بهترین تجربه شما از 20 سال بودن با کنسول های PlayStation

بهترین تجربه شما از 20 سال بودن با PS کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    314

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سونی یک از فوتبال و اویلش متنفرم بودم کراش دوست داشتم و سر همه این بازی های مضخرفی که برای سونی یک اومد فقط سری پارازیت ایو یک و دو مخصوصا یکش سونی دو هم ارزش نداشت برم سمتش چون ابر بازی های اون وقت مثل دسپرادو و سری کماندوز پی سی اشنا شدم و سونی دو برام جز یک اسم چیزی نداشت سه هم اصلا حرفشو نزن چون 360 گرفتم پرونده سونی برام توی همون سونی یک بسته شد ولی کلا سیاست کثیفی رو به صنعت گیم ابلاغ کرد این سونی به همین دلیل متنفرم ازش

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
سونی یک از فوتبال و اویلش متنفرم بودم کراش دوست داشتم و سر همه این بازی های مضخرفی که برای سونی یک اومد فقط سری پارازیت ایو یک و دو مخصوصا یکش سونی دو هم ارزش نداشت برم سمتش چون ابر بازی های اون وقت مثل دسپرادو و سری کماندوز پی سی اشنا شدم و سونی دو برام جز یک اسم چیزی نداشت سه هم اصلا حرفشو نزن چون 360 گرفتم پرونده سونی برام توی همون سونی یک بسته شد ولی کلا سیاست کثیفی رو به صنعت گیم ابلاغ کرد این سونی به همین دلیل متنفرم ازش
دادش صنعت گیم مدیون سونی و نوآوری هاش هستند شما دارین میگین سیاست کثیف؟؟!!
به هر حال من هم مثل بقیه خیلی خاطرات داشتم از 3 نسل قبل...پارازیت ایو، فاینال فانتزی 12، اویل، اسپایرو، GTA و ...خیلی از عناوین دیگه به خصوص DMC:bighug:

Saeed17

کاربر سایت
Dec 27, 2010
61
پس Harvest moon کجاس ! :|
بهترین بازی بود که انجامش دادم
هنوزم که هنوزه توی سیستمم دارمش
آهنگاشو توی گوشیمم نگه داشتم
بازی فوتبال 99 یا ونینگ الون 3 هم فوقالعاده خاطره انگیز بود اما هیچی Harvest moon نمیشد واسم
t97pn2hqquuso58kvpo1.jpg

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
واقعن با کلمات و نوشته نمیشه این ۲۰ سال رو توصیف کرد.
تمامش خاطرات خوب بوده و بابت لحظه لحظه هاش مدیون سونی هستم.
بعید میدونم لذتی که کنسول های سونی و بازیاش به من دادن رو هیچ شرکت یا وسیله ای دیگه ای میتونستن بوجود بیارن.
کاملن خوشحالم که با واژه ای بزرگ به نام ایستگاه بازی اشنا شدم و در واقع شد ایستگاه زندگی برام.
با اینکه سره گیم خیلی از موقعیتهای زندگیمو از دست دادم ولی اگه هزاربارم به گذشته برگردم بازم همین مسیر رو تکرار میکنم ...
:x SONY :x

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
شاد شدیم
سونی و سیاست کثیف!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
پس Harvest moon کجاس ! :| بهترین بازی بود که انجامش دادم هنوزم که هنوزه توی سیستمم دارمش آهنگاشو توی گوشیمم نگه داشتم بازی فوتبال 99 یا ونینگ الون 3 هم فوقالعاده خاطره انگیز بود اما هیچی Harvest moon نمیشد واسم
t97pn2hqquuso58kvpo1.jpg
منم همینو گفتم ولی نمیدونم چرا کسی گوش نکرد. :(

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

شما یک لطفی کن tez nade :)

Saeed17

کاربر سایت
Dec 27, 2010
61
منم همینو گفتم ولی نمیدونم چرا کسی گوش نکرد. :(

بازیکن باید در مدت ۳ سالی که شهردار به او فرصت داده‌ است، به کشاورزی در مزرعه پرداخته و به احشام رسیدگی کند. در طول بازی می‌توان در جشن ها شرکت کرده و با اهالی دهکده ارتباط برقرار نمود و به قسمت‌های مختلف روستا مانند کوهستان و دریاچه به گردش پرداخت و در معدن نیز کاوش نمود. شخصیت بازی با ازدواج با یکی از ۵ دختر اهل دهکده می‌تواند دارای یک فرزند شود. در طول بازی ماجراهای جانبی متعددی رخ می‌دهد و هر روز می‌توان اتفاق جدیدی را شاهد بود. روند بازی اینگونه است که : غیر خطی بودن سبک بازی، اختیارات وسیعی به بازیکن می‌دهد. هیچ راه منفردی برای به پایان رساندن بازی وجود ندارد و رابط کاربری بسیار خوب طراحی شده و انواع بسیاری از متون کمک‌ رسان برای گیمر موجود است.
یعنی آهنگ های این بازی و سبکش هنوز بازی رو شبیهش ندیدم هرچی بوده اسمش شباهت داشته اما ازهیچ نظر قابل قیاس با این بازی نبود
چه مدت طولانی سر این بازی وقتم گذشت و واقعا هم ارزششو داشت
یادش بخیر کتاب لوحه خانه رو به قیمت 3500 تومان دوازده سال پیش خریدم... همه میومدن خونمون روند این بازیو از نزدیک ببینن
توی کدوم بازی دنیا لذت پدر شدن رو مثل این بازی حس کردید؟؟؟

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
از PSOne خیلی چیز زیادی یادم نیست ولی رزیدنت اویل 2 بهترین بازی بود که توی این کنسول بازی کردم. چه کابوس‌های داشتیم دوران بچگی با این بازی!
بازی‌های تیم ایکو ICO و Shadow of the Colossus
در کنار نسخه‌ی 2 و 3 متال گیر این دو برام واقعا توی PS2 بی‌نظیر بودن.
از طرفی گرن توریزمو 4 هنوز هم که هنوزه بعضی وقتا بازی می‌کنم و لذت می‌برم.
با PS3 خیلی نوستالژی خاصی ندارم ولی آنچارتد 2 و 3 در کنار Heavy Rain، آخرین ما و کیلزون 3 جزو بهترین بازی‌های نسل هفتمی از سونی برای من بودن.
و عول جدید که هنوز بازی خاصی ندیدیم.
نمی‌دونم بازی‌ها این جوری شدن یا ما دیگه سلیقه‌ی قبل رو نداریم که بعد از نیم ساعت بازی کردن Second Son برام خسته‌کننده و تکراری شد.
منتظر آنچارتد 4 هستم.
خاطرات از جلوی چشمم تک تک اومدن و رفتن تاپیک مفیدی بود.
تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر