✅ امکانات جدید فروم!

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
بهترين قالب vbulletin استايل هست به چند دليل

1:هميشه در دسترسه و هيچوقت محو نميشه
2: تو هرجايی بری ميتونی ازش استفاده کنی
3: بهش عادت ميکنی و از ساده بودنش لذت ميبری
4: اصلاً تبليغات زيادی هيچوقت نداشته و نداره و نخواهد داشت
5: سرعت لودينگش بدون شک از هر استايلی که فکرش رو کنيد بالاتره(به هر حال ايکن های سنگين جا نشين ميشند توسط طراح های استايل معمولا)

و و و و و...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بهترين قالب vbulletin استايل هست به چند دليل

1:هميشه در دسترسه و هيچوقت محو نميشه
2: تو هرجايی بری ميتونی ازش استفاده کنی
3: بهش عادت ميکنی و از ساده بودنش لذت ميبری
4: اصلاً تبليغات زيادی هيچوقت نداشته و نداره و نخواهد داشت
5: سرعت لودينگش بدون شک از هر استايلی که فکرش رو کنيد بالاتره(به هر حال ايکن های سنگين جا نشين ميشند توسط طراح های استايل معمولا)

و و و و و...
من همرو امتحان کردم !

به نظر من XBOX 360 از همه خوشگل تر و سریع تر است !

فقط بعد از یک مدتی چشمم درد گرفت :biggrin1:

واسه همین عوضش کردم !

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از این لحظه به بعد تمامی کاربران می توانند پست های خود را بدون هیچ گونه محدودیت زمانی ویرایش و احیانا مطالب آن را به روز نمایند.
البته امکان حذف پست توسط خود شخص به طور کامل حذف شده است بنابراین در ایجاد پست ها و تاپیک های خود دفت بیشتری کنید.

با تشکر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اشکان خان کاش برای کاربرهای فعال به بالا و همچنین تحریریه سایت فعال می گذاشتید امکان حذف رو.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اشکان جان کار خوبی هستش ولی اگه قسمت خذف رو همچنان نگه میداشتید بهتر بودش
حداقل براش یک محدودیت زمانی قرار بدید که بشه در صورت اشتباه اون رو درست کرد .

تا حالا برای کسی روخ نداده که دو بار یک پست در تاپیک ثبت بشه .
اون موقعه باید چی کار با این شیوه جدید .؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان جان کار خوبی هستش ولی اگه قسمت خذف رو همچنان نگه میداشتید بهتر بودش
حداقل براش یک محدودیت زمانی قرار بدید که بشه در صورت اشتباه اون رو درست کرد .

تا حالا برای کسی روخ نداده که دو بار یک پست در تاپیک ثبت بشه .
اون موقعه باید چی کار با این شیوه جدید .؟
مشکل اینکه که حذف و ویرایش پست با هم در ارتباط هستند و اگر زمای تعریف بشه برای هر دو هست و نمی شه برای یکی فقط زمان تعریف کرد.

شما اگر پست اشتباهی بزنید مثلا دو پست پشت سر هم می تونید پست دوم رو ویرایش کنید و توش بنویسید مثلا اشتباها دو پست ارسال شده همین. هیچ مشکلی هم نداره.
به طور کلی شما هر پست اشتباهی که زدید می تونید اونو ویرایش کنید و توش ذکر کنید که این پست به فلان دلیل اشتباه هست.

در کل مطمئن باشید ویرایش نا محدود خیلی بیشتر به درد کاربرا می خوره تا اینکه پستشونو پاک کنن.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
مثلا در مورد همین حذف ، بارها برای خودم پیش اومده یه مطلبی رو ارسال کردم ، بعدش متوجه شدم که تکراریه ... حالا اگه باز هم همین اتفاق بیفته چیکار باید بکنم ؟ :D

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مثلا در مورد همین حذف ، بارها برای خودم پیش اومده یه مطلبی رو ارسال کردم ، بعدش متوجه شدم که تکراریه ... حالا اگه باز هم همین اتفاق بیفته چیکار باید بکنم ؟ :D
اگر اینی که می گی پست باشه که در بالا نوشتم چیکار کنی. اگر هم تاپیک بود به یکی از مدیرا خبر می دی تا پاک کنن.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اگر اینی که می گی پست باشه که در بالا نوشتم چیکار کنی. اگر هم تاپیک بود به یکی از مدیرا خبر می دی تا پاک کنن.
راجع به خبر دادن به مديرا جسرتا بگم که هيچکدوم از مديراي ارشد سايت پيام خصوصي هاشون رو چک نمي کنن :cheesygri ... به نظر من يه تاپيک بزنيد که هرکي درخواست داشت تا تاپکي مهم شه يا حذف بشه تو اون تاپيک لينک بده و مطرح کنه :-";)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
راجع به خبر دادن به مديرا جسرتا بگم که هيچکدوم از مديراي ارشد سايت پيام خصوصي هاشون رو چک نمي کنن :cheesygri
قرار نیست شما برای پاک کردن پست یا تاپیک یا چیزاهای شبیه به اینا به مدیران ارشد سایت pm بزنید. خیلی راحت می تونید به مدیران انجمن که اکثرا در میان روز تو سایت هستن pm بدید.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام اشکان جان
من یه مشکلی که با فروم این سایت دارم اینه که
صفحه یه اول سایت منو میشناسه ولی وقتی میخوام برم تو آخرین ارسال هایه انجمن دیگه منو نمیشناسه

من باید 5 6 بار user و pass رو بزنم تا بلاخره سایت منو بشناسه. حالا باید چی کار کنم؟

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام اشکان جان
من یه مشکلی که با فروم این سایت دارم اینه که
صفحه یه اول سایت منو میشناسه ولی وقتی میخوام برم تو آخرین ارسال هایه انجمن دیگه منو نمیشناسه

من باید 5 6 بار user و pass رو بزنم تا بلاخره سایت منو بشناسه. حالا باید چی کار کنم؟
وقتي ميخواي تو صفحه اول لاگين كني گزينه ي من را به خاطر بسپار يا همچين چيزي رو بزن مشكلت به راحتي حل ميشه

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
از این لحظه به بعد تمامی کاربران می توانند پست های خود را بدون هیچ گونه محدودیت زمانی ویرایش و احیانا مطالب آن را به روز نمایند
سیستم ویرایش و حذف پست به حالت قبل برگشته؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سیستم ویرایش و حذف پست به حالت قبل برگشته؟
بله، به دلیل درخواست یسری از افراد و اشتباهات یکسری در این زمینه این کار به حالت اول بازگشت.

واقعا برای خود من خنده دار هست. تمام فروم های مهم و بزرگ ویرایش پست آزاد دارن ولی امکان حذف ندارن، اینجا همه با این مسئله مشکل دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر