دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
عزیزان لینک بازی های پلاس ریجن آمریکا به برزیل میخوره؟ الکی نگیرم 9گیگ این first lighte رو

دوستان و اساتید محترم چند تا سوال دارم
لطفا جواب بدید ممنون میشم
1.با این روش اگه بازی های free استور رو با pc دان کنم و انتقال بدم به کنسول برای اجرا باید اکانت پلاس داشته باشم یا plus نمیخواد بازی های free؟
2.لینک بازی های فری که قبلا دانلود کردیم و الان دیگه تویه استور نیستن رو میشه بریزیم تو کنسول و بازی کنیم؟
نميشه

Last edited by a moderator:

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام دوستان من خفن به این برنامه احتیاج دارم ولی هر کاری کردم نتونستم برنامه رو دان کنم .
فقط تونستم یه فایل زیپ دان کنم که حدود 800 کیلوبایت بود که اسم فایل PSXDownloadHelper بود و هیچی به عنوان اینیستال نداره که بخوام برنامه رو رو pc نصب کنم چیکار کنم ؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

عاقا هر کار میکنم برنامه نصب نمیشه وبندوز 7 دارم و کلیک راست هم میکنم و ران رو میزنم باز اررور میده

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام دوستان من خفن به این برنامه احتیاج دارم ولی هر کاری کردم نتونستم برنامه رو دان کنم .
فقط تونستم یه فایل زیپ دان کنم که حدود 800 کیلوبایت بود که اسم فایل PSXDownloadHelper بود و هیچی به عنوان اینیستال نداره که بخوام برنامه رو رو pc نصب کنم چیکار کنم ؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

عاقا هر کار میکنم برنامه نصب نمیشه وبندوز 7 دارم و کلیک راست هم میکنم و ران رو میزنم باز اررور میده
احتیاج نیست نصبی نیست فقط باید اجرا بشه.

دوستان سوال بنده را جواب ندادین

Mdanger

کاربر سایت
Jun 26, 2014
35
سلام دوستان.
من میخوام کیلزون که 35 گیگ هست رو به دستگام انتقال بدم.
ولی هر سری که امتحان میکنم برنامه هنگ میکنه و انتقال داده نمیه تمام می مونه .
حالا من چه کنم...

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
موقع اجرا این اررو رو میده
viewer.php
[/URL][/IMG]

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
دوست عزیز ممنون از راهنماییت .;)
تو تنظیمات ps4 اگه اینکارایی که تو فایل راهنما گفته بعدا واسه اتصال به psn مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
این کارایی که توی راهنما گفته انجام بدید بعد اون نرم افزار رو استارت کنید اتصال به نت مشکلی نخواهد داشت ولی اگه خواستید نرم افزار روی سیستم رو ببیندید یا به هر دلیلی استاپش کنید برای اتصال به پی اس ان باید تنظیمات نتورک کنسول رو روی حالت ایزی قرار بدید

javad7722

کاربر سایت
Dec 6, 2014
21
دوستان سرعت انتقال اطلاعات از نرم افزار به ps4 چه قدر است ؟ ( به وسیله ی wifi )
و اینکه چه جوری میشه فهمید که اطلاعات داره از طریق نرم افزار منتقل میشه و از طریق اینترنت دانلود نمیشه ؟ ( چون سرعت انتقال اطلاعات از طریق wifi برای من بین 1-2 مگ هست و سرعت اینترنتم هم 1 مگ هست و بهمین دلیل من به شک افتادم )

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دوستان لطفا کمک بنده این بازی infamous first را گرفتم بهش یه پوشه آدرس دادم از تو setting بعد تا نصف رفت بعد دیگه هر کار میکنم جلو نمیره نمیدونم چی کار کنم لطفا راهنمايي کنید ببینم این مشکل کجاست.آنتی ویروسم غیر فعاله.والله قبلا این مشکل را نداشتم

با هر زوری شد بازی را زدم ولی زده 6.5 گیگ میرم رو information زده 9.3 گیگ بقیش را چجوری تزریق کنم؟
این را وقتی proxy را تغییر دادم از 9.3. گیگ شد 6.5 گیگ.دیگه سر در نمیارم مشکل از کجاست

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
سلام
این روش خیلی خوبه واسه من که جواب داد. راهنمای پست اول خوبه یکم سرسری نوشته شده و گنگه. مجبور شدم کامنت بچه ها رو بخونم یا توی نت سرچ کنم :D.
درهرحال امیدوارم جلوش گرفته نشده و از bk_unforgiven و مابقی کسانی که کمک میکنن متشکرم.

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
دوستان کسی نمیتونه کمک کنه ؟
سرعت انتقال از روی وای فای لپ تاپ ها معمولا حداکثر دو مگ هست وبیشتر نمیتونید انتقال بدید. حالا اگر از psxdownloader استفاده میکنید، که انتقال فایل مستقیم هست، مال من حدودا با سرعت 1.5 انتقال میده. اگر از اینترنت بگیرید میشه حداکثر سرعت دانلود فایلتون از اینترنت.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان لطفا جواب سوال دوستمون رو بدین راجع به اینفیموس فرست لایت چون سوال منم هست.
مال من 4 گیگ دانلود کرده و انتقالم نمیده.نمیدونم چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر