بهترین تجربه شما از 20 سال بودن با کنسول های PlayStation

بهترین تجربه شما از 20 سال بودن با PS کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    314

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
کریتوس کبیر و سری GOW همیشه برام خاطره انگیز بوده و تجربه ی نابی بهم داده و بهش رای دادم

اما انچارتد رو که اصلا نمیشه فراموش کرد.....و یه بازی دیگه که تو لیست نیستش Prince Of Persia به جرات میتونم بگم

همه با PS2 و POP خاطره دارن...

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
حتما نظرسنجی چند گزینه ای کنید چون خود من عمرا تک گزینه ای رای بدم.این بازی ها ۲۰ سال عمر من هست و انتخاب بین اینها غیر ممکن هست
مخصوصا تو این روزها که هایپ هممون برای این مراسم ۲۰ سالگی بالا رفته :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
لیست مورد داره آقا
2np0p1ty3wbnum7ihech.gif

• Like
Reactions: che-jaleb

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
وحید جان خیلی ممنون برای ایجاد تاپیک :d اما خیلی سختِ به کدوم رای بدیم :d جای خیلی ها هم خالیه و حضورشون تو نظر سنجی خیلی عالی می شود اما باز هم همین عالی می باشد چون بیشتر از این نمی شد :d

مثلا Metal Gear Solid هست و Metal Gear Solid 3 هم هست ! :d خواستم به اولی رای بدم اما دیدم MGS3 باشه نمیشه رای داد :d
یا مثلا شاهکارهای دیگه ای مثل Resident Evil 2 و Silent Hill 2 و Uncharted و TLOU و GOW و غیره :d همچنین با Winning Eleven 3 و Tekken 3 و Crash Bandicoot و Crash Team Race و GT و کلی بازی دیگه خاطرات خیلی خوشی داریم و جز بهترین عناوین عمر همه ما هستند :d

البته نظر من اینطور هست و نظر سنجی ایرادی نداره :d اگر چند گزینه ای باشه به نظرم خوبِ :d

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
حالا اینکه این بازی های که بچه گفتن نذاشتین به کنار اینکه با وجود اویل 2 لاست اف اس بیشتر رای اورده رو چه گلی بگیریم سرمون
ینی رنج سنی بازی سنتر مشخص شد قشنگ کسیم بگه چه ربطی داره خودش میدونه ها:(:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر