اتصال بهPSNاز طریق سیمکارت 4Gیا3G(اینترنت نسل سوم و چهارم)

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
سلام
برای اتصال به PSNاز طریق Wifi Hotspotگوشی های شما nat Type 3خواهید گرفت که بازی کردن غیر قابل انجام است!
حتی روش هایی مثل شیر کردن USBاز طریق گوشی هوشمند به کامپیوتر و شیر از کامپیوتر به PS4فایده ای چندان نداره چرا که Nat Type 2شما بعد از چند دقیقه به Nat Type 3تبدیل میشود
گوشی های همراه به علت نداشتن گزینه یUPNPوNATدر قسمت تنظیمات قابل استفاده برای کنسول ها نخواهند بود
نرم افزار Wifi Tetherهمانند یک روتر عمل خواهد کرد PORTهای مورد نیاز شما رو برای ورد به دنیایی گیم بازی میکند(نرم افزار رو از بازار بگیرید)
در اولین مرحله شما باید گوشی خودتون رو روت کنید این نرم افزار بدون روت بودن گوشی کار نخواهد کرد!
در مرحله ی دوم باید دید آیا گوشی شما توسط نرم افزار اسپورت میشود یا نه
( لیست دردرون نرم افزار است)

در مرحله ی سوم به قسمت تنظیمات رفته از قسمت Device Profile مدل گوشی خود را پیدا کنید SSIDرو تایپ کرده و پسورد جدید بسازید
nexusae0_4.jpg

thumb25.png

گزینه ی Routing Fixرا فعال کنید
از تنظیمات خارج شده و Start را انتخاب کنید و از طریق وایرلس به PS4متصل شید و Nat Type 2بگیرید
عکس زیر تست خودم با سیمکارت همراه اول بوده و عکسهایی پس از موفقیت آن در بازی:!
32814469726236899472.jpg

58614269324563825473.jpg

58915756016733993439.jpg

نکته:همیشه قبل از خاموش کردن کنسول از قسمت SettingsتیکConnect To Internetرو بردارید!
در صورتی که بعد ازخاموش کردن کنسول و ارتباط دوباره با Nat Type 3مواجه شدید به قسمتAccess Controlرفته گزینه ی Enableرو فعال کرده و کنار Ipکنسول تیک رو زده وApplyرو بزنید!دوباره Nat type 2میشه
nexusae0_31.jpg

تست شده بروی Galaxy S plus
این موضوع در سایت نوب گیم توسط بنده ارسال شده
Amir_Music

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
این روش 100% جواب میده...بنده هم تست کردم حدودا 2 الی 3 سال پیش بر روی پلی 3 البته با GPRS اما موقع لود بازی به علت پایین بودن سرعت از سرور بیرون میومد. اما الان با اینترنت نسل 3 و 4 قابل استفادست هم بر روی پلی 3 و هم بر روی پلی 4

تشکر از استارتر برای اطلاع اطلاع رسانی...@};-

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
داداش یعنی شما رو گوشی استریم کردی؟؟؟
sharing Wifi hotspot
شیر کردم streamیه چیز دیگه میشه فکر کنم!

- - -ویرایش - - -

این روش 100% جواب میده...بنده هم تست کردم حدودا 2 الی 3 سال پیش بر روی پلی 3 البته با GPRS اما موقع لود بازی به علت پایین بودن سرعت از سرور بیرون میومد. اما الان با اینترنت نسل 3 و 4 قابل استفادست هم بر روی پلی 3 و هم بر روی پلی 4

تشکر از استارتر برای اطلاع اطلاع رسانی...@};-
خواهشم میکنم
والا اینقدر ذوق زده شده بودم گفتم بقیه هم اطلاع داشته باشند حاصل زحمت یک ماه روزی 10ساعت کار من روی این قضیه بوده :d

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
sharing Wifi hotspot
شیر کردم streamیه چیز دیگه میشه فکر کنم!

- - -ویرایش - - -

خواهشم میکنم
والا اینقدر ذوق زده شده بودم گفتم بقیه هم اطلاع داشته باشند حاصل زحمت یک ماه روزی 10ساعت کار من روی این قضیه بوده :d

این که کاره یک دقیقست..چرا 1 ماه روزی 10 ساعت:d وای فای موبایل رو Access Point میکنی خلاص...
به زبان ساده تر میشه همون کاری که مودم وایرلس انجام میده.موبایل تبدیل به مودم میشه برای اشتراک اینترنت بر روی دوایس های دیگه... از موبایل گرفته تا تبلت و لپتاپ و پلی 4 و پلی 3 و............... کلا هرچیزی که قابلیت وای فای داشته باشه میتونه از اینترنت موبایل شما استفاده کنه....

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
این که کاره یک دقیقست..چرا 1 ماه روزی 10 ساعت:d وای فای موبایل رو Access Point میکنی خلاص...

اخه اول با گوشی Huwaei Ascend P6تست میکردم همش ناموفق بود
نرم افزار های مختلفی وجود داشت مثلbarncaleکه خوب کار نمیکرد
بعدش با شیر کردین اینترنت گوشی روی لپ تاپ از طریق وایرلس و شیر همون اینترنت از طریق کابل LanبهPs4تست کردم و برعکس باUSBهم تست میکردم موقتی بود و سرعت پایین لگ فراوانی داشتم بعد از چند دقیقه هم Nat Type 3بهم میداد
همین ها رو با روشهای بیشتر امتحان کردم مثل Port forwardکردن !وارد کردن پورت هایTCP/UDP
wifi Hot spotرو خیلی از گوشی ها دارند ولی Nat type 3میده این نرم افزار خودشNAtرو فعال میکنهPort Forwardهم انجام میده میتونید تو قسمت Show logنرم افزار ببینید
جمع آوری اطلاعات و انجام این کارها خیلی وقت میبره از این 10ساعت 2ساعتش هم حرص میخوردم :d
خلاصه دیگه به Fرفتم تا بفهمم!

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
اخه اول با گوشی Huwaei Ascend P6تست میکردم همش ناموفق بود
نرم افزار های مختلفی وجود داشت مثلbarncaleکه خوب کار نمیکرد
بعدش با شیر کردین اینترنت گوشی روی لپ تاپ از طریق وایرلس و شیر همون اینترنت از طریق کابل LanبهPs4تست کردم و برعکس باUSBهم تست میکردم موقتی بود و سرعت پایین لگ فراوانی داشتم بعد از چند دقیقه هم Nat Type 3بهم میداد
همین ها رو با روشهای بیشتر امتحان کردم مثل Port forwardکردن !وارد کردن پورت هایTCP/UDP
wifi Hot spotرو خیلی از گوشی ها دارند ولی Nat type 3میده این نرم افزار خودشNAtرو فعال میکنهPort Forwardهم انجام میده میتونید تو قسمت Show logنرم افزار ببینید
جمع آوری اطلاعات و انجام این کارها خیلی وقت میبره از این 10ساعت 2ساعتش هم حرص میخوردم :d
خلاصه دیگه به Fرفتم تا بفهمم!

اصلا نیازی به برنامه نیست...گوشی های اندروید کلا این قابلیت رو دارن...اتفاقا بنده با هووایی هم تست کردم...

کلا دوستانی که گوشی اندروید دارن به این قسمت برن:

قسمت : Settings / Wireless&Network / Tethering

آخرین ویرایش:

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
اصلا نیازی به برنامه نیست...گوشی های اندروید کلا این قابلیت رو دارن...اتفاقا بنده با هووایی هم تست کردم...

کلا دوستانی که گوشی اندروید دارن به این قسمت برن:

قسمت : Settings / Wireless&Network / Tethering
این روش عملیه!اما Nat Type 3میده
باید با نرم افزار wifi Tetherباشه باشه که بتونه Port Forwardکنه گوشی به خودیه خود اون پروت ها رو بسته من یک ماه وقت گذاشتم شما همین الان برو امتحان کن عسکش رو بزار اینجا
Is it possible to get open NAT on xbox live while using portable hotspot on Android?
As far as I can see, there is no way to do this
[Q] Xbox Open NAT using Android Hotspot? | Android Forums
Ok, did a little digging... Looks like UPnP is what XBox Live wants to work properly.

Issue 392 - android-wifi-tether - please put the ablity to play xboxlive with a NAT type "open" in wireless tether, fix the bug "on stop of wireless tethering with a custom kernel the phone freezes and have to pull battery" and this will be the best

XBox Live!, Linux, NAT, and UPNP - daishar.com

- - -ویرایش - - -

این روش رو پینگ تاثیری داره ؟ مثلا پینگو کم بکنه
3gها پینگ مناسبی ندارند پس موبایل باید در حالتWCDMAو 4آنتن باشه
4gهم باید 3آنتن به بالا باشه وگرنه مشکل اساسی پیدا میکنی و بازی بقیه رو هم خراب میکنی

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
این روش عملیه!اما Nat Type 3میده
باید با نرم افزار wifi Tetherباشه باشه که بتونه Port Forwardکنه گوشی به خودیه خود اون پروت ها رو بسته من یک ماه وقت گذاشتم شما همین الان برو امتحان کن عسکش رو بزار اینجا
Is it possible to get open NAT on xbox live while using portable hotspot on Android?
As far as I can see, there is no way to do this
[Q] Xbox Open NAT using Android Hotspot? | Android Forums
Ok, did a little digging... Looks like UPnP is what XBox Live wants to work properly.

Issue 392 - android-wifi-tether - please put the ablity to play xboxlive with a NAT type "open" in wireless tether, fix the bug "on stop of wireless tethering with a custom kernel the phone freezes and have to pull battery" and this will be the best

XBox Live!, Linux, NAT, and UPNP - daishar.com

- - -ویرایش - - -

3gها پینگ مناسبی ندارند پس موبایل باید در حالتWCDMAو 4آنتن باشه
4gهم باید 3آنتن به بالا باشه وگرنه مشکل اساسی پیدا میکنی و بازی بقیه رو هم خراب میکنی

در مورد توضیحت در مورد 3جی و 4جی حرفت کاملا منطقی هست.باعث به هم ریختن بازی بقیه میشه اما به شرطی که با دوستاتون در یک لابی باشید.اما بازی به صورت تک نفره هیچ مشکلی برای پلیرها دیگر ایجاد نمیکنه.در پست قبل هم عرض کردم نسبت پینگ رو شرکت اراعه دهنده اینترنت مشخص میکنه.اما من تست کردم امیرجان.جواب داده بهم.دوستان تست کنن نتیجه رو اینجا اعلام کنن.

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
من فکر میکنم شما متوجه نشدید بحث وصل شدن بهPs4نیست!
بحث PortForwardingوnatوUPNPهست تا اینها فعال نباشند بازی با دیگران دچار اختلال میشه کاملا بگم اصلا با کسی نمیتونید بازی کنید وگرنه وصل شدن به Ps4از طریق گوشی نیازی به نرم افزار نداره ما می خوایم Portها رو باز کنیم تا زمانی که بسته باشه امکان پذیر نیست و غیر از این حرف بر خلاف علم !گوشی به خودیه خود قابلیت Routimgنداره
و حتی 1درصد هم امکان نداره Nat 2یاNat Openبگیرید هزاران منبع میتونم بیارم +دو گوشی که تست کردم

آخرین ویرایش:

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
من فکر میکنم شما متوجه نشدید بحث وصل شدن بهPs4نیست!
بحث PortForwardingوnatوUPNPهست تا اینها فعال نباشند بازی با دیگران دچار اختلال میشه کاملا بگم اصلا با کسی نمیتونید بازی کنید وگرنه وصل شدن به Ps4از طریق گوشی نیازی به نرم افزار نداره ما می خوام Portها رو باز کنیم تا زمانی که بسته باشه امکان پذیر نیست و غیر این حرف بر خلاف علم 1
و حتی 1درصد هم امکان نداره Nat 2یاNat Openبگیرید هزاران منبع میتونم بیارم +دو گوشی که تست کردم

منم حرفم همینه امیر جان.خیلی از دوستان براشون تا حالا پیش اومده در بازی موقع سرچ هیچ پلیری رو پیدا نمیکنن برای بازی.این همون مشکلی هست که شما میگید. اما در مورد Nat من مشکلی ندیدم با استفاده از Tethering .... :-؟

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
همچنین جهت مطالعه
Can I Play the PS3/PS4/XboxOne/360/Wii with 3G or 4G Wireless (Online Gaming)? : EVDOinfo.com
?can I get online and play multiplayer games with this type of internet connection
The answer is YES,
you can get online to play your friends!
To get your 360/PS3/Wii/WiiU/XBoxOne/PS4/PC online via your 3G or 4G connection, you'll need a 3G/4G router,
which allows you to provide connectivity to multiple devices and optimize your connection for gaming

- - -ویرایش - - -

منم حرفم همینه امیر جان.خیلی از دوستان براشون تا حالا پیش اومده در بازی موقع سرچ هیچ پلیری رو پیدا نمیکنن برای بازی.این همون مشکلی هست که شما میگید. اما در مورد Nat من مشکلی ندیدم با استفاده از Tethering .... :-؟

پیدا نکردن پلیر ها و بیرون افتادن از سرور به NATمربوطه :d

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
همچنین جهت مطالعه
Can I Play the PS3/PS4/XboxOne/360/Wii with 3G or 4G Wireless (Online Gaming)? : EVDOinfo.com
?can I get online and play multiplayer games with this type of internet connection
The answer is YES,
you can get online to play your friends!
To get your 360/PS3/Wii/WiiU/XBoxOne/PS4/PC online via your 3G or 4G connection, you'll need a 3G/4G router,
which allows you to provide connectivity to multiple devices and optimize your connection for gaming

- - -ویرایش - - -

پیدا نکردن پلیر ها و بیرون افتادن از سرور به NATمربوطه :d

بنده گفتم با استفاده از Tethering نه Nat... این Nat که کاملا مشخصه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر