Persian Cliques GTA Online Crew | دار و دسته ایرانی ها

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Persian Cliques GTA Online Crew | دار و دسته ایرانی ها (پست اول مطالعه شود)

:headband: Persian Cliques :headband:

emblem_128.png

درود
دوستان دیدم Crew زیاده اما متاسفانه منیجر هاشون یا آنلاین نمیشن یا تازه شروع کردن با توجه به اینکه تجربه کافی در GTA Online رو دارم گفتم یه Crew بزنم برا دوستانی که با PS4 میان GTA Online که جمعمون جمع بشه و امید به خدا هاست پر کنیم و لحظات فان با هم بسازیم
عضویت تو Persian Cliques (دار و دسته ایرانی ها - پرشین کلیکز) محدودیتی از نظر رنک نداره و برای همه آزاده هدف هم از ایجادش جمع شدن دوستان ایرانی تو یه هاست واحد هست
دوستانی که منو میشناسن سابقم تو آنلاین رو میدونن و میدونن الکی Crew نمیزنم و برنامه های زیادی دارم اگه اعضای Crew به مقدار قابل توجهی برسه
لینک Crew در سوشیال :
Rockstar Games Social Club - Crew : Persian Cliques

مزایا :

• قرعه کشی به مناسبت های مختلف البته Crew سودی از نظر مالی نداره اما بهرحال با هم بودن خودش سوده
  • برگزاری میتینگ های گروهی با اطلاع رسانی قبلی

دوستانی که عضو میشن در صورت امکان اینجا هم اعلام کنید بدونیم با کی طرفیم :d +اعلام رنک

گروه لاین (Line) ساخته شده برای هماهنگی بیشتر اعضا با هم و مطرح کردن مشکلات GTA Online که میتونید با استفاده از لینک زیر درش عضو بشید ، لینک رو روی گوشی باز کنید اتوماتیک وارد لاین میشه (باید لاین هم روی گوشی نصب باشه طبعا) :

http://line.me/R/ti/g/o1WeZPc-lf

قرار آنلاین شماره 1 - زمان : جمعه 14 آذر 1393 ساعت 10 تا 11 شب
ظرفیت : 30 نفر

قوانین و نکات حضور در قرار های آنلاین :

• هماهنگی کامل با گروه
  • استفاده از هدست اختیاری
  • کشتن اعضا از قصد و بی احترامی به اعضا باعث میشه از Crew اخراج بشید
  • اعضای Crew داخل رادار به صورت دایره های سفیدی هستن و دور نیمدایره رنگ سبز دارن
  • چنانچه لیدر Crew به هر دلیلی نتونه آنلاین بشه مسئولیت هماهنگ کردن اعضا رو به فرد دیگه ای واگذار میکنه که داخل تاپیک اعلام میشه
  • بعد از اینکه آنلاین شدید گزینه option رو روی گیمپد بزنید و برید به بخش Online و گزینه Join Crew Members رو انتخاب کنید تا به جمع اعضای Crew بیاید

سلفی های اعضا :
User In BC : WikiVB | PSNID : Mini3oy

ZRSNTNdcck2yO4dOzBssZg_0_0.jpg

User In BC : al.zare2000 | PSNID : alizare1

47928527760904004498.jpg

User In BC : sand man | PSNID : alinodi11

08357148680298561394.jpg

User In BC : nameh | PSNID : ali-fast

30816119178105950030.jpg

User In BC : JAVAD20| PSNID : Javad9090

72900075254880211407.jpg

User In BC : علی خواجوی | PSNID : Ali-khajavi

9an93t8vtxjx31egwkho.jpg

User In BC : MostafaRezaei | PSNID : MostafaRezaei

aneqjdd87lj77fs4zawz.jpg

User In BC : babak.milano | PSNID : Babakmilano

05236576890645950927.jpg

User In BC : MiladKhafan | PSNID : MiladKhafan

lc3rSrZro0aMcZLUSX4XmA_0_0.jpg

User In BC : Octienne | PSNID : Mohammad1080P

gw239.jpg

User In BC : j_mactavish199 | PSNID : j_mactavish1997

14082736003483207084.jpg

User In BC : S0h3!L | PSNID : S0h3iL347

gta-s0h3il347.jpg

User In BC : GHOST360 | PSNID : Mr_HamidSiadat

2jb9x12jyxqhx7gdf9ug.jpg

User In BC : BigWolf | PSNID : AlirezaBigwolf

U4YPmkdEREakB5EPS9uaTQ_0_0.jpg

برای گرفتن سلفی گوشی رو داخل بازی با کلید ⌂ از جیبتون بیرون بیارید و دوربین رو انتخاب کنید ، بعدش کلید RS (آنالوگ سمت راست) رو فشار بدید که دوربین جلوی گوشی فعال بشه و عکس بگیرید ، گوشی رو بزارید تو جیبتون و بعدش کلید option رو بزنید برید به بخش گالری و روی عکسی که گرفتید RS رو بزنید که داخل سوشیال کلاب آپلود شه بعدش برید به سوشیال کلاب و عکس رو بردارید و داخل یه آپلود سنتر ایرانی آپلود کنید (لینک یه آپلود سنتر)

عکس همه اعضای Crew قرار میگیره و بدون مانع هست اما حتما در کنار عکس PSNID خودتونم بنویسید

یا حق :bighug:

آخرین ویرایش:

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
:headband: Persian Cliques :headband:
50921002646138825324.png

درود
دوستان دیدم Crew زیاده اما متاسفانه منیجر هاشون یا آنلاین نمیشن یا تازه شروع کردن با توجه به اینکه تجربه کافی در GTA Online رو دارم گفتم یه Crew بزنم برا دوستانی که با PS4 میان GTA Online که جمعمون جمع بشه و امید به خدا هاست پر کنیم و لحظات فان با هم بسازیم
عضویت تو Persian Cliques (دار و دسته ایرانی ها - پرشین کلیکز) محدودیتی از نظر رنک نداره و برای همه آزاده هدف هم از ایجادش جمع شدن دوستان ایرانی تو یه هاست واحد هست
دوستانی که منو میشناسن سابقم تو آنلاین رو میدونن و میدونن الکی Crew نمیزنم و برنامه های زیادی دارم اگه اعضای Crew به مقدار قابل توجهی برسه
لینک Crew در سوشیال :
Rockstar Games Social Club - Crew : Persian Cliques
یا حق
:bighug:

داداش رنك خودت؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
داداش رنك خودت؟
96 عزیز
سلام داداش من فردا بازیم میرسه دستم چطوری باید عضو بشم ؟ و اینکه برا انلاین پلاس میخواد یا فری ؟

شما برو تو سوشیال عضو شو :
Rockstar Games Social Club
بعدش لینکی که تو پست اول گذاشتم رو باز کن Join Crew کن

- - -ویرایش - - -

دوستان پست اول آپدیت شد :

مزایا :

• قرعه کشی به مناسبت های مختلف البته Crew سودی از نظر مالی نداره اما بهرحال با هم بودن خودش سوده
  • برگزاری میتینگ های گروهی با اطلاع رسانی قبلی

دوستانی که عضو میشن در صورت امکان اینجا هم اعلام کنید بدونیم با کی طرفیم :d +اعلام رنک

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
من تو یدونه Crew دیگه عضوم ! میشه یه کاری کرد اینورم عضو باشم ؟ نمیخوام هیجان هیچ طرفیو از دست بدم :d
ای کاش همه یه جا جمع میشدیم :( الان Crew که رفیقمون amirone زده به اسم Blue-Dragon حدود 10-12 تایی عضو داره ...
اگه تونستید کاری کنید همه یه جا بیفتیم :(
راستی یک سوال دیگه . چطوری به این رنک رسیدی ؟ اصن چطور رنک آپ کنیم ؟ :-s

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
من تو یدونه Crew دیگه عضوم ! میشه یه کاری کرد اینورم عضو باشم ؟ نمیخوام هیجان هیچ طرفیو از دست بدم :d
ای کاش همه یه جا جمع میشدیم :( الان Crew که رفیقمون amirone زده به اسم Blue-Dragon حدود 10-12 تایی عضو داره ...
اگه تونستید کاری کنید همه یه جا بیفتیم :(
راستی یک سوال دیگه . چطوری به این رنک رسیدی ؟ اصن چطور رنک آپ کنیم ؟ :-s
والا عزیز من خودم مخالف ساخت Crew های متعدد هستم چون همه ما باید متحد باشیم اما طبق تجربه ای که دارم هر Crew ایرانی که عضو شدم بلااستثناء منیجرش بعد یه مدت دیگه نیومد و با توجه به اینکه مطمئنم خودم رفتنی نیستم اقدام به Crew زدن کردم
من و شما و هرکسی وقتی تو یه Crew عضو میشیم بزرگترین انتظارمون از منیجر اون Crew اینه که باشه و ول نکنه بره چون بودن منیجر لازمه
متاسفانه باید لیو کنید Crew قبلی رو که صد البته هرکی هرجا دوست داره باید عضو شه ایشالا که سایه دوستمونم همیشه رو سر Crewـی که زده باشه دو سال اگه رو اون Crew منیجر باشه و بدونم ثابته من شخصا قول میدم همه اعضای Persian Cliques رو موو کنیم رو Crew ایشون خوبه ؟ :d
این Crew ها سودی نداره که بخواد رقابتی صورت بگیره هدف دور هم بودنه
یکساله دارم بازی میکنم عزیز البته اگر وقتم بیشتر بود این رنک که چیزی نیست الان بالای 150-160 بودم :d
خوشبختانه رنک یه چیزیه که حتما باید با زحمت به دست بیاد بازی کنید رنک بگیرید

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
منم عضو شدم بیاین بازی

خدایش این راکستار هر چی بازی داره بایـــــــــــــــد اورجینال بازی کرد عجب گرافیکی داره

آخرین ویرایش:

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
عزیز وقتی وارد بازی میشم قشنگ 20 30 نفر هستند و بکش بکشه تویه مپم :d
ولی بعد یه 5 دقیقه همه left out میشن وبعدش 3یا4 نفر میان ... مشکلی هست یا همین جوریه اونا یعنی میرن مپ دیگه؟؟؟

میشه یکم توضیح بدید؟؟؟
من یکم مبتدیم اولاشم وهمش منو زود میزنن باید چی کار کنم؟؟؟؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
عزیز وقتی وارد بازی میشم قشنگ 20 30 نفر هستند و بکش بکشه تویه مپم :d
ولی بعد یه 5 دقیقه همه left out میشن وبعدش 3یا4 نفر میان ... مشکلی هست یا همین جوریه اونا یعنی میرن مپ دیگه؟؟؟

میشه یکم توضیح بدید؟؟؟
من یکم مبتدیم اولاشم وهمش منو زود میزنن باید چی کار کنم؟؟؟؟

مشکل سرورا هستن و این مسئله اگر اشتباه نکنم مربوط به پینگ میشه البته دائمی نیست اوایل نسل جدید هست یکم بگذره سرور ها اوکی میشن گرچه من شخصا ندارم این مشکلو
شما یکم که بازی کنی دستت راه میفته اینجوری نیست که بگم اینکارو کن نمیزننت و ... چون الان شما تازه شروع کردی اما خیلیا هستن اسلحه هاشون قوی هست ممکنه شما با کلت 20 تا تیر بزنی طرف مقابل نمیره اما اون با شاتگان یه تیر بزنه شما هلاک شی :d باید بازی کنی دستت بیاد و رنک آپ کنی اسلحه بخری همچنین با هرکی درگیر میشی سعی کن کاور بگیری که تیر ها نخورن بهت ، کلید R1 هم کاور میگیره کنار در و دیوار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر