PlayStation Knack

سلام !

ufpsmgawrwpkn1t56a4.jpg

Knack یک بازی اکشن با المانهای سبک پلتفرمر است که توسط استودیوی SCE Japan در حال ساخت میباشد. در این بازی شما کنترل یک موجود ربات مانند به نام Knack (نَک) که قدرتهای عجیب و اسرار آمیزی دارد را به دست میگیرید.
اطلاعات زیادی در مورد داستان این بازی منتشر نشده اما تا این حد میدونیم که Knack توسط انسانها برای مقابله با ارتش گابلین ها ساخته شده است تا از نسل بشریت در مقابل آنها دفاع کند. این جنگ ادامه دارد تا موقعی که انسان ها متوجه خطر و تهدید بزرگتری از گابلین ها می شوند.
همچنین Knack در مراسم Playstation Meeting به همراه رونمایی از کنسول جدید سونی با تریلر 2 دقیقه ای برای اولین بار به نمایش گداشته شد و از عناوین لانچ PS4 به شمار می آید.
هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Knack در نظر گرفته نشده است.

لینک تریلر

تصاویر :

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
حیفم اومد دوستان این بازیه فوق العاده رو تجربه نکنن گفتم اطلاع رسانی کنم:d.دوستانی که پلتفرمر باز هستن و حتی دوستانی مثل من که خیلی پلتفرمر بازی نکردن شدیدا پیشنهاد میشه بازی رو انجام بدین هرچند ممکنه سخت گیر بیاد.بازی مکانیزم ابتکاریی نداره ولی به شدت لذت بخشه با گرافیک خیلی گوگولی:x.خلاصه حسابی پیشنهاد میشه من که اساسی لذت بردم:bighug:

آخرین ویرایش:

m.dehghani65

کاربر سایت
Oct 12, 2008
26
سلام
دوستان من یه کدش رو از میدون امام خریدم بهم گفت از کنسول ریجن 2 برداشته زبانش انگلیسیه، هنوز دانلود نکردمش ولی اینجا خوندم کد ها همشون ماله ژاپنه و زبانش ژاپنیه، الان دانلود کنم یا هنوز تا استفادش نکردم برم پس بدم؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
سلام
دوستان من یه کدش رو از میدون امام خریدم بهم گفت از کنسول ریجن 2 برداشته زبانش انگلیسیه، هنوز دانلود نکردمش ولی اینجا خوندم کد ها همشون ماله ژاپنه و زبانش ژاپنیه، الان دانلود کنم یا هنوز تا استفادش نکردم برم پس بدم؟
همه کدها رجین 2 ژاپن هست.پس نمیگیرن کدرو.

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
انقدر تعریف کردید بازی جالبی نبود.
گرافیکش زیر صفر هستش و بازیش هم خطی و داستانشم آبکی من که پاکش کردم.همون امتیازاتی هم که گرفته زیادشه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم همون متای 60 و خرده ای هم باز برای این بازی زیادیه گرافیک که خیلی پایینه مارک سرنی طراح ارشد این کنسوله به خوبی به معماری این کنسول واقف هست چرا اینقد گرافیک این بازی رو اینقد پایین گذاشته بعدشم مراحل بشدت تکراری و خسته کننده هستن باید نک رو هر مرحله بزرگ کنید بعد طی یه فرایندهای تکراری نک کوچیک میشه و دوباره همون اش همون کاسه فعلا چپتر 7 هستم تا اینجا 4 از 10

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی که نکردم ، ولی فکر کنم یه سری الماس ها و ...ی هست که با اونا کاراکترها باز میشن، مثلا برای Vampire فکر کنم 20-25تا قرمز رنگش رو میخواست( یادم نیست اسمش رو :-" ) اگرم که اسمارت فون دارید با اون بازی هم میتونید اینا رو به دست بیارید...علاوه بر این برنامه توی خود بازی هم میشه دیگه :-"

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
همونطور که امیرجان گفت باید الماسهارو جمع کنید توطول بازی ولی بعد از تموم کردن بازی میتونین استفاده کنین.البته اگه بازی knack's quest رو روی گوشیتون نصب کنین خیلی سریعتر میتونین ازاد کنین

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
750
همونطور که امیرجان گفت باید الماسهارو جمع کنید توطول بازی ولی بعد از تموم کردن بازی میتونین استفاده کنین.البته اگه بازی knack's quest رو روی گوشیتون نصب کنین خیلی سریعتر میتونین ازاد کنین

ممنون از اقا امیر و s.snake2

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
من رفتم یوتوب All Treasure Chest Collectible یارو کلکت کرد کلا 68 تا بود تو همون جعبه مخفیا اگه 68 تاشو بگیرم تمام نک ها ازاد میشن؟

فکر نمیکنم.چون من خودم که بازی کردم خیلی مواقع حتی بعد از جمع کردن الماس و ازاد کردن یه نک همچنان توی صندوقها از اون نوع الماس میداد بهم:d.بهترین راهش همون knack's quest هست ولی شما میتونی بازیو تموم کنی بعدش بازی موبایلو بری چون دفعه اول نمیتونی از نک ها استفاده کنی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر