StarCraft 2 : Legacy Of the Void | PC

سومین و آخرین قسمت از سری بازی StarCraft 2 همانگونه که انتظار می رفت تحت نام Legacy of the Void در همایش بلیزکان امسال معرفی شد که تمرکز اصلی آن نژاد پروتاس خواهد بود. داستان بازی از انتهای Wings Of Liberty آغاز شده، زمانی که Artanis و Zeratul قصد متحد کردن پروتاس ها در برابر Amon را داشتند. بخش تک نفره اتحاد بین تمام قبایل پروتاس و رویارویی نهایی سه نژاد بازی با ایمون را هدف قرار داده است. همچنین بازی علاه بر بخش تک نفره و چند نفره شامل بخش جدید Co-Op به نام Archon Mode خواهد بود. در این قسمت دو بازیکن کنترل یک Base و واحدهایش را در اختیار داشته و به مبارزه می پردازند. با تقسیم یک Base و واحدهایش گیمرها هرکدام می توانند بخشی از میدان نبرد را تحت کنترل گرفته و استراتژی های پیچیده ای را اعمال کنند. بخش دیگر معرفی شده Allied Commanders نام داشته و گیمرها می توانند در نقش فرماندهان دنیای استارکرفت ظاهر شوند و ماموریت های موجود را انجام دهند. هر فرمانده نیز قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی خواهد داشت که با گذر زمان ارتقا خواهد یافت.
برخلاف نسخه های قبلی Legacy of the Void به صورت Standalone عرضه می شود.

ناشرBlizzard
توسعه دهندهBlizzard
پلتفرمPC
تصاویر بیشترتصاویر StarCraft 2 Legacy of the Void
تاریخ انتشار 10 نوامبر
تاپیک امتیازاتامتیازات و نقدهای StarCraft Legacy of the Void
پیش‌نمایش بازیخونی تازه در رگ های پروتاس
نقد بازیزندگیم برای آیر

لیست دوستانی که بازی رو اورجینال خریدن:
Grey Warden: GreyWarden#2415
Khashayar91: Khashayarem#2966
Little John: Sina1945#2150
Inovation: Ares#22981
Qu1ckZ: Qu1ckZ#2341
Mikelwar: Mikelwar#2346

آخرین ویرایش:

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
درود بر شرف بیلیزارد. بهترین بازی ریل تایم استراتژی سری استار کرافته:d
تریلر گیم پلی نیومده؟ در مورد اینکه سیستم مورد نیاز رو کی اعلام میکنن چی؟:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان جایی سراغ دارید بشه بازی رو پیش خرید کرد و دسترستی به Closed Alpha یا بتا داشت ؟ درود بر شرف بلیزارد و لعنت به EA یه C&C Generals بود که قبلا دخلشو آورد جز این RTS دیگه ای نیست بازی کنیم .
CoH-Total War و اینا حسشون نیست:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
امروز بلیزارد یه دعتوت نامه واسه تست بتای LOtV واسم فرستاد، برم یه تستی بکنم ببینم بازی چقدر فرق کرده!:d

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
سلام،

چجوری میشه الان Pre-Order کرد ؟
کسی امتحان کرده Prolouge رو ؟

یاعلی...
Pre-order رو که فکر کنم بشه از این کارت‌های 20$ دو تا بزنی نسخه معمولی بازی رو بگیری.. (البه باز بهتره بپرسید)
هنوز چیز خاصی بیرون نیومده..

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سلام،

چجوری میشه الان Pre-Order کرد ؟
کسی امتحان کرده Prolouge رو ؟

یاعلی...
آره من نسخه ی cpllector رو pree order کردم و سه تا مرحله ی prolouge رو زدم
این جور که بوش میاد یه جنگ طوفانی در پیشه و مولتیش هم تغییرات زیادی داشته و کلا طرفدارایی که بازی رو رها کرده بودند دوباره به بازی برگشتند
یونیت های sc brood war هم اضافه شده به بازی
کلا چیز خفنی شده

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من میخوام الان از سایت خود بازی بخرم اینو ، ولی کشور رو ایران زدم قبلا ، آیا میشه کارت دلار گرفت ، اضافه کرد و خرید ؟

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
خوب دایی جان بلیزارد طبق روال همیشگی beta access بازی legacy of the void رو فرستاد. دوباره من و دوباره starcraft امیدوارم این آخرین نسخه ای که از starcraft میاد همه چیز رو با یه خاطره خوب تموم کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر