Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
دوستان تو یکی دوتا از کلیپهایه یوتیوب دیدم که تو بازی میشه سقف ماشین هایه کروک رو باز و بسته کرد
ویدعو:
https://www.youtube.com/watch?v=zwhLTC__HhI&feature=youtube_gdata_player
باید کدوم کلیدو بزنیم تا سقف ماشینا بازو بسته بشه؟؟؟ چون تو ستینگش چیزی پیدا نکردم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من کلا یکی از دلایل کوچم به نسل بعد همین بازی بود. حالا که دنبال این بازیم فقط توی مغازه ها اونم نسخه پلمپ 200تومنی گیر میاد! لعنت ب این شانس

ArmenA

کاربر سایت
Sep 18, 2008
102
سلام دوستان
این جمله دیقا منظورش چیه تو بازی؟
Hit a racer with pursuit tech
ازم میخواد این کارو بکنم من اصلا متجه نشدم چار باید بکنم که انجام بشه این جریان....

...........................

دوستان حل شد :)

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
1.3 گیگابایت

کسی اینو بازی می کنه؟ پایه باشید آنلاین بریم
اینو فکر نکنم کسی دیگه بازی کنه با وجود DriveClub . اکثر گیمر ها منتظر نسخه ی جدید Need For Speed هستند که 1 سال دیگه به احتمال زیاد منتشر میشه و خوب این تاخیر یک ساله هم به خاطر این بوده که پیشرفت زیادی بکنه بازی و درست و حسابی روش کار کنن و پوز DriveClub و The Crew و Project Cars رو کاملا بزنن . همچنین نسخه ی جدید بازی Android و iOS بازی Need For Speed به زودی منتشر میشه .

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
باز دمشون گرم که واسه پول نیومد امسالم بازی بده صبر کرده درست و حسابی کار کنه رو نسخه بعدی
من که واقعا با این نسخه هم کلی حال کردم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اینو فکر نکنم کسی دیگه بازی کنه با وجود DriveClub . اکثر گیمر ها منتظر نسخه ی جدید Need For Speed هستند که 1 سال دیگه به احتمال زیاد منتشر میشه و خوب این تاخیر یک ساله هم به خاطر این بوده که پیشرفت زیادی بکنه بازی و درست و حسابی روش کار کنن و پوز DriveClub و The Crew و Project Cars رو کاملا بزنن . همچنین نسخه ی جدید بازی Android و iOS بازی Need For Speed به زودی منتشر میشه .

من هنوز دارم بازیش می کنم. و حالا حالا ها هم دست بردارش نیستم. کلا از طرف یک nfs fan هیچ سبکی ریسینگی ارکید nfs نمیشه! من این بازیو جزو خیلی معدود بازیایی هست که ارشیوش می کنم!

در ضمن پارسال تایید شد که کلا این فرانچایز میرسه دست ghost games و فقط این شرکت از این به بعد nfs میده بیرون! بهمین خاطر هم این استدیو هم احتمالا بعد عرضه رایوالز ساخت نسخه جدیدو شروع کرده که قطعا 1 ساله نمیشه عنوانی داد بیرون! اینا 3 یا 4 سال برای نسخه بعد وقت لازم دارن. در بهترین حالت 2 سال که تاریخ عرضه بعدیو می کنه 2015 ولی به نظر من 2016 میاد!

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
من هنوز دارم بازیش می کنم. و حالا حالا ها هم دست بردارش نیستم. کلا از طرف یک nfs fan هیچ سبکی ریسینگی ارکید nfs نمیشه! من این بازیو جزو خیلی معدود بازیایی هست که ارشیوش می کنم!

در ضمن پارسال تایید شد که کلا این فرانچایز میرسه دست ghost games و فقط این شرکت از این به بعد nfs میده بیرون! بهمین خاطر هم این استدیو هم احتمالا بعد عرضه رایوالز ساخت نسخه جدیدو شروع کرده که قطعا 1 ساله نمیشه عنوانی داد بیرون! اینا 3 یا 4 سال برای نسخه بعد وقت لازم دارن. در بهترین حالت 2 سال که تاریخ عرضه بعدیو می کنه 2015 ولی به نظر من 2016 میاد!
درسته زمزمه هایی هست که برای 2016 باشه نسخه ی بعد . فعلا یک نسخه جدید Nfs داره برای Android و iOs آماده میکنه که فعلا سر مردم رو گرم کنن تا به احتمال زیاد نسخه 2016 عرضه بشه که خیلی ها هم امیدوار هستند بهش.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
درسته زمزمه هایی هست که برای 2016 باشه نسخه ی بعد . فعلا یک نسخه جدید Nfs داره برای Android و iOs آماده میکنه که فعلا سر مردم رو گرم کنن تا به احتمال زیاد نسخه 2016 عرضه بشه که خیلی ها هم امیدوار هستند بهش.

اون که اره! ولی من بشخصه با همین rivals هم سرم گرمه! :D
ولی منتظرشم. هرچی ریسینگ ارکید باشه رو تخم چشم ما جا داره. nfs باشه بهتر!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott

حاجی بیخیال :D درایو کلاب که چیزی نداره شاید طبیعی تر باشه اما واقعا هیجان این و نمیتونه داشته باشه
بعد از مدت ها یه نسخه فوق العاده ساختن شک نکن خیلی ها بازی می کنن حتی مست وانتدی که از نظر بعضیا آشغال بود!

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
درسته. البته شاید چون نسخه ی دیگری از Nfs نیست دارن اینرو بازی میکنن ولی خوب در آوردن نسخه Rivals رو و همچنین به خاطر با کیفیت بودن این نسخه و تاخیر دو ساله گیمر ها امیدوارن یک Nfs درست و حسابی عرضه بشه .

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سلام دوستان
توی چپتر ۲ زده Hit a racer tech دقیقا باید چیکار کنم؟؟ منظور دوستان از شوک و ... چیه؟؟
ممنونم

از بخش Pursuit Tech روی ماشینتون تجهیزاتی مثل شوک، میخ و اینا رو وصل کنید و با اونا (با دکمه های مثلث و دایره) بقیه مسابقه دهنده ها رو بزنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر