CodeBreaker نرم افزاری برای PS2

pooya ps2

کاربر سایت
Apr 15, 2013
21
نام
پویا
سلام ببخشید با کد بریکر چه جوری میشه یه بازی رو اورد.
مثلا من کد بریکرم توی یک سی دی است وبازی که میخوام انجام بدم توی یه سیدی دیگه.بعد از select بازی گزینه start game رو میزنم و سیدی رو عوض میکنم و سیدی بازی رو میزارم اما بازی رو نمیاره وباید ریست رو بزنم وبعد از ورود به بازی مبینم که کدبریکر رمز ها رو فعال نکرده وبازی مثل بدون کد بودن است. حالا من باید چی کار کنم میشه توضیح بدید؟:d

لارا

کاربر سایت
Mar 5, 2014
6
CodeBreaker یکی از بهترین نرم افزارهای ساخته شده برای PS2 است که قابلیت های بسیار مفیدی دارد.

یکی از محاسنی که این نرم افزار دارد قابلیت پشتیبانی از USB Flash Memory است که این قابلیت شما را قادر میسازد تا فایل های سیو
یا فایلهای Cheat Code را با واسطه Flash Memory وارد Memory Card PS2 کنید
یا اینکه فایلهای سیو را از Memory Card PS2 به Flash Memory کپی کنید و همیشه یک پشتیبان از سیو های Memory Card PS2 خود روی کامپیوتر داشته باشید.
به این ترتیب میتوانید با خیال راحت Saveهای قدیمی را از روی Memory Card خود پاک کنید و از هزینه خرید Memory Card دیگر جلوگیری کنید.

این نرم افزار دارای 6 بخش است : Start Game – Select Cheats – Device Manager – CodeBreaker Chat – Options – Day 1

Start Game : شما با رفتن به بخش Select Cheats میتوانید Cheatهای مورد نظر بازیتان را فعال کنید کنید و با رفتن به Start Game بازیتان را اجرا کنید.

Select Cheats : همانطور که گفته شد در Select Cheats لیست بازی ها و Cheatهایشان قرار میگیرند.

Devise Manager : این بخش برای تبادل فایل های Save (که در این نرم افزار با فرمت cbs هستند) بین
Internet ، USB Flash Memory ، Memory Card PS2(در صورت اتصال PS2 به شبکه) و PS2 HDD(در صورت دارا بودن) است.

CodeBreaker Chat : گفتگوی اینترنتی در شبکه های CodeBreaker. (در صورت اتصال PS2 به شبکه).

Options : بخش تنظیم اختیارات.

Day 1 : این بخش که از ورژن 7.0 به بعد در این نرم افزار قرار داده شده است این قابلیت را دارد که
فایل های Cheat Code بازی های جدیدی را که دانلود میکنید ( که در این نرم افزار به این فایل ها “Day 1” گفته میشود.(با فرمت cbc) ) وارد نرم افزار کند.
به این ترتیب دیگر نیازی به کد نویسی نیست.
با ورود به بخش Day 1 دو Source مشاهده میکنیم : 1- Flash Memory : برای انتقال فایلهای Day 1 از Flash Memory
2- Internet : برای دانلود مستقیم فایلهای Day 1 با استفاده از اینترنت PS2

( با رفتن به >فروم سایت CodeBreaker< و عضویت در آن میتوانید جدید ترین فایل های Save و Day 1 را دانلود کنید و یا فایل های سیو خود را آپلود کنید. )
( یا اینکه میتوانید در همین تاپیک درخواست فایل کنید. )

ورژن 9.2 این نرم افزار را بعد از >دانلود< از آرشیو خارج کرده و محتویات فولدر را روی یک CD رایت کنید ( حتما با سرعت 4x یا کمتر ).
سپس CD نرم افزار CodeBreaker V9.2 شما آماده استفاده با PS2 است.

اگه سوالی داشتید مطرح کنید.
Paymax.
سلام، وقتی میخوام نرم افزار رو از فشرده دربیارم رمز میخواد. رمزش چیه؟

لارا

کاربر سایت
Mar 5, 2014
6
دانلود نرم افزار Codebreaker V10.0 برای کنسول PS2 حاوی دو فایل iso برای رایت روی CD و DVD

CB_10.jpeg

پسورد فایل : www.paymax.blogfa.com
برای رایت روی دی دی فقط اون قسمتی رو که زده برای دی وی دی رو دی وی دی بریزم؟

آخرین ویرایش:

A.S.Z***

کاربر سایت
Nov 4, 2014
133
نام
علیرضا
این نرم افزار تو دوره پلی2 خیلی رو مخ من بود!
آخره من کلی بازی میکردم ولی بعضیها 2دقیقه همه چیزای من را داشتن! :(

hamidrezakayhani

کاربر سایت
May 2, 2019
23
سلام
چگونه باید در code breaker v 10 در قسمت Device Manager فلش رو آورد بالا
ps2 من مدلش 77004 هستش آیا مشکلش از فلش هستش یا ps2 اگر مشکلش از فلشه بگید از کدام فلش باید استفاده کرد
من توی اینترنت نگاه میکنم اکثرا ps2 2 fat که در قسمت Device Manager فلش رو میاره بالا ممنون میشم راهنمایی کنید

alfa88

کاربر سایت
Jul 31, 2019
6
فایلی ک توی پست اول هست ناقصه اصلا فایل ایمیج توش نیست ک بشه رایتش کرد درواقع اکثر کدبریکرایی ک برا دانلود هست مشکل دارن قبل از رایت کردن توی برنامه ک فایلهای داخل ایمیج رو نشون میده دقت کنید و اگر مشکل داره رایت نکنید

hamidrezakayhani

کاربر سایت
May 2, 2019
23
فایلی ک توی پست اول هست ناقصه اصلا فایل ایمیج توش نیست ک بشه رایتش کرد درواقع اکثر کدبریکرایی ک برا دانلود هست مشکل دارن قبل از رایت کردن توی برنامه ک فایلهای داخل ایمیج رو نشون میده دقت کنید و اگر مشکل داره رایت نکنید
من فایلشو دارم حتی سیوشو دارم که 2048 تا کد بازی توشه که باید با نرم افزار Free Mcboot سیو رو بریزی داخل مموری کارت

alfa88

کاربر سایت
Jul 31, 2019
6
من فایلشو دارم حتی سیوشو دارم که 2048 تا کد بازی توشه که باید با نرم افزار Free Mcboot سیو رو بریزی داخل مموری کارت
ورژن 10 رو پیدا کردم رایت کردم درسته و کار میکنه فقط بعضی بازیا مث GOW2 رو نداره وقتی میخوام وارد کنم فلش مموری رو نمیشناسه اصلا با انواع فلش و مموری گوشی امتحان کردم نمیشناسه نمیدونم مشکل از کجاس.اگر میدونید راهنمایی کنید لطفا

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
نیاز به رایت کردن کد بریکر روی دیسک نیست. از روی فلش هم نسخه های قابل اجرا داره. حدود 9 سال پیش در موردش صحبت کرده بودیم. فقط بعدش اگر بخواهید بازی رو از روی فلش اجرا کنید نسخه پچ شده میخواست. مطالب موجود در صفحه زیر رو مطالعه کنید:

اجرای بازی از USB و هارد با PS2

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر