چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان یک سوال چطور میتونم بازی دیجیتالی رو دان نکنم بذارم از دیسک نصب بشه حجم اینترنت ندم؟توضیح کامل میخوام:p

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
من همه پستای تاپیک رو خوندم یه سوال فنی برام به وجود اومد !! :d
تو لایسنس ترنسفر 360 یه نکته خیلی ظریفی بود اینکه وقتی نفر دوم پروفایل نفر اول رو لایسنس ترنسفر می کرد, فقط بازی ها و DLC هایی که نفر اول قبل از لایسنس ترنسفر خریده بود ترنسفر می شد. یعنی بعد از لایسنس ترنسفر, اگه نفر اول چیزی می خرید به نفر دوم منتقل نمی شد تا دوباره ترنسفر کنن ( واسه من و یکی از دوستان مشکل پیش اومد چند سال پیش سر این قضیه !! )
حالا می خواستم بدونم تو X1 هم همین طوریه؟ :|

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

من با یکی از دوستان Home Consol کردم حالا بعضی بازیها آفلاین وارد نمیشه مثلا UFC, FIFA 15, Worms

مشکل از همین Home Consol میشه؟

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

من پیغام Xbox رو هم میگذارم اینجا شاید کسی تونست کمکی کنه، دوستان بعد از Home Console کردن اکانت خودم با دوستم این مشکل پیش اومده.

For This Game, You Need To Be Online If You're On This Xbox Regularly Make It Your Home Xbox To Enable Offline Play For Games You Own. The Next Time You're Online, Go To Setting>My Home Xbox. (0X87DE2727)

البته این مشکل رو فقط روی UFC و FIFA دارم. لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
درود

من پیغام Xbox رو هم میگذارم اینجا شاید کسی تونست کمکی کنه، دوستان بعد از Home Console کردن اکانت خودم با دوستم این مشکل پیش اومده.

For This Game, You Need To Be Online If You're On This Xbox Regularly Make It Your Home Xbox To Enable Offline Play For Games You Own. The Next Time You're Online, Go To Setting>My Home Xbox. (0X87DE2727)

سلام
چون بازی رو شما گرفتید و دانلود کردید نمی تونید افلاین بازی کنید و باید انلاین بازی کنید در حالی که دوستتون احتمالا می تونه افلاین بازی کنه اگر دوستتون هم نمی تونه پس خود ea اجازه ی افلاین بازی کردن رو نمی ده .

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
درود

ببینین شما الان هوم دیوایستون کنسول دوستتونه .. فقط بازی های دیجیتالی رو میشه رو کنسول هوم به صورت آفلاین اجرا کرد رو بقیه کنسول ها باید حتما اکانتتون آنلاین باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر