آیفون ۶ پلاس با فشار ۴۰ کیلوگرم خم می‌شود

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
389077_663.jpg
نتایج یک بررسی که به تازگی بر روی آیفون 6 و 6 پلاس صورت گرفته نشان می‌دهد برای خم شدن این گوشی‌ها باید فشاری بین ۳۰ تا ۴۰ کیلوگرم به آنها وارد شود.

به گزارش فارس به نقل از دیلی دایجست نیوز، درروزهای اخیر به دنبال انتشار اخباری در مورد خم شدن آیفون 6 در صورت باقی ماندن در جیب افراد به مدت زیاد اپل به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. این شرکت در واکنش به این اعتراض ها می‌گوید موارد خم شدن گوشی ها بسیار محدود بوده و این افراد هم برای ساعات طولانی آیفون 6 را در جیب عقب خود قرار داده و بر روی آن نشسته‌اند.

Consumer Reports که این بررسی را انجام داده گوشی‌های آیفون 6 و 6 پلاس را از طریق آزمایش های گوناگون تحت فشارهای شدید قرار داده و به این نتیجه رسیده که آیفون 6 بیش از آنچه که تصور می شد در برابر فشارها پایداری از خود نشان می دهد.

در صورت وارد آمدن فشار 30 تا 40 کیلوگرمی به گوشی آیفون 6 نمایشگر آن زودتر از بقیه بخش‌ها از قابش خارج می شود. همچنین برای جدا شدن قاب خود آیفون 6 به طور کامل باید فشاری نزدیک به 50 کیلوگرم وارد شود. آزمایش‌های قبلی نشان داده بود که به طور کلی آیفون 6 می تواند تا 25 کیلوگرم فشار را به راحتی تحمل کند.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
ماشااله چه باسنی داشتن اونایی که گوشیشون رو خم کردن یه کیسه سیمان ۵۰ کیلویه و نمیشه به این سادگی ها بلندش کرد
قرار نیست جفت پا بپری رو گوشی چیزیش نشه ۴۰ ۵۰ کیلو خیلی زیاده بعضی ها فکر می کردن این شرکت هم مثل سایپا و ایران خودرو محصول دست مردم میده
خوشم میاد شرکت چیپ و جهان سومی سامسونگ هر وقت از هول حلیم پریده تو دیگ ضایع شده اینم روش با اون تبلیغش بر ضد اپل یکی نیست بگه اول منتظر باش ببین چه اتفاقی میفته بعدش جریمهای محکومیت بخاطر تقلید و اسکی رفتنتو به دادگاههای مختلف بده بعد بیا از اپل ایراد بگیر و خودتو جک کن

آخرین ویرایش:

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
144
نام
سینا
خوشم میاد شرکت چیپ و جهان سومی سامسونگ

قبول دارم کره ای ها آدم های متقلبی هستند و سامسونگ هم در برابر اپل آنچنان حرفی برای گفتن نداره ، اما کره یک کشور جهان سومی و همچنین سامسونگ یک شرکت چیپ نمی باشد .
شرط میبندم همین الان یک محصول از سامسونگ در منزل دارید ، پس بهتره انصاف نسبت به این تولید کننده یا هر تولید کننده دیگری رعایت شود .
مطمئن باشید اگر این شرکت های به قول شما چیب نبودند هیچگاه حس رقابت به وجود نمی آمد و در اون زمان یکی مثل بنده باید برای خرید یک محصول از محصولات اپل ، به جای جمع کردن 6 ماه حقوق ، 6 سال حقوق خودم رو کنار میزاشتم .

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
قبول دارم کره ای ها آدم های متقلبی هستند و سامسونگ هم در برابر اپل آنچنان حرفی برای گفتن نداره ، اما کره یک کشور جهان سومی و همچنین سامسونگ یک شرکت چیپ نمی باشد .
شرط میبندم همین الان یک محصول از سامسونگ در منزل دارید ، پس بهتره انصاف نسبت به این تولید کننده یا هر تولید کننده دیگری رعایت شود .
مطمئن باشید اگر این شرکت های به قول شما چیب نبودند هیچگاه حس رقابت به وجود نمی آمد و در اون زمان یکی مثل بنده باید برای خرید یک محصول از محصولات اپل ، به جای جمع کردن 6 ماه حقوق ، 6 سال حقوق خودم رو کنار میزاشتم .
منظور من نوع رفتار و واکنش این شرکته

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اگه به کاری که سامسونگ چند سال پیش کرده میگین کپی
پس میشه گفت الان چند سال اپل و بقیه شرکت ها دارن از سامسونگ کپی میکنن
انقد چیپ چیپ نکنین
سامسونگ نوت رو میزنه که هیچ شرکتی نمیتونه باهاش رقابت کنه حتی ترولشم نمیکنن
حتی رقیب ها هم تحسینش میکنن.مثلا مدیرعامل اچ تی سی میخواست اس5رو ترول کنه قبلش میگفت نوت3رو به عنوان گوشی عالی قبول داره:D
یعنی قابل احترام و با ابهت ترین گوشی بازاره بعد شما همش چیپ چیپ کن

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
اپل یک متقلب واقعی اومد تست فشار رو iphone 6+ کرد اما نقطه حساسشو فشار نداد یک قسمت از iphone 6+ هست که فشار بدی می پوکه یکیم که این تستو انجام داده رفت وسط خیابون جلوی همه بسته نو گوشی باز کرد بازم خم شد اره iphone 6+ اگر از وسط بخوای خم کنی مقاومه ولی یک قسمتی داره که تنش توش جمع میشه می پوکه زود هر چقدر بخواد لا پوشی کنه نمیشه هر چند بازم همه بخاطر اسمش می خرن نمیگم کیفیت ساختش پایینه اما کیفیت ساخت htc samsung motorola مخصوصا moto x کم نیست حتی جدیدا lg حرفی برا گفتن داره و نسبت به قیمتش من میگم apple فقط بخاطر برندش که فروش داره که این هم جز سیاست های یک شرکته موفقه سیاست برند سازی !!!! و موفق هم بوده این شرکت اما فقط بعنوان یک تاجر

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
جالبه اپل توی کیفیت ساخت محصولاتش مشهور بود که اونم پوکید فکر کنم فقط مونده سیستم عاملش
سخت افزارش که خیلی پایین تره نسبت به رقبا اگر سیستم عاملش نبود تا الان کله پا شده بود

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اینم مثل مشکل انتن دهی ایفون4شده اپل اولش قبولش نمیکرد ولی اخرش نوار پلاستیکی زد براش:D
الانم طراحی گوشی مشکل داره بدنه محکمی داره ولی قسمت بالاش مشکل داره زود خم میشه

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
نظر منو میخواید گوشی توی دوره زمونه امروز فقط شده برند ، مثل پوشاکو عینکو و و و .. . گوشی کلا جزء وسایل زینتی شده . شما اصلا بالاترین مدل و برندو داشته باش ؟ خب امکاناتش چیه ؟ نهایت کار یک گوشیو واست میکنه با یک قیافه شکیلتر و سیستم عامل رنگیتر غیر اینه ؟ شرکتهای موبایل سازی دنبال چشمو جیب مردمن نه عقلشون . من واقعا به عقل خودم شک میکنم اگه یک روز 2 تومن پول یک گوشی بدم !! این 2 میلیونو واسه کجاش دادم ؟ واسه یه سیب ؟؟؟!!:d

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من نمیدونم چرا بعضی آرزو دارن اپل شکست بخوره!!!!

مگه چیکارتون کرده آخه...

من طرفدار اپلم و قبوا دارم این یه ضعف بزرگه ولی با شناختی که از اپل دارم و این مشکل به زودی حل میشه و اپل همیشه حواسش به مشتریاش هست!

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
144
نام
سینا
من نمیدونم چرا بعضی آرزو دارن اپل شکست بخوره!!!!

مگه چیکارتون کرده آخه...

من طرفدار اپلم و قبوا دارم این یه ضعف بزرگه ولی با شناختی که از اپل دارم و این مشکل به زودی حل میشه و اپل همیشه حواسش به مشتریاش هست!

اپل ادعا میکنه محصولاتش با کیفیت هستند ، طبیعتأ اگر محصولی با کیفیت باشه نباید اسیر چنین مشکلی بشه .
البته لازم به ذکر هستش اپل ، با انجام این حرکت سنجیده به نحوی داره به سلامتی مردم هم اهمیت میده با این تفاصیل هر کس دوست داره ایفون داشته باشه نخست باید بره وزنش رو به زیر 40 کیلوگرم کاهش بده سپس به فکر سفارش آیفون باشه . :d

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اپل ادعا میکنه محصولاتش با کیفیت هستند ، طبیعتأ اگر محصولی با کیفیت باشه نباید اسیر چنین مشکلی بشه .
البته لازم به ذکر هستش اپل ، با انجام این حرکت سنجیده به نحوی داره به سلامتی مردم هم اهمیت میده با این تفاصیل هر کس دوست داره ایفون داشته باشه نخست باید بره وزنش رو به زیر 40 کیلوگرم کاهش بده سپس به فکر سفارش آیفون باشه . :d

مگه همه چیز توی مقاومت بدنه خلاصه میشه!!!!!
از طرفی توی حالت عادی مگه چند کیلو فشار به آیفون وارد میشه که اینقدر صحبت های جالب میکنید!

اونم نقطه ضعف اصلیش پایین دکمه ولوم هست و از هر جایی به این راحتی خم نمیشه...

در کل این مشکلی نیست که قابل حل نباشه و به راحتی میتونن با کمی تغییر توی قاب مقاومت بدنه گوشی رو زیاد کنن....

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
144
نام
سینا
1- مگه همه چیز توی مقاومت بدنه خلاصه میشه!!!!!
2- از طرفی توی حالت عادی مگه چند کیلو فشار به آیفون وارد میشه که اینقدر صحبت های جالب میکنید!
3- اونم نقطه ضعف اصلیش پایین دکمه ولوم هست و از هر جایی به این راحتی خم نمیشه...
4- در کل این مشکلی نیست که قابل حل نباشه و به راحتی میتونن با کمی تغییر توی قاب مقاومت بدنه گوشی رو زیاد کنن....

1- اولأ مگر کسی اینجا این مورد رو پیش کشیده که همه چیز توی مقاومت بدنه خلاصه میشه ، ثانیأ فکر میکنم کسی که بیش از 3 ملیون هزینه میکنه برای یک گوشی باید این حق رو داشته باشه که در قبالش یک گوشی مقاوم در اختیارش بگزارند ، چیزی که از قدیم در گوشی های نوکیا با قیمت 1 دهم این محصول ، هم شاهدش بودیم .
2- که اینطور پس شما هم دریافتید که چیزی که گفتم جالب بود ، و در پاسخ به اظهار نظر شماره 2 : مطمئنأ چیزی بیش از 40 کیلوگرم هستش ، البته مشکل اصلأ وزن نیست بلکه شرایطی هست که به واسطه اون وزن باعث بروز مشکل شده .
راستی اینم ببینید بد نیست : اینجا
الف - آیا فکر نمیکنید که وزنی که اندام تحتانی بدن یک فرد با 80 کیلو گرم وزن به این دستگاه وارد میکنه چیزی بیش از فشار انگشت های دست این آقا باشه ؟
ب - البته میدونم شما از طرف تیم مدیریتی اپل اینجا حضور دارید تا به همه شبهات پاسخ بدید ، پس با دلیل و مدرک این کار رو بکنید و بدور از حاشیه .
3- توی ویدیو بالا اگر دقت کنید متوجه میشید که گوشی از وسط خم میشه حالا اگر دکمه ولوم رو توی نسخه اختصاصی شما وسط دیوایس تعبیه کردند ، بنده بی تقصیرم .
4- پس تا زمانی که اپل این کار رو میکنه لطفأ با تعصب نظر ندید و بزارید تا کمی از نقد این عملکرد ویژه لذت ببریم .

بدرود .

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
1- اولأ مگر کسی اینجا این مورد رو پیش کشیده که همه چیز توی مقاومت بدنه خلاصه میشه ، ثانیأ فکر میکنم کسی که بیش از 3 ملیون هزینه میکنه برای یک گوشی باید این حق رو داشته باشه که در قبالش یک گوشی مقاوم در اختیارش بگزارند ، چیزی که از قدیم در گوشی های نوکیا با قیمت 1 دهم این محصول ، هم شاهدش بودیم .
2- که اینطور پس شما هم دریافتید که چیزی که گفتم جالب بود ، و در پاسخ به اظهار نظر شماره 2 : مطمئنأ چیزی بیش از 40 کیلوگرم هستش ، البته مشکل اصلأ وزن نیست بلکه شرایطی هست که به واسطه اون وزن باعث بروز مشکل شده .
راستی اینم ببینید بد نیست : اینجا
الف - آیا فکر نمیکنید که وزنی که اندام تحتانی بدن یک فرد با 80 کیلو گرم وزن به این دستگاه وارد میکنه چیزی بیش از فشار انگشت های دست این آقا باشه ؟
ب - البته میدونم شما از طرف تیم مدیریتی اپل اینجا حضور دارید تا به همه شبهات پاسخ بدید ، پس با دلیل و مدرک این کار رو بکنید و بدور از حاشیه .
3- توی ویدیو بالا اگر دقت کنید متوجه میشید که گوشی از وسط خم میشه حالا اگر دکمه ولوم رو توی نسخه اختصاصی شما وسط دیوایس تعبیه کردند ، بنده بی تقصیرم .
4- پس تا زمانی که اپل این کار رو میکنه لطفأ با تعصب نظر ندید و بزارید تا کمی از نقد این عملکرد ویژه لذت ببریم .

بدرود .

یه مطلب بی طرف که متوجه بشید اپل هم به فکر مقاومت بوده ولی در این مورد یه اشتباه بزرگ رخ داده که قابل حل هم هست در آینده نزدیک!
عامل خم شدن آیفون 6 پلاس - فروشگاه موبایل، تبلت و لپ تاپ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر