید یک میگوید 300 وات یکی دیگه 500 وات چون خودم اخر سر 300 وات نیو ترانس گرفتم حالا 300وات کمه؟ نمی شود با اهم متر فهمید چقدر توان خرو جی داره این ترانس ها
دوست عزیز منظور این نبوده که 300 وات خوب نیست یا 500 وات خوبه.
منظور اینه که با 500 وات خیال آدم راحت تره. هرچند 350 وات هم کار رو راه میندازه

mehdi_devil

کاربر سایت
Jun 11, 2008
18
سلام دوستان من پنجشنبه یدونه xbox oneگرفتم با یدونه از این اداپتور تبدیل ها این صداش دیوانه کرد مارو حالا اونش مهم نیست وقتی دستگاه رو خاموش میکنم این ادپتوره بازم کار میکنه از برق می کشمش میخوام بدونم این به دستگاه فشار میاره ممکنه دستگاه رو بترکونه یا نه؟؟؟

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
از دست این ملت کنسول فروش. یکی باید سر در سایت بنویسه کسی آداپتور نخره!

mehdi_devil@
هرچه سریع تر یک ترانس 300 به بالا تهیه کنید و اون آداپتور رو مستقیم بندازید دور.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
سلام دوستان من پنجشنبه یدونه xbox oneگرفتم با یدونه از این اداپتور تبدیل ها این صداش دیوانه کرد مارو حالا اونش مهم نیست وقتی دستگاه رو خاموش میکنم این ادپتوره بازم کار میکنه از برق می کشمش میخوام بدونم این به دستگاه فشار میاره ممکنه دستگاه رو بترکونه یا نه؟؟؟

دستگاه رو اگر کامل خاموش کنی دیگه صدایی از اداپتور نمیاد. وقتی دستگاه رو استندبای هست اداپتور روشن میمونه و کار میکنه

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اقا شرمنده میپرسم دستگاه رو مگه چجوری خاموش می کنن من دکمه ئثدعث دسته رو میگرم گزینه turn off کنسول رو میزنم
روی لوگوی اکس باکس از روی خود کنسول چند ثانیه نگه دار بعد خواموش کن. ولی بهتره زودتر ترانس بخری

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دستگاه رو اگر کامل خاموش کنی دیگه صدایی از اداپتور نمیاد. وقتی دستگاه رو استندبای هست اداپتور روشن میمونه و کار میکنه
سلام
چطور باید دستگاه رو کامل خاموش کرد؟! من دگمه اکس باکس رو روی دسته فشار میدم و گزینه کنسول آف رو انتخاب می کنم بعد کنسول خاموش میشه و آداپتور ولی کار میکنه!! و آداپتور رو هم از برق می کشم به فاصله چند دقیقه.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
سلام
چطور باید دستگاه رو کامل خاموش کرد؟! من دگمه اکس باکس رو روی دسته فشار میدم و گزینه کنسول آف رو انتخاب می کنم بعد کنسول خاموش میشه و آداپتور ولی کار میکنه!! و آداپتور رو هم از برق می کشم به فاصله چند دقیقه.

برو تو تنظیمات و از بخش power گزینه istant on رو به energy saving تغییر بده بعد کنسول رو خاموش کن

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
برو تو تنظیمات و از بخش power گزینه istant on رو به energy saving تغییر بده بعد کنسول رو خاموش کن
چرا راه سخت؟ :d
==
انگشت اشاره را چند ثانیه بر لگوی Xbox بر روی کنسول نگه دارید تا خاموش گردد :d
اگرم آداپتور صدا میده بهتره ترانس بگیرین و خودتون و کنسولتون رو راحت کنید :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
چرا راه سخت؟ :d
==
انگشت اشاره را چند ثانیه بر لگوی Xbox بر روی کنسول نگه دارید تا خاموش گردد :d
اگرم آداپتور صدا میده بهتره ترانس بگیرین و خودتون و کنسولتون رو راحت کنید :d

خب آدم حوصله نمیکنه بره طرف کنسول با دکمه خاموش کنه با دسته راحتتره:d

sb1370

کاربر سایت
Dec 15, 2014
17
شما دارید در مورد Power Supply خود کنسول صحبت می کنید؟
الآن اگه ریجن 1 بگیریم باید یک ترانس گرفت و آداپتور رو به اون وصل کرد؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام خدمت همگی. میخام x1 ریجن 2 بگیرم. چطوری بفهمم که آداپتور داخلش اصله و با اینایی که تو بازار هست عوض نشده؟؟؟
میتونی به فروشنده بگی برات تست کنه و خودت هم مهلت تست بگیری و خونه کاملا چک کنی
بهتره از یک جای معتبر بخری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر