PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
بهتر نیست شما که این ت ی پ ی رو درست کردی
اموزش انلاین هم بزاری
مثلا الگوهای که در انلاین هست
مثل دزدی
کشتن همدیگه
نحوه بدست اوردن پول تو قسمت های مختلف
یا ایجاد شغل و درامد تو انلاین خرید خانه ماشین سهام (انلاین)
کلا همه چیز رو
اینجوری بازی جالب تر میشه
و قبل از شورع بازی اطلاعات کاملی در مورد نحوه بازی پیدا میکنیم
موق باشید

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
کسایی که بازی کردن بگن نسبت به GTA نسل قبل چفدر بهتره؟

هنوز دو هفته مونده تا بازی بیاد !

- - -ویرایش - - -

سلام
بهتر نیست شما که این ت ی پ ی رو درست کردی
اموزش انلاین هم بزاری
مثلا الگوهای که در انلاین هست
مثل دزدی
کشتن همدیگه
نحوه بدست اوردن پول تو قسمت های مختلف
یا ایجاد شغل و درامد تو انلاین خرید خانه ماشین سهام (انلاین)
کلا همه چیز رو
اینجوری بازی جالب تر میشه
و قبل از شورع بازی اطلاعات کاملی در مورد نحوه بازی پیدا میکنیم
موق باشید

سلام

والا من خودم شخصا آنلاینش رو تا حالا بازی نکردم و اطلاعی ندارم و فقط برای مدت خیلی کوتاهی آفلاین بازی کردم و منتظر بودم که روی این نسل برم .

اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در رابطه با پست دوستمون داره ، بذاره .

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
آنلاینش بسیار زیباست فقط حیف من اینترنت خوب نداشتم ۳ بخش بیشتر نمیتونستم برم ، یکیش این بود که گروهی با همدیگه میجنگیدن ، یه بخش مسایقه با موتور و اتومبیل داشت ، یه بخش دیگه هم که تونستم برم این بود که به صورت گروهی از یک عده خلافکار مواد میدزدی بعد هم با فرار از دست پلیس اونو به مقصد میرسوندی البته بسیار بخش های جالب دیگه و سرگرم کننده داره مثل تنیس و گلف بازی کردن و ... به شخصه خیلی از آنلاینش لذت بردم فقط حیف اینترنت درست حسابی نداشتم .

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
سلام ایا انلاینش تا چند ماه سرگرم کننده هست؟ و انلاینش قشنگه؟

آنلاینش زود خسته کننده میشه
هی برو تو شهر الکی تیر بزن ...همین

اتفاقا بر عکس آنلاینش بسیار زیباست
من که خودم به شخصه تجربه نکردم ولی نقد یکی از سایت های گیم در مورد آنلاین GTA رو گذاشتند خوندم خیلی فقولاده بود...
تا 30 بازیکن و ثاپورت میکنه تو بازی اونطور که گفته شده بود میشه بانک زد با دوستامون و با پولش بریم خونه بخریم میتونیم گاراژ داشته باشیم و با انجام دادن کارای مختلف امتیاز و پول کسب کنیم و ماشین به گاراژمون اضافه کنیم :d خیلی کارای بیشماری میشه انجام داد کلا آنلاینش خیلی قشنگه:d

اینم اکانت PSN من : D_aN_iaL

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان برای آخرین باره که آموزشو میدم زبونم مو در آورد :d . پس از ساختن SOCIAL CLUB برید SETTINGS بعد بالا سمت راست رو نگاه کنید سربرگهاست . برید روی LINKED ACCOUNTS . حالا آی دی PSNتونو بهش بدید . ندید بدرد نمیخوره اون چیزی که ساختید .

من از روی آی دی PSNتون سرچتون میکنم . نداشته باشید فایده نداره . من PARTICULAR2013م الان . سرچم کنید میاره Blue Dragons . چون آی دیام سینک شدن با هم . هر اسمی خواستید برای SOCIAL CLUBتون بزارید فقط لینک کنید ID PSNتونو . نکنید بدرد نمیخوره اون آی دی ای که ساختید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر