PS 1 تون رو چطور خریدین ؟!

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
یادش بخیر اولین بار ps1 رو با پسر دائیم رفتیم کلوپ بازی کردم من تااون موقعه سگا و نینتندو بازی می کردم اولین بازیش یادم نیست فکر کنم کراش 1 یا تکن 1 بود بازی کردم ولی خیلی تو کف بودم بعد از سربازی با داداشم رفتیم توپخونه یه دونه نو خریدم با 20 بازی چه زود گذست .
یعد pc اومد باهاش زیاد حال نکردم ( برای بازی میگم ) گذشت سیستم ارتقا دادم و اون موقعه یه خفنشو جمع کردم که هنوزم کار می کنه مثل یه تانک محکمه .
الان هم ps3 و xbox360 دارم ولی هر چیزی رو باید تو وقتش استفاده کنی .
واقعا چه روزایی بود:d

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
من یادمه کلاس پنجم که بودم سال 79 بابام به من گفت امتحانات خرداد قبول شدی برات میخرم اولین بازی های که همراه دستگاه خریدیم الون 3 با لوکی لوک بود اون موقع توی محل ما بازیاش گرون بود 3000 تومان بود من میرفتم از کلوپ کرایه میکردم عشقم هم CTR و تکن بود
فکر کردم تاپیک جدیده الان اومدم داستان خودمو بنویسم از صفحه نگاه کردم دیدم 2سال پیش اینکار کردم:d

iArmin

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
آرمین
یادش بخیر...
سال دوم دبیرستان بودم که اون روزا پی اس ۱ خیلی مد شده بود و اکثر دوستام داشتن و ما هم که همش تو کف بودیم به گیم نت ۴ تا خیابون اونور تر رضایت میدادیم... هیچ وقت یادم نمیره ظهر که از مدرسه اومدم قبل ار ناهار بود که داداش بزرگترم که همیشه میدونست عاشق بازی و خوش گذرونیم با یک پی اس ۱ خیلی خفن که جعبه اش برق میزد وارد خونه شد... به ۱ دقیقه نکشید که از شدت خوشحالی و ذوق مرگی کلی صورت داداشم رو بوسیدم و پلی رو از دستش گرفتم و وصل کردم به تی وی و شروع کردم به بازی... اولین بازی هم که تو دستگاه گذاشتم شیر شاه بود که هنوز هم صحنه های بازیش یادمه که داشتم تا ۱ هفته همونو بازی میکردم :))
بعد از اون روز خونمون شده بود کلوپ هر پنج شنبه با ۴ تا از رفیقام میرفتیم خونه تیکن یا فوتبال ۹۹ میزدیم... الانم توی کمد اتاقم هست و سمبل کنسول های من هست و همیشه اون رو نگه خواهم داشت چون پل ارتباطی من بین گیم و دیگر کنسول های منه...

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین
ای بابا چه خاطره ای اخه ! بابای من از همون اول با این چیزا مخالف بود خودتم میکشتی نمیخرید . منو داداشمم که دیدیم از بابام آبی گرم نمیشه خودمون عیدی هامون رو جمع کردیم ........مون پاره شد یدونه خریدیم حالا شانسو نیگاه کن خراب دراومد 1 بازی میاورد 10 تا بازی نمیاورد یکبار هم دادم تعمیر افاقه نکرد اخرش اعصابم خورد شد . از پله افتاد پایین الان هم خدا نیامرزتش ما که خیری ازین ps1 ندیدیم . اولین بازیم هم فوتبال 99 بود که من هیچ وقت ازش سیر نشدم حتی الان

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
فکر کنم سال 80 بود پدر من حدود 4 سال بود مدام قول میداد برام ps1 بخره، ولی هربار زیرش میزد، یبار از صبح تا شب گریه کردم تا اخر راضی شد بره از توپخونه یکی برام بخره، اونموقع 60 تومان بود! یادش نخیر!:(

فقطم اجازه داشتم 5 شنبه بعد از ظهرها بازی کنم، اونم اکثرا بابام خونه بود میشست شطرنج بازی میکرد با کنسول، نوبت به من نمیرسید!
یادمه تو اون 9-8سالی که ps1 داشتم ، فقط تونستم 3تا بازی رو تا ته برم :درایور 2 - x-rally 2 -کراش
بعدم که از سال 88 رفتیم تو کار ps3 ,بعدم ps4
الانم فقط دو تا کنسولایه ps3-ps4 رو دارم، ps1 رو دادم به یک بنده خدایی تا اون مثل من بخاطر یک کنسول، اینقدر انتظار و سختی نکشه

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
من اگه پسر خالم ps1 نداشت شاید هیچوقت با دنیای کنسول ها اشنا نمی شدم بلاخره بعد از ماه ها بابامو راضی ردم برام ps1 بخره اولین بازیمم اسپایدرمن و کراش بود خیلی هم عالی :x

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
با بدبختی! البته نه به خاطر پولش! به خاطر طرز فکر خانواده که خیلی موافق این چیزها نبودند! وای الان من ماه دیگه میخوام اویل ویتین را اورجینال برای ps4 بخرم! عجب پیشرفتی کردیما!

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
من که از بس کلوپ رفته بودم بابا واسم تو 11 سالگی خرید :d
اولین بازی هم فوتبال 2000 بود

ps1 من هم از این معمولی ها نبود ، تصویری نشون میداد ، فکر کنم 230 خریده بودم سال 78 79

آخرین ویرایش:

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام دوستان ! وای خدا ! هیچ وقت فراموشم نمیشه ! فک کنم تابستون 78 بود که بعد از کلی خواهش و بد قولی ها بالا خره بابام واسم گرفت. وقتی از تو کارتون در آوردم پلاستیکش بوی نویی میداد . همراه دسگاه یه دیسک مشکی رنگ دمو بود . ک جلد قرمز داشت. کسایی که دیسکرو دیدن میدونن محتواش چیه !:d چشتون روز بد نبینه منو داداشم دیسکو گذاشتیم یه منو اومد که معرفی بازیهاش بود ولی تو یه منو یه برنامهای مس یه شوی تلویزیونی بود بود که بابامم دید ! عصبانی شد و گفت این دیگه چیه! دیسکو ورداشت انداخت دور ! ولی خدارو شکر بخیر گذشت ! مس روز اول سالم نگرش داشتم ! پاش خدارو شکر به تعمیر گاه باز نشده چون حدودا 10 سالی هست که باهاش باز ی نمیکنم.

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
من که از بس کلوپ رفته بودم بابا واسم تو 11 سالگی خرید :d
اولین بازی هم فوتبال 2000 بود

ps1 من هم از این معمولی ها نبود ، تصویری نشون میداد ، فکر کنم 230 خریده بودم سال 78 79
دقیقا :D گیلان هم که پر از کلوپ بود اون موقع :D کلوپای لنگرود زیر و رو کردیم. یادش بخیر :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
داداشم از بیرون اومد گفت که ۶۰ تومن تو جیبش پول داشته یه سونی دیده ۸۵ تومن! ( اون زمان رسم بود همه میگفتن سونی) گفت ۲۵ تومن کم داره! منم سریع رفتم سراغ پس انداز و ۲۵ تومن دادم گفتم برو بخرش! رفت تا دم در و برگشت دیدم با پلی استیشن برگشت! گفتم چی شد ؟ چطوری؟ گفت روی راه داشته میومده پول کم داشته از دوستش گرفته تا بیاد با پول من قرضشو بده! یادش بخیر!!!!!!

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
داداشم از بیرون اومد گفت که ۶۰ تومن تو جیبش پول داشته یه سونی دیده ۸۵ تومن! ( اون زمان رسم بود همه میگفتن سونی) گفت ۲۵ تومن کم داره! منم سریع رفتم سراغ پس انداز و ۲۵ تومن دادم گفتم برو بخرش! رفت تا دم در و برگشت دیدم با پلی استیشن برگشت! گفتم چی شد ؟ چطوری؟ گفت روی راه داشته میومده پول کم داشته از دوستش گرفته تا بیاد با پول من قرضشو بده! یادش بخیر!!!!!!
چه سالی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر