Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
رکوردیه واسه خودش ! بیشتر بود من که رسیدم شد اینقدر :d صف سبد کالا :| مردم اون حا واسه چی میان روی صف صبر می کنن ... :d

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
رکوردیه واسه خودش ! بیشتر بود من که رسیدم شد اینقدر :d صف سبد کالا :| مردم اون حا واسه چی میان روی صف صبر می کنن ... :d

اين همون سروري نيست كه مقررات اش هاردكوره ؟نه ميني مپ داره هم friendly fire اش روشنه ؟
اگر اون كه يكي از بهترين و افتضاح ترين سرور هاست :|
خوبه چون ميكس مپ هاش فوق العاده است بهترين هارو گلچين كرده
افتضاحه چون خوراك كمپر اسنايپر هاست :| هيچي از بازي نمي فهمي :| خط سلامتي هم 60% كردن :|
جالبيش اينه اسپات كردن روشنه ولي كسي رو نميتوني اسپات كني چون نقشه نداري :| تازه بالاسرشون علامت بياد رو هم خاموش كرده :|

اگر اين نيست ادرس اش رو بده ما هم بعدا بريم :d

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
Battlefield 4 | PS4

دوستان عزیز سلام میخواستم واسه بتلفیلد 4دی ال سی دانلود کنم به نظرتون کدومشون باحالتره ممنون میشم جواب بدین

Second assault
Drogon teeth
Final stand
China rising
Naval strike
به ترتيب دانلودشون كن :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اين همون سروري نيست كه مقررات اش هاردكوره ؟نه ميني مپ داره هم friendly fire اش روشنه ؟
افتضاحه چون خوراك كمپر اسنايپر هاست :| هيچي از بازي نمي فهمي :| خط سلامتي هم 60% كردن :|
جالبيش اينه اسپات كردن روشنه ولي كسي رو نميتوني اسپات كني چون نقشه نداري :| تازه بالاسرشون علامت بياد رو هم خاموش كرده :|

نميدونم چرا هيچ سروري بجز اين سروره مپ هاي مخلوط نميذاره...اگه بذارن لذت بازي خيلي بيشتر ميشه

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سلام. دوستان من تازه این بازیو گرفتم ولی متاسفانه به PSN کانکت نمیشه . راه حلی هست که بشه مشکل و حل کرد . مولتی نمیشه زد .

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سلام. دوستان من تازه این بازیو گرفتم ولی متاسفانه به PSN کانکت نمیشه . راه حلی هست که بشه مشکل و حل کرد . مولتی نمیشه زد .

شما تا اپديت ٣ گيگي رو نريزي مولتي نميتوني بازي كني

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من آپدیت 3 گیگی رو هم نصب کردم ولی به psn وصل نمیشه . فیفا رو راحت کانکت میشم ولی این به هیچ وجه وصل نمیشه .

يبار بازي رو ببند و دوباره باز كن ، مودمت هم يبار ريست كن...بعضي موقع ها واسه منم پيش مياد

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ

نه باو این نرماله و مینی مپ هم داری ! :| اسپات هم میشه کرد ! :| خود استت سرور نوشته که نرمال ! مال PC هست ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر