بهترین ScreenShot ها با ویتا

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
باسلام
دوستان عزیز همونطور که میدونید کنسول دستی جدید سونی PSV دارای قابلیت های بسیار بالایی است . صفحه لمسی Front - Rear و ...
اما یکی از قابلیت های عالی اون تصویر برداری از هر لحظه کار با ویتای خود یا اسکرین شات است که در کامپیوتر نیز با آن سروکار داریم .
این قابلیت ویتا میتونه به ما و به اشتراک گذاشتن ایده هامون کمک کنه
از بازی یا برنامه و .... کار مورد نظر خود عکس گرفته و در جاهای دیگه و دفعات بعد بتونیم مورد استفاده قرارش بدیم
به همین منظور تصمیم گرفتم که هر کدام از ذوستان با تصویربرداری از بازی در حال انجام خود تصویر/تصاویری که قکر میکنه جال و یا خاص هستند رو به اشتراک بزاره .

فقط چند نکته :

1 - لطفا از عکس های اینترنتی پرهیز شود .
2 - در هر روز فقط 1 الی 2 پست و در هر پست حداکثر 5 عکس .
3 - تصاویر به صورت کوچک شده ( Thumbline ) و لینک تصویر اصلی بر روی آن ها .
4 - در صورت نیاز به توضی برای هر عکس در حد نیم خط توضیحی بنویسید .

باتشکر

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
تاپیک خوبیه مخصوصا واسه دیدن گرافیک واقعی بازی ها فقط نکته اش اینجاست که بهتره این اسکیرین شات هارو تو ویتا بریزید تا با کیفیت و تراکم واقعی ببینید

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
تاپیک خوبیه مخصوصا واسه دیدن گرافیک واقعی بازی ها فقط نکته اش اینجاست که بهتره این اسکیرین شات هارو تو ویتا بریزید تا با کیفیت و تراکم واقعی ببینید

عزیزم...
از بازی های ویتا عکس گرفته میشه برای دیدن تو پی سی و نگهداریشون
گرافیک یکی از جنبه هاست اما دلیل اصلی اون لحطه از بازی هست که بازیباز فکرمیکنه جالب بوده

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
دوستان اینم اسکرین شات بازی Killzone Mercenary
:>
ها ها ها :D
مال خودمه کسی نگه از اینترنته ! :">

- - -ویرایش - - -

دارم با خودم فکر می کنم اون عکس آخریه چیه :-?

tarandis

کاربر سایت
Sep 29, 2011
34

اما یکی از قابلیت های عالی اون تصویر برداری از هر لحظه کار با ویتای خود یا اسکرین شات است که در کامپیوتر نیز با آن سروکار داریم .
این قابلیت ویتا میتونه به ما و به اشتراک گذاشتن ایده هامون کمک کنه
از بازی یا برنامه و .... کار مورد نظر خود عکس گرفته و در جاهای دیگه و دفعات بعد بتونیم مورد استفاده قرارش بدیم

فکر خوبیه. فقط یادتون رفت بگید چطوری: برای گرفتن اسکرین شات دکمه های PS و START رو همزمان با هم فشار بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر