Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

خیلی وقت نیست که مانگای Naruto تمام شده. Bandai Namco به تازگی شماره جدیدی از این سری رو در مجله جامپ برای PS4 معرفی کرد.

اطلاعات زیادی رو راجع بازی نگفتن ولی از Screenshot ها معلومه که تو خفن ترین حالت ممکنه و تا آخر داستان رو پوشش داده:d

اطلاعات بیشتری تو Jump Festa 2015 میدن که 20 و 21 دسامبر برگزار میشه و شرکت کننده ها میتونن برا اولین بار بازی رو انجام بدن

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 در سال 2015 برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

(اگه مانگا نخوندین پیشنهاد میشه هیچ عکسی رو نبینین)

نظر خودم: ایول به شدت دلم میخواست شماره بعدی بازی رو بدن که مانگا هم تموم شده و اینکه نسل جدید و کیفیت خفن و این حرفا :d

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Announced For PS4 - Siliconera

آپدیت:

بازی برای PS4 - XBOX ONE - PC برای غرب تایید شد

گفته شده که گرافیک بازی باورنکردنیه و از انیمه هم بهتره. همراه با مبارزات سریع

mode های مختلفی هم برای versus هم تو آنلاین هم آفلاین گذاشتن

Dubbed the “final massive strike” of the Storm series, the game promises “unbelievable graphics that go beyond anime-quality” and “blisteringly fast gameplay.”

The game will feature one-on-one multiplayer modes in both online and offline play.

اسکرین شات و Box Art های بازی:

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 confirmed for PS4, Xbox One, and PC in the west - Gematsu

سایت%:8-}8>28ازی هم راه اندازی شده

NARUTO-ナルト- 疾風伝 ナルティメットストーム4 | バンダイナムコゲー ムス公式サイト

چند ثانیه از گیم پلی بازی از طریق nico nico پخش شده و یکی ضبط کرده و تو یوتیوب گذاشته

لینک مستقیم:

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bahramffx

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
یعنی مادر بگرید :d ناروتو اونم فقط برای نسل بعد، باورشم سخته.... فکر کنم دیگه این دفعه رسماً گرافیک بازی از خود انیمه هم بهتر باشه :d امیدوارم تمام شخصیت‌های اصلی و فرعی سری رو بچپونن توش... بخش داستانی هم از اول تا آخر داستان رو کامل پوشش بده بهمراه 200 تا شخصیت قابل بازی :bighug:

Zetsubou wo shirou... Kore wa Uchiha Madara... Kami no chikara ga
:bighug:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,806
عالیه.تنها چیزی که از نسل بعد میخواستم.:d
امیدوارم تمام کرکتر ها رو به همراه یه گرافیک هیولا در کنار هم داشته باشیم.به اضافه مبارزات مختص خود بازی که حسابی منتظرم ببینم چه چیز خفنی برامون ساختند:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یعنی مادر بگرید :d ناروتو اونم فقط برای نسل بعد، باورشم سخته.... فکر کنم دیگه این دفعه رسماً گرافیک بازی از خود انیمه هم بهتر باشه :d امیدوارم تمام شخصیت‌های اصلی و فرعی سری رو بچپونن توش... بخش داستانی هم از اول تا آخر داستان رو کامل پوشش بده بهمراه 200 تا شخصیت قابل بازی :bighug:

عالیه.تنها چیزی که از نسل بعد میخواستم.:d
امیدوارم تمام کرکتر ها رو به همراه یه گرافیک هیولا در کنار هم داشته باشیم.به اضافه مبارزات مختص خود بازی که حسابی منتظرم ببینم چه چیز خفنی برامون ساختند:d
همینا که بچه ها گفتن! :d
گرافیک انیمه ایه خفن! :d البته همون Generation هم بازی کردم هم گرافیکش خیلی خوب بود...فقط AA :-"
کل کاراکترهای سری رو هم بچپونند توی بازی! :d این خیلی مهمه! >:)

اگر باس های بازی هم که علی دانته ازش تعریف میکرد توش باشن و بخش داستانی خفنی هم داشته باشه دیگه چه بهتر! >:) :d

ولی خوب...اولویت برای من تعداد کاراکترهاست! >:) :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ultimate ninja storm revolution رو بازی نکردی؟گرافیک و خصوصا AA بطرز عجیبی پیشرفت کرده بود!:d
نه :-" فقط همون Generation رو بازی کردم:-"
نمیشد همه ی بازی ها رو گرفت روی PS3 :( و همین PS4 :-" اینجا هم اگر کاراکترهاش کامل نباشن،فکر نکنم بگیرم:-" انشاالله ناروتوی بعدی:( :-"

مبارزه با گای چه حالی بده توی این نسخه! >:) وااااااای! تصور کردنشم لذت بخشه! :x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

اسپویلرت تو حلقم :d

کلا تو این Revolution دستم فقط رو مادارا میرفت :d بیشرف خیلی خوبه هم تکنیکاش هم Ultimate Jutsuش هم صدا و حرفاش و کلا خفنه

مخصوصا Team Ultimate Jutsuش با اوبیتو اصلا وضعیتی داره :d

همین چند روز پیش بود داشتیم میگفتیم همچین بازیی بدن که دادن دمشون گرم

به نکته خوبی اشاره کردی فقط برا نسل بعد :d

عکسش زیاد نیست اما معلومه چیز خفنی میشه :d

(کسایی که مانگا نخوندن اینجا نباشن بهتره :d یعنی نباید باشن -___- )

- - -ویرایش - - -

کل کاراکترهای سری رو هم بچپونند توی بازی! :d این خیلی مهمه! >:)

ولی خوب...اولویت برای من تعداد کاراکترهاست! >:) :d

همینجوریشم 100 و خورده ای کاراکتر برا بازی کردن داره XD اما هرچه بامش بیش لذتش بیشتر :d

من حاظرم 10 تا مادارا به جای 10 تا ناروتو داشته باشه :d

نه :-" فقط همون Generation رو بازی کردم:-"
نمیشد همه ی بازی ها رو گرفت روی PS3 :( و همین PS4 :-" اینجا هم اگر کاراکترهاش کامل نباشن،فکر نکنم بگیرم:-" انشاالله ناروتوی بعدی:( :-"

مبارزه با گای چه حالی بده توی این نسخه! >:) وااااااای! تصور کردنشم لذت بخشه! :x

توصیه میکنم Rev رو بازی کنی خیلی خوبه من تو تخفیفای جمعه سیاه گرفتمش (25 دلار شده بود)

بسی هم لذت بردم و میبرم ^ ^

به نظرم زمان Ultimate Jutsu هارو بیشتر کنن خیلی کوتاهن :d یا تعدادشونو زیاد کنن که مثلا مادارا برمیداری بتونی هم Jutsu ها هم Ultimate Jutsu هاش رو خودت انتخاب کنی

چون کلی تکنیک خفن داره که خیلیا دوس دارن انجام بدن

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بازی برای PS4 - XBOX ONE - PC تو غرب تایید شد :| :d

مشکلی نداره که برا XO و PC هم میاد اگه برا نسل قبل میومد مشکل میشد :d

اینم دوتا اسکرین شات قول از بازی (یا پیمبر)

یه سری عکس (نه اسکرین شات) تو منبع هستش. اندازشون خیلیییی زیاد بود نزاشتم

یه جوری نوشتن انگار شماره آخر از سری Stormئه :| ولی فک کنم Generation 2 هم بدن بچه های رنگین کمونی رو بزارن توش

گفتن که گرافیک خیلی خفنه و از انیمه هم بالاتره

mode های مختلفی هم برای بخش versus هم تو آنلاین هم آفلاین گذاشتن

Dubbed the “final massive strike” of the Storm series, the game promises “unbelievable graphics that go beyond anime-quality” and “blisteringly fast gameplay.”

The game will feature one-on-one multiplayer modes in both online and offline play.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 confirmed for PS4, Xbox One, and PC in the west - Gematsu

سایت بازی هم راه اندازی شده:

NARUTO-ナルト- 疾風伝 ナルティメットストーム4 | バンダイナムコゲー ムス公式サイト
پست اول آپدیت شد

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چیزایی که از بازی میخوام:

گرافیک خفن و گرافیک خفن

کاراکترای زیاد حتی Support هارو هم قابل بازی کنن (من Anko میخوام)

Jutsu های زیاد

Ultimate Jutsu و Team Ultimate Jutsu های زیاد

محیط های بزرگتر و اینکه مثلا تو محیط درخت و این چیزا هم باشه که آتیش بگیرن و خلاصه تخریب بشن

کاراکترا وقتی زیاد ضربه میخورن لباسشون کثیف یا پاره بشه (که این انگار شده با توجه به اسکرین شات توجه کنین)

Ichiraku ramen ossan که باهاش مادارا رو ببریم :d

قابلیت تیکه تیکه کردن اعضای بدن Sakura -____-

دامن ساسکه رو هم کوتاه کنن خیلی بلنده XD

و . . . .

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اوه اوه! چه خفن میباشند عکسا! :d
بیش از پیش جذب بازی میشویم!!!!! :d

کاور بازی ولی چقدر سادست:-"

احساس میکنم مثل R بعدا تغییر کنه :d

فرشاد اگر لوگوی بازی رو هم بزاری سر در تاپیک خیلی خوف میشه :d

وان پیس 3 ماه دیگه منتشر میشه،قبل از TGS هم معرفی شده :| ،تعداد اسکرین شات هاش و کلا اطلاعاتش از ناروتو کمتره! :-" :))
خدایی الافمون کردن:|

تاریخ انتشار که ندادن،ولی فکر کنم سپتامبر بیاد! :d نسخه ی غربی وان پیس هم احتمالا همون موقع ها میاد :|

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
شهاب کجاست بیاد اینجا غش و ضعف کنه؟:d شهاب؟ [MENTION=16393]Trunks[/MENTION]
یادته یه بار گفته بودی یکی از نسخه های این بازی بهترین بازی سال میشه؟ :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اوه اوه! چه خفن میباشند عکسا! :d
بیش از پیش جذب بازی میشویم!!!!! :d

کاور بازی ولی چقدر سادست:-"

احساس میکنم مثل R بعدا تغییر کنه :d

فرشاد اگر لوگوی بازی رو هم بزاری سر در تاپیک خیلی خوف میشه :d

وان پیس 3 ماه دیگه منتشر میشه،قبل از TGS هم معرفی شده :| ،تعداد اسکرین شات هاش و کلا اطلاعاتش از ناروتو کمتره! :-" :))
خدایی الافمون کردن:|

تاریخ انتشار که ندادن،ولی فکر کنم سپتامبر بیاد! :d نسخه ی غربی وان پیس هم احتمالا همون موقع ها میاد :|

اتفاقا سادگی خوبی داره من دوس میدارم :d

لوگو رو گذاشتم پست اول ^_^

آخه وان پیس به فکر ملته چون هر خبری از بازی بده اسپویل میشه و اسپویلای وان پیس خیلی وحشتناکن :d من خودم چندباری مورد اسپویل قرار گرفتم :|

همین ناروتو با این عکس سوپر اسپویل کرده :d البته نمیدونم انیمه به این حالت ساسکه و ناروتو رسیده؟ فک نکنم

شماره های قبلیشم خیلی اسپویل میکرد

ولی جدا 2015 از خوبی زیاد داره تبدیل به کابوس میشه :| کلی بازی کلی درس کلی درس و کلی درس و کلی بازی >_<

ظاهرا بازی تو ژاپن فقط برا PS4 میاد :d

- - -ویرایش - - -

شهاب کجاست بیاد اینجا غش و ضعف کنه؟:d شهاب؟ @Trunks

البته از دیدگاه ما انیمه دوستان فک کنم گفته :d

چون فک کنم GameSpot بیشعور بود که وقتی میخواستن بازی رو انجام بدن (revolution) میگفتن Naroodoo کلا اسم بازی و شخصیت اول رو بلد نبودن :d :|

- - -ویرایش - - -

یه چیز دیگه از بازی میخوام یادم اومد این خیلی مهمه :|
.
.
.
.

دامن ساسکه رو کوتاه کنن :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب کجاست بیاد اینجا غش و ضعف کنه؟:d شهاب؟ @Trunks

من؟ والا اینو یادم نمیاد اگرم گفته باشم برای Storm 2 بود که برای audienceـش صددرصد یکی از بهترین ها بودش.

من کلا دیگه حوصله هیچ بازی انیمه ای ندارم. تنها حالتی که بازی کنم اینه این بازی تا آخر داستان رو کاور کنه و آخرین استورم باشه. همه چیزشم باید نسل جدید باشه به خصوص عمق گیم پلی و پیشرفتش.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یادم رفت همین رو بپرسم! تو اسکن بود، تو سایتشونم بود ولی به خاطر زبون شیوای ژاپنی نفهمیدم دقیقا قضیش چیه :D
ساسکه؟ 8-|
خیلی نامردن که کاکاشی رو میخوان DLC بدن :(( البته چیزی نگفتن ولی کاملا قابل پیش بینیه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر