بهترین تجربه شما از 20 سال بودن با کنسول های PlayStation

بهترین تجربه شما از 20 سال بودن با PS کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    314

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
اسم همه بازی های به یاد مودندی ps one رو اوردین ولی اسمی از Jackie Chan Stuntmaster کسی نیاورد ..
یکی از بهترین بازی های دوران ps one بود. کسی هست یادش نباشه اون مرحله اول آشپزخونه ؟ :(
37035-Jackie_Chan_Stuntmaster_%5BNTSC-U%5D-1.jpg

391149-jackie-chan-s-stuntmaster-playstation-screenshot-dropping.png

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
اسم همه بازی های به یاد مودندی ps one رو اوردین ولی اسمی از Jackie Chan Stuntmaster کسی نیاورد ..
یکی از بهترین بازی های دوران ps one بود. کسی هست یادش نباشه اون مرحله اول آشپزخونه ؟ :(

یادش بخیر! :D من بدجوری با این بازی حال میکردم! جزو معدود بازی هایی هم بود که خودم نخریدم و اصلاً نمیشناختمش و یکی از همسایه هامون کادو داد. :D
الآن رفتم دیدم میانگینش 68 بوده! :D چه دوران خوبی بود که خبری از امتیازهای بازی ها نداشتیم و روی طرز فکرمون نسبت به بازی ها تأثیر نمیذاشت.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یادش بخیر! :D من بدجوری با این بازی حال میکردم! جزو معدود بازی هایی هم بود که خودم نخریدم و اصلاً نمیشناختمش و یکی از همسایه هامون کادو داد. :D
الآن رفتم دیدم میانگینش 68 بوده! چه دوران خوبی بود که خبری از امتیازهای بازی ها نداشتیم و روی طرز فکرمون نسبت به بازی ها تأثیر نمیذاشت.

یکی از با حالترین خاطرات منم از PSne همین بازی بود بعلاوه درایور که اونم متاش داغونه مخصوصا نسخه دوم که اتفاقا خیلی هم بیشتر حال دادو جز 20 بازی برتر زندگانیمه. اون لیست بیستایی رو من میانگین متا بگیرم به زحمت به بالای 75 برسه:D به همین دلیله من کلا با متا میونه خوبی ندارم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
بازی جکی جان یه مرحله داشت، اگه یادتون باشه توی آشپزخونه چینی ها بود. بعد همه جا مایتابه آویزون بود و آشپزها با مایتابه و ساتور میفتادن به جونتون. ان مرحله The Order رو که دیدم (انجاش که تو آشپزخونه بود) نمیدونم چرا یاد ان قسمت بازی افتادم!:D

راستی حالا که بحث این بازی شد کسی لینک دنلدی ازش نداره رو PC بازی کنیمش؟:D

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
اصلا نیمشه گفت چه بازیی بهترین بوده.همشون عالین یه عالم هم نیست اسمشون.
میگ میگ کی یادشه!!؟
اصلا اسم بازی میگ میگ نبود اما معروف شده بود به این اسم.
یادمه یه سری جاها تعریف میکردن گنده پی اس بازای اون زمان تو کلوپا توش مثل خر تو گل مونده بودن:d

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من هم مثل بقيه زندگيمون با كنسول هاي سوني گذشت با psone شروع كردم و با بازي هاي رزيدنت اويل 3 سايلنت هيل الون 3 dino crisis جكي چان و ...
واقعا نميشه فقط يه انتخاب كرد
ps2 كنسول افسانه اي كه بهترين دوران گيمري من با اون گذشت واقعا عجب كنسولي بود چه بازي هايي داشت سايلنت هيل 2 شادو اف كالوسوس آيكو شادو اف رم ، اسپارتان ، متال گير 3 (از نظر خودم بهترين نسخه اين سري هستش) دويل مي كراي 3 (اين نسخه هم به نظر من بهترين نسخه اين بازي بود سري پرنس اف پرشيا خصوصا شماره 2 گرن توريسمو 4 (بهترين ريسينگ ) گاد اف وار gta sananderiasحتي بازي هايي مثل جت لي زندگي كردم واقعا بهترين دوران زندگي من با ps2 گذشت
ps3 كه برعكس دو تا كنسول قبلي خاطره چنداني باهاش ندارم نمي دونم به خاطر ip هاش بود يا بالا رفتن سنم باعث ميشد زياد با بازي هاش حال نكنم البته last of us و آنچارتد 2 و رد دد فوق العاده بودند

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
بهترین بازی یک حرف هست بهترین تجربه شخصی یک چیز دیگه

این بهترین و لذت بخش ترین تجربه های من هستن

PS1

The Neverhood
Dino Crisis 1 , 2
Pepsi Man
Wining eleven
Gran Turismo 1 , 2
Resident Evil 1 , 2 , 3
Crash
Driver
Tarzan
Fighting Force
Twisted metal 2

PS2

BLACK
Bully
God of War 1 , 2
Gran Turismo 3
Spartan: Total Warrior
Pro Evolution Soccer 2006
Max Payne
Tekken
Mafia
Need for Speed MW

PS3

Little Big Planet 1 , 2
God of War 3
The Last of Us
Killzone 2
Heavenly Sword

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب

تعظیم ^:)^^:)^^:)^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر