Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اپیزود دومم شروع کردم هنوز کسی جواب نداد :|
بابا یعنی یکی نیست این اپیزودا رو تموم کرده باشه واسه ما یک توضیحی چیزی بده داستانو؟

خیلی پیچیدس داستانش! من داستان بازی اصلی رو از رو سایت دنبال میکردم و همینطوری بازی هم میکردم کامل متوجه شدم ولی این یکی هیچ جا نیست!
منظورم دی ال سی هست! یک چیزایی خودم متوجه میشم ولی اینقدر پیچیدس موضوع بازی که آدم اگه فول فول انگلیش یاد نداشته باشه گیج میشه!

دوستان :|

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
اگه کسی هست که از دی ال سی های بایوشاک داستان رو به طور کلی فهمیده لطف کنه برای ما بی سوادها هم داخل یک اسپویل شرح بده ممنون میشم
یکی میشه قضیه Burtial at sea رو توضیح بده؟
کسی نیست توضیح بده؟
منم ممنون میشم اگه کسی داستان هردو اپیزود رو متوجه شده بیاد یه توضیح خوب راجب دوتاشون(مخصوصاً پایانشون)بده(حالا خوب هم نه،فقط یه توضیح :D)

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
بالاخره فرصت شد DLC ها رو تموم کنم. تو این 21 سال اینقدر سر یه چیز به وجد نیومده بودم که تو پایان اپیزود 2 اومدم! بی نظیر بود داستان. واقعا دل آدم میگیره وقتی استودیوهایی مثل Irrational Games بسته میشن و زاغ های بی سروپا باقی میمونن. این The Black Glove هم که داره شکست میخوره تو crown funding و چند ساعت دیگه کنسل میشه...

به احتمال زیاد داستانش هر دو DLC رو هم مینویسم

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
بچه ها من تازه این بازی رو شروع کردم،واقعا نمیفهمم چیش قشنگه که اینقدر طرفدار داره..الان اون جایی هستم که یه دختره رو نجات میده
نه گرافیک خوبی داره،داستانش هم اصلا نفهمیدم
یکی توضیح میده چرا متای این بازی 94 هست؟؟!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بچه ها من تازه این بازی رو شروع کردم،واقعا نمیفهمم چیش قشنگه که اینقدر طرفدار داره..الان اون جایی هستم که یه دختره رو نجات میده
نه گرافیک خوبی داره،داستانش هم اصلا نفهمیدم
یکی توضیح میده چرا متای این بازی 94 هست؟؟!!
گرافیک بازی هنری هست! به عمق نورپردازی و ... توجه کنی میبینی چقدر جذابه گرافیکش! اگه روی آخرین تنظیمات بازی کنی توی بعضی از جاها به وجدت میاره :D
گیم پلی بازی هم عالیه اگه بتونی با سلیقه خودت بهترین اسلحه ها و مجیکا رو انتخاب کنی!

در مورد داستان باید بگم اگه داستانو نفهمی کلا انگار 80% درصد بازی رو نفهمیدی و در کل برا خنده بازی کردی :D
تا اونجایی که بازی کردی از لینک زیر داستانو دنبال کن و کم کم برو جلو و داستانو بخون! اینقدر داستان پیچیده و خارق العاده هست که راحت نمیشه درک کرد! آخرشم اگه به وجد نیومدی و دهنت باز نموند من خودم هیتر بازی میشم :D
داستان كامل بازي Bioshock: Infinite

متای 94 کاملا حقشه :x

• Like
Reactions: kamyy

AHashemi

کاربر سایت
Jun 10, 2014
9
سلام

و اما بعد!
من Bioshock Infinite رو بازی کردم (خیلی وقت پیش، اوایل اومدنش به بازار) و واقعاً ازش خوشم اومد. منتها گمش کردم! یعنی تنها بازی ای بود که گمش کردم
s0%20%2843%29.gif

حالا تصمیم گرفته بودم برم بگیرمش دوباره، نسخه ای که دی ال سی هاش رو هم داشته باشه (فکر کنم نسخه ی GOTY اومده باشه). ولی دیدم من نسخه های قبلی بایوشاک رو بازی نکردم و ممکنه بازی خوبی باشن.
کسایی که نسخه اول و دومش رو بازی کردن داستان و گیم پلیش مثل نسخه ی آخر هست یا نه؟ در کل ارزش داره الان بازیشون کنم یا نه؟

ممنون
s0%20%2874%29.gif

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
دوستان این بازی داستانش اشک همرو در میاره اگه اینگلیسی بلد نیستین اصن سمت بازی نرین.
بعدشم حتمی باید سری 1 بازی رو برین چون infinite خیلی به اون ربط داره حالا داستان خیلی پیچیدس خواستین میتونم کامل توضیح بدم ولی به نظرم حیفه رو دستش نمیاد خودتون بشینین برین (اگرم توضیح بدم کلی twist داره یعنی مغز آدم منفجر میشه تا درک کنه)
-------------
bioshock 2 رو یه شرکت دیگه ساخته اصن داستانش هیچ ربطی به بازی اصلی نداره زیاد مهم نیست اینو نرین هیچی ازتون کم نمیشه
---------
موضوع اصلی که گفتم حتمی باید 1 شو برین چون ken levine یا بهتره بگم شرکت irrational games از هم پاشید واسه همین هم
dlc هارو دادن که این بازی رو تموم کنن...
:d
2k game گفته ادامه میده (سازنده bioshock 2 ) که مهم نیست اصن چون داستان اصلی این بازی تموم شد

گرافیک بازی هنری هست! به عمق نورپردازی و ... توجه کنی میبینی چقدر جذابه گرافیکش! اگه روی آخرین تنظیمات بازی کنی توی بعضی از جاها به وجدت میاره :D
گیم پلی بازی هم عالیه اگه بتونی با سلیقه خودت بهترین اسلحه ها و مجیکا رو انتخاب کنی!

در مورد داستان باید بگم اگه داستانو نفهمی کلا انگار 80% درصد بازی رو نفهمیدی و در کل برا خنده بازی کردی :D
تا اونجایی که بازی کردی از لینک زیر داستانو دنبال کن و کم کم برو جلو و داستانو بخون! اینقدر داستان پیچیده و خارق العاده هست که راحت نمیشه درک کرد! آخرشم اگه به وجد نیومدی و دهنت باز نموند من خودم هیتر بازی میشم :D
داستان كامل بازي Bioshock: Infinite

متای 94 کاملا حقشه :x

داستان کامل نیست فقط یه سری سطحی روی infinite نگاه کرده
bioshock 1 رو اگه برین عمق بازی پی میبرین تک تکه نوشته ها روی دیوار بگیر تا Elizhabeth یا همون Anna حتی songbird (همون پرنده مکانیکیه که اصن یه theory بزرگ و پیچیده برای خودش داره)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m2relax

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان این بازی داستانش اشک همرو در میاره اگه اینگلیسی بلد نیستین اصن سمت بازی نرین.
بعدشم حتمی باید سری 1 بازی رو برین چون infinite خیلی به اون ربط داره حالا داستان خیلی پیچیدس خواستین میتونم کامل توضیح بدم ولی به نظرم حیفه رو دستش نمیاد خودتون بشینین برین (اگرم توضیح بدم کلی twist داره یعنی مغز آدم منفجر میشه تا درک کنه)
-------------
bioshock 2 رو یه شرکت دیگه ساخته اصن داستانش هیچ ربطی به بازی اصلی نداره زیاد مهم نیست اینو نرین هیچی ازتون کم نمیشه
---------
موضوع اصلی که گفتم حتمی باید 1 شو برین چون ken levine یا بهتره بگم شرکت irrational games از هم پاشید واسه همین هم
dlc هارو دادن که این بازی رو تموم کنن...
:d
2k game گفته ادامه میده (سازنده bioshock 2 ) که مهم نیست اصن چون داستان اصلی این بازی تموم شد

داستان کامل نیست فقط یه سری سطحی روی infinite نگاه کرده
bioshock 1 رو اگه برین عمق بازی پی میبرین تک تکه نوشته ها روی دیوار بگیر تا Elizhabeth یا همون Anna حتی songbird (همون پرنده مکانیکیه که اصن یه theory بزرگ و پیچیده برای خودش داره)

اون پرنده یا همون songbird در واقع یه بُعد دیگه از شخصیت بوکر هست.

جالب هم هست بدونید بوکر برای نجات دادن الیزابت اگه اشتباه نکنم 33 بار یا 44 بار تلاش کرده که همش با شکست مواجه شد

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان راهی هست که بتونم bioshock infinite رو روی 30 فریم قفل کنم.
آخه بعضی جاها دارم 50 تا fps میگیرم یهو رومو بر میگردونم میشه 34 تا. یه لگ کوچیکی میزنه. ترجیح میدم روی 30 تا بازی کنم. راهی هست؟

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
دوستان ببخشید تاپیک زیرخاکی بالا میکشم
من قبلا این بازی رو روی کنسول تموم کردم
الان نسخه Goty کامپیوتر رو دارم میرم
اول بازی همین که شروع شد یه آیتم داد که تو نسخه کنسولی ازش خبری نبود، الانم وقتی رسیدم به رستوران Blue Ribbon تو همون اولای بازی، کلی gear و آپگرید وجود داشتن باز که تو نسخه کنسولی نبودن
فکر کنم دلیلش این باشه که نسخه Goty رو گرفتم نصب کردم درسته؟
اینش مسئله ای نیست، این آیتمهای اضافی (که نمیدونم بعدا هم باز تو بازی به دست میان یا نه) بازی رو احیانا زیاد آسون نمیکنن؟
راستش رو کنسول روی ایزی تموم کردم... الان دارم روی هارد میرم میترسم خیلی آسون شه با این آیتمهای اضافی ای که بازی تو نسخه Goty بهم میده:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دوستان سلام. من در این مرحله به یه مشکل بد و عجیب برخوردم. طبق راهنمای بازی با شروع این چپتر باید vox unit ها حمله کنن و ما با کنترل سانگبرد اون ها رو شکست بدیم. ولی من وقتی به اون محل مورد نظر میرسم , هیچ اتفاقی نیوفته , نه خبری از vox unit هست و نه سانگبرد. البته نشان داده میشه که الیزابت با کمک اون ساز که اسمش الان یادم نیست , نت های c.a.g.e رو اجرا میکنه و سانگ برد رام میشه و در اون لحظه الیزابت میپره پایین و ما هم همراهش میریم و در این لحظه باید نبرد شروع بشه که اتفاقی نمیوفته !!!

نکته : بازی که من نصب کردم نسخه GOTY هست . و corepack

Amir gh

کاربر سایت
Sep 19, 2015
96
امروز داشتم تو Steamspy یه گشتی میزدم دیدم نسخه های ریسمتر شده بیوشاک 1 و 2 که عملا هیچ کاری روشون انجام نشده پر باگ بالای 3 میلیون نسخه فروختند روی هم 6.5 میلیون نسخه قیمت 20 دلار هنوز یک ماه هم نشده !!!!واقعا انگار این کاربرای استیم مغر خر خوردن بعد هیتمن فروشش اپیزودهاش 300 هزار تا!!

همین کار ها را میکنند هی ریمستر ریمستر میسازن ای پی جدید و قشنگ نداریم.

تو این تاپیک نوشتم چون تاپیک بازی ریسمتر را پیدا نکردم فکرنکنم اصلا باشه:))

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
امروز داشتم تو Steamspy یه گشتی میزدم دیدم نسخه های ریسمتر شده بیوشاک 1 و 2 که عملا هیچ کاری روشون انجام نشده پر باگ بالای 3 میلیون نسخه فروختند روی هم 6.5 میلیون نسخه قیمت 20 دلار هنوز یک ماه هم نشده !!!!واقعا انگار این کاربرای استیم مغر خر خوردن بعد هیتمن فروشش اپیزودهاش 300 هزار تا!!

همین کار ها را میکنند هی ریمستر ریمستر میسازن ای پی جدید و قشنگ نداریم.

تو این تاپیک نوشتم چون تاپیک بازی ریسمتر را پیدا نکردم فکرنکنم اصلا باشه:))
البته تا اونحایی که من میدونم دارندگان قبلی بازی به طور رایگان این بسته رو دریافت کردند. یعنی مطمئنا تعداد خیلی زیادی از این 3 میلیون ریمستر رو نخریدند و رایگان گرفتنش.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام دوستان، وقتتون بخیر.
آقایون، به طرز عجیبی تو مرحله آخر (حالا نمی دونم آخر هست یا نه :D)، همون مرحله ای که بعد از کُشتن پیامبر تو کشتی درگیری می شه، گیــــــر افتادم!!!! :D تا قبل از ورود به این مرحله، حتی یک بار هم کشته نشده بودم، اما به شکلی این مرحله طلسم شده که خودمم باورم نمی شه!!!! :D بی صاحاب شده، از چپ و راست می ریزنن تو کشتی! :D هم مهمات کم میارم، هم نمی رسم همه رو بُکُشم!!! :D جالب اینجاست کُشته نمی شم، فقط نمی تونم ترتیب دشمن ها رو بدم و مانع از تخریب استوانه برقی بشم!!! :D دیگه دارم دیوونه می شم!!! :D حتی چند بار درگیری فیزیکی رو هم تست کردم و رو در رو جنگیدم، اما فایده نداشت!!! :D مهمات تموم می شه لاکردار!!!! :D
این همه اومدم رسیدم به اینجا، گیر کردم!!!! :D
چرا اینجوریه ناموسا؟؟؟ :D:D:D:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر