واسه این سیستم {PS4} چه نرخی پیشنهاد میکنید؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
بنام خداوند روزی دهنده

سلام به همه اعضای بازی سنتر و همه دوستانی که این تاپیک رو میبینن

دوستان مدتیه که یه کنسول PS4 به مغازه ام اضافه کردم
از همون اول هم قصد داشتم TVای که واسش میگیرم از TVهایی که الان دارم {LCD32} و به PS3 وصل کردم سایز و کیفیت بالاتر و بهتری برخوردار باشه
که پس از تحقیق و پرس وجو ها و بودجه ای که داشتم یه LED42 LG FULLHD که از جدید ترین مدل ها بود خریدم
دوتا صندلی نسبتا راحت که بیشتر شبیه مبل هم هستن واسش ردیف کردم
بازی هم فعلا فقط یه دونه FIFA15 دارم واسش:d البته تو همین یکی دو هفته اینارو هم تهیه خواهم کرد;)
COD.AW
TLOU
Driveclub و یا NFS.Rivals
و.....
نرخی هم که فعلا میگیرم
تک نفره 3500
دو نفره 4500
به نظرتون این نرخ الان منصفانست؟ زیاده؟ کمه؟
اینم یه عکس از سیستم و فضای اونجا

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
کاری به قیمت گذاری ندارم فقط خواستم بگم تو این فصل که همه جا تقریبا وسایل گرمایشی روشنه و شما هم رفتی ps4 رو اون بالا گذاشتی بر حسب یه سری قوانین :D گرما از پایین به بالا میره ، اون بالا براش جهنمی میشه .

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
تک نفره 7 تومن

دو نفره 10 تومن
زیاد نیست!؟
با این قیمت فکرنکنم دیگه کسی بازی کنه
البته من شهرستانم {کرمان}
تهران اگه بودم آره اونوقت قیمتها میتونست متفاوت تر از این باشه

کاری به قیمت گذاری ندارم فقط خواستم بگم تو این فصل که همه جا تقریبا وسایل گرمایشی روشنه و شما هم رفتی ps4 رو اون بالا گذاشتی بر حسب یه سری قوانین :D گرما از پایین به بالا میره ، اون بالا براش جهنمی میشه .
ممنون از نظر و نگرانی که درباره دستگاه من داری عزیز
البته اون بالا زیاد گرم و بسته نیست هوا اونجا کاملا جریان داره و از این لحاظ فکر نکنم نگرانی باشه اون پایه mdf رو هم واسه همین درست کردم که دوربر کنسول و فنش کاملا آزاد باشه پشت کنسول رو هم اگه دقت کنی رو به وسط مغازه هست انشاا... که مشکلی پیش نمیاد

کجا تشریف دارین؟

اون بالا چه جوری دیسک عوض میکنی؟

چرا با سیم دسته ها رو وصل کردی؟
بنده کرمانم بزرگوار
ارتفاع اونجا که نیم طبقه مغازم هست کلا حدود 2متر بیشتر نیست نمیدونم تو عکس بیشتر معلوم میشه؟
دسته ها هم بی سیم هستن اون موقع فکر کنم یکیشون شارژش کم شده که سیم شارژ رو {که به یه کابل ارتقاusb وصله} زدیم بهش

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
به نظرم قیمت خیلی زیاد نیست ولی ارزون هم نیست!

بازم باید به هزینه های مغازه(مثل برق و کرایه و ... بسنجی و ببینی میصرفه یا نه!

البته تعداد مشتری هم ملاکه...

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
با توجه به اینکه کرمانی و با توجه به کشش گیم نتت اگه زیاد مشتری داری قیمت رو ببری بالا هم چیزی نمیشه :D

ولی حالا که قیمت گذاری رو انجام دادی ، کلا وجهه خوبی نداره که بخوای عوضش کنی قیمتو.

با همین سر کن

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
والا بنده اصفهان هستم زیادم گیم نت نمیرم ولی اینو میدونم اینجا X360 رو ساعتی 3500 میگیرن دیگه میتونی خودت مقایسه کنی .

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
شما محاسبه کن با این هزینه ای که کردی کی پولت بر میگرده و در اصل به سودت میرسی.... با توجه به اون نرخ گذاری کن...اخرش ضرر نشه...سر عید قیمت هارو ببری بالابهتره....به قیمت های دیگرشهر هل توجه نکن...دخل و خرج مردم شهر های مختلف متفاوته شما شهر خودت رو بهتر میشناسی که یه گیمر چقدر حاضره برای گیم نت هزینه کنه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان بازیهایی که فعلا واسش تهیه کردم اینا هستن
فقط شرمنده حجم عکس یکم زیاده

خواهشا دوستان نظراتشون رو هم در مورد قیمت بگن
ممنون

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
به نظرم کاری که انجام میدی خوبه در کل اگر خواستی گران کنی بزار نزدیک عید گران کن که بی انصافی هم نباشه . موفق باشید .

MEHD I

کاربر سایت
Jun 19, 2013
8
سلام دوست عزیز

قیمتتو نصبت قیمت دستگاه.بازی .تعمیر وخدمات.در امد سا لانه اصطلاک دستگاه وازهمه مهمتر خودت
مشخص کن که به نظرمن 4 تمومن تک دسته و 6تومن برادودسته خوب باشه با توجه به شهرستا ن بودتون

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستان خوش به حال شما من الان میخوام گیم نت بزنم چهار تا پلی چهار و چهار تا تلویزیون چهل اینچ مغازه مال خودمه کرایه نمیدم ساعتی یا ۱۵۰۰ یا۲۰۰۰ تومن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر