Metro: Redux

14235722371_a3d6e50e98_z.jpg
به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

y0xvu3ic99rkb289f2w.jpg

با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
از digital foundry نگاه کن . عکسهای اون دقیقا مشخصه تغییراتش نسبت به نسخه های قدیمی و البته به نسبت pc .
با pc زیاد فرقی نداره ... یه مقدار اینکه توی pc نورپردازی بهتره ... مخصوصا توی محیط بیرون ... بعد tessellation فعال هست و مقداری material ها به نسبت نور بازخورد خیلی بهتری دارن ولی در مجموعه فرقش وحشتاک زیاد نیست
دقیقا ! last light پیشترفت انچندانی نداشته اما همین اینکه 2033 به این حد رسوندن واقعا عالیه ! البته به نظره من اون مه و دود و volumetric lighting ها به اندازه قدیم نیستن ... البته توی pc بهترن ... ولی باز من اون حالت نورپردازی قدیمی رو بیشتر دوست داشتم.

ممنون ارمان جان دیدم اره چندان فرق اساسی وجود نداره اما خوب پی سی یک برتری هایی داره
درسته تو 2033 نسخه اقدیمیش محیط های بازی تاریک تره اما تو نسخه جدید به نظرم زیادی روشن شده و همون تاریک بودن یکم جنبه ترسناک بازی رو افزایش میداد البته نه خیلی اما خوب فرق هایی داشت اما خوب گرافیک خیلی خوب شده من2033 نسخه قدیمیش نصب کردم و نسخه جدید تو دوتا لپ تاپ هردو رو ultra واقعا عالی کار کردن و خیلی گرافیک بالا کشیدن
برای لست لایت هم همین کار کردم نمیتونم بگم تغییری نداشته اما انچنان چشم گیر نیست اما خوب در کل تو همون نسخه قدیمی هم گرافیک بازی خیلی خوب بود و نسبت به بازی های زمان خودش یکم بالاتر بود و فک میکنم دیگه این نهایت خروجی موتور بازی بوده.
کماکان در این نسخه جدید هم مشکل هوش مصنوعی وجود داره دوتا اپدیت هم ریختم تغییری نکرد
امیدوارم هرچه زودتر برن سراغ ساخت نسخه جدید که بدجوری منتظرم به طور قطع میتونم بگم سری مترو یکی از پرچمداران سبک FPSدر نسل هفتم بود کلا یک تجربه متفاوتی در این سبک بود

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان توی نسخه دیجیتالی 2 نسخه وجود داره . یکیش 25 دلاره که زده psn و یکیش 50 دلاره زده فول . نسخه 25 دلاری منظورش فقط آنلاینه ؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان توی نسخه دیجیتالی 2 نسخه وجود داره . یکیش 25 دلاره که زده psn و یکیش 50 دلاره زده فول . نسخه 25 دلاری منظورش فقط آنلاینه ؟

2 نسخه 25 دلاری وجود داره یکیش Metro 2033 و اون یکی Metro Last Light
نسخه 50$ هم شامل هر 2 بازی میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون ارمان جان دیدم اره چندان فرق اساسی وجود نداره اما خوب پی سی یک برتری هایی داره
درسته تو 2033 نسخه اقدیمیش محیط های بازی تاریک تره اما تو نسخه جدید به نظرم زیادی روشن شده و همون تاریک بودن یکم جنبه ترسناک بازی رو افزایش میداد البته نه خیلی اما خوب فرق هایی داشت اما خوب گرافیک خیلی خوب شده من2033 نسخه قدیمیش نصب کردم و نسخه جدید تو دوتا لپ تاپ هردو رو ultra واقعا عالی کار کردن و خیلی گرافیک بالا کشیدن
برای لست لایت هم همین کار کردم نمیتونم بگم تغییری نداشته اما انچنان چشم گیر نیست اما خوب در کل تو همون نسخه قدیمی هم گرافیک بازی خیلی خوب بود و نسبت به بازی های زمان خودش یکم بالاتر بود و فک میکنم دیگه این نهایت خروجی موتور بازی بوده.
کماکان در این نسخه جدید هم مشکل هوش مصنوعی وجود داره دوتا اپدیت هم ریختم تغییری نکرد
امیدوارم هرچه زودتر برن سراغ ساخت نسخه جدید که بدجوری منتظرم به طور قطع میتونم بگم سری مترو یکی از پرچمداران سبک FPSدر نسل هفتم بود کلا یک تجربه متفاوتی در این سبک بود
به نظره منم ستاره این pack کلا همین 2033 هست. من با روشنتر شدن بعضی قسمتهای بازی مشکل ندارم . چون کلا جاهایی که باید تاریک باشه تاریک مونده و قسمتهایی که بیش از حد تاریک بود روشن شده .. به نظرم حسه واقعی تری میده اما volumetric light ها روی pc هم به اندازه نسخه اصلی نبود ... البته یه چیزه سلیقه ای هست ولی خب D:
یه مقدار میزانه دید هم توی مجیطه بیرون توی هردو بازی زیاد تر شده که به نظرم بهتر بود همونطوری حالت الوده و مه گرفته رو داشت .... کلا بازی رنگ ایناش خیلی پرزرق و برق تر شده D:
اره مشکلات هوش مصنوعی هنوز پابرحاست البته برای 2033 خیلی بهتر باشه . اگه یادت باشه عملا توی 2033 کسی طرفه stealth نمیرفت چون بیش از حده واقعی و استاندارد حساس بودن . یا از 100 متری به یه چیزی میخوردی همه میفهمیدن یا حتی توی تاریک هم میددن ادم رو . حداقل این موارد رو با همه مشکلات حاضر مقداری بهتر کردن اما به نظرم انتظاره پیشترفت توی اینده بازی هست ..
توی ساخت هست به نظرم D:
اگر توجه کنی ... همون اوله metro 2033 که artyom رو تخت بلند میشه. روبروت یه چراغ نفتی هست که پشتس یه پستره زده METRO 2035 بعد بالاش زده Make it believe یا همچین چیزی ... کلا یه ندایی داره میده لوووووووووول

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اگر توجه کنی ... همون اوله metro 2033 که artyom رو تخت بلند میشه. روبروت یه چراغ نفتی هست که پشتس یه پستره زده METRO 2035 بعد بالاش زده Make it believe یا همچین چیزی ... کلا یه ندایی داره میده لوووووووووول

کلا تو طول نسخه ی Last Light ، بیشتر محیط ها که میرفتم سه تا کتاب بود ! اولیش Metro 2033 ، دومیش Metro 2034 و سومی هم Metro 2035ـه که به نظرم احتمال ساخت نسخه ی دیگه رو میبره بالا :D

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
دوستان رفیقم واسه 360 لست لایت رو گرفته بود ؛رفتم ببین بازیش چطوره که واسه ps4 بگیرم ولی همچین دلچسب نبود .
دوستانی که این عنوان رو بازی کردن نسبت به نسل قبل خیلی بهتر شده ؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خوب دوستان ما هم مترو رو بازی کردیم.اتمسفر و جو خیلی خوبی داشت.داستان بازی هم عالی بود.ولی اصلا با گیم پلی و شوتینگ بازی ارتباط برقرارنکردم.شوتینگ بازی خیلی نچسب بود.صدا گذاری سلاح ها جالب نبود.من ps4 رو به سینمای خانگی وصل کرده بودم در کمال ناباوری صدای اسلحه ها از داخل باند وسط پخش میشد و دیالوگها از باندهای جلو:|دقیقا بر عکس :|کلا صدا گذاری مشکل داشت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان رفیقم واسه 360 لست لایت رو گرفته بود ؛رفتم ببین بازیش چطوره که واسه ps4 بگیرم ولی همچین دلچسب نبود .
دوستانی که این عنوان رو بازی کردن نسبت به نسل قبل خیلی بهتر شده ؟
خیلی
به نظرم توی 3 , 360 اصلا قابل بازی نبود ( به نظره من ... چون در قبال نسخه Pc در حده very low اش هم نبودن :d )

خوب دوستان ما هم مترو رو بازی کردیم.اتمسفر و جو خیلی خوبی داشت.داستان بازی هم عالی بود.ولی اصلا با گیم پلی و شوتینگ بازی ارتباط برقرارنکردم.شوتینگ بازی خیلی نچسب بود.صدا گذاری سلاح ها جالب نبود.من ps4 رو به سینمای خانگی وصل کرده بودم در کمال ناباوری صدای اسلحه ها از داخل باند وسط پخش میشد و دیالوگها از باندهای جلو:|دقیقا بر عکس :|کلا صدا گذاری مشکل داشت
کلا بازیهای این سبکی ممکنه با همه سلیقه ها مچ نشن . یه خورده بازیش خاص و سنگینه و توی غالبه استاندارهای بازیهای معمولی مثل cod و destiny اینا نیست ...
کلا هدفشون از ساخته metro ساخت یه fps shooter نبود ه..

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
خیلی
به نظرم توی 3 , 360 اصلا قابل بازی نبود ( به نظره من ... چون در قبال نسخه Pc در حده very low اش هم نبودن :d )

کلا بازیهای این سبکی ممکنه با همه سلیقه ها مچ نشن . یه خورده بازیش خاص و سنگینه و توی غالبه استاندارهای بازیهای معمولی مثل cod و destiny اینا نیست ...
کلا هدفشون از ساخته metro ساخت یه fps shooter نبود ه..
پس باید بگیرمش .بنظر خوبه بازیش .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
منم نظرم اینه که بازیش سلیقه ای هست و بستگی داره دوست داری همچین بازی رو بری چون بازی جدا از مقداری ترس و اکشن بودنش ، فضاش هست که متمایزش میکنه با بقیه ی بازی ها ... فضای غمگین و افسرده مانندش و تلاش مردم برای اینکه به آرامش دست پیدا کنند ... دنیای نابود شده که الان ازش فقط تعدادی از مردم موندن . سعی کن بری چندتا ویدیوی کوتاه ازش ببینی و نگاه کن از بازیش خوشت میاد یا نه و بعد اقدام به خریدش کن .

امتیازهای بازی هم خیلی خوبه ، جوری که Gamespot ( با اون همه خساستش :D ) به بازی 8 داده و همچنین تونسته این بازی متای 82 رو کسب کنه . از سایت IGN هم امتیاز 8.6 رو آورده . به نظرم در حال حاضر به بقیه ی بازی هایی که این ماه و ماه بعد میخوان بیان یه نگاه بنداز . اگر مورد علاقت نبودن ، همین بازی رو بگیر .

grown_up_son

کاربر سایت
Jun 7, 2007
86
بازی به نظرم زیاد جالب نیست، خیلی جاها آدم خسته و ناراحت و کلافه می کنه، خیلی جو گنگی داره و خیلی جاها عذاب آوره ، بر خلاف نظر دوستان هم که داستان بازی را بهانه کردند به نظرم اینطور نیست و همش ضعف طراحی بازیه، در کل ارزش خریدن به نظرم نداره فقط برای کرایه کردن و یه دور بازی کردن بد نیست(اونم اگه اعصاب دارید) :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی به نظرم زیاد جالب نیست، خیلی جاها آدم خسته و ناراحت و کلافه می کنه، خیلی جو گنگی داره و خیلی جاها عذاب آوره ، بر خلاف نظر دوستان هم که داستان بازی را بهانه کردند به نظرم اینطور نیست و همش ضعف طراحی بازیه، در کل ارزش خریدن به نظرم نداره فقط برای کرایه کردن و یه دور بازی کردن بد نیست(اونم اگه اعصاب دارید) :d
خسته و ناراحت ×_× خوبه دیگه D: قدرته اتمسفره . ولی چیزی که هست اصلا ادم کلافه نمیشه. حداقلش همه review ها از تنوع بازی تعریف کردن ...
ولی کلا اینطوری هم که میگی اصلا بد نیست.
اتفاقا داستانش هم خوبه ... احتمالا اصلا داستان بازی رو کامل نگرفتی ... باید note اینا رو بخونی تا کاملا با دنیای بازی اشنا شی ...
ولی در کل بازیش سلیقه ای هست خیلی ... بازم انقدر که گفتی بد نیست:d

grown_up_son

کاربر سایت
Jun 7, 2007
86
خسته و ناراحت ×_× خوبه دیگه D: قدرته اتمسفره . ولی چیزی که هست اصلا ادم کلافه نمیشه. حداقلش همه review ها از تنوع بازی تعریف کردن ...
ولی کلا اینطوری هم که میگی اصلا بد نیست.
اتفاقا داستانش هم خوبه ... احتمالا اصلا داستان بازی رو کامل نگرفتی ... باید note اینا رو بخونی تا کاملا با دنیای بازی اشنا شی ...
ولی در کل بازیش سلیقه ای هست خیلی ... بازم انقدر که گفتی بد نیست:d

نه اونقدرا که بد نیست ولی نسبت به بازیهای دیگه و توی نسل جدید به نظرم داستانش اونقدر عمیق نیست گرافیکش هم اونقدر ها خوب کار نشده و بقیه چیزا. در کل اونقدر ها تعریفی نیست که ازش شده بابا یک عمره داریم بازی می کنیم صدها بازی را تا به حال دیدم ولی این بازی سطحیه به نظرم:d

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام, من 2033 رو تموم کردم الان وسطای Last Light هستم فقط میتونم بگم این بازی شاهکاره... درسته گرافیکش رو Unreal Engine:d نیست ولی خیلی داستان جالبی داره.. تو این سبک هر از گاهی اینجور بازی ها هم لازمه و بقول آرمان هدفش FPS مطلق نبوده.. در یک کلام میتونم بگم دارم یه فیلم Action,Survival,Thriller,Drama نگاه میکنم:p

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846

گیم پلی نچسب بو؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کیلزون رو بازی کردی اون موقع چی میگی به نظره من بازی گیم پلیش تو شوتر های فعلی ps4 جزوه 3تا بازیه با اینکه بازی در اصل برا نسله پیشه...امتیاز سایتهای معتبر هم اینو میگه ...

- - -ویرایش - - -

نه اونقدرا که بد نیست ولی نسبت به بازیهای دیگه و توی نسل جدید به نظرم داستانش اونقدر عمیق نیست گرافیکش هم اونقدر ها خوب کار نشده و بقیه چیزا. در کل اونقدر ها تعریفی نیست که ازش شده بابا یک عمره داریم بازی می کنیم صدها بازی را تا به حال دیدم ولی این بازی سطحیه به نظرم:d

داستان کدام شوتر عمیقه؟؟؟؟؟ در واقعه تنها شوتر داستان محور و هم ذات پندار گونه اینه....کالاف که ولش سینما کالاف باید بهش گفت بتل هم دنبالش راه افتاده تنها چیزی که این بازی عالیه اتمسفر و داستانشه ...گیم پلی و گرافیکشم زیاد تو نسل جدید بد نیست تو اول کار بیخودم نیست بعد ولفن اشتاین بهترین شوتره ps4 ..بازی داستان عالی داره و تغییر اتمسفرش هم تو بیرون مترو و داخل مترو و تو هر خطه مترو و تغییر دشمن ها از انسان به موجودات هم خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر