آموزش ساخت سیستم خنک کننده برای پلی استیشن 4

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
وستان من اصلا شنیدم روشن کردن کنسول هم ضرر داره براش برای همین باهاش باید خاموش بازی کنید :|
ولم کن بابا!بازی کن حالشو ببر!هرچی حساس تر بشی بدتره!گرمای ps4 هیچ وقت اونقدر اونقدر بالا نمیره‌که خراب شه/

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
مال ما که همینطور داره کار می‌کنه. زیاد هم گرم نمی‌شه. اگر هم قراره با گرما خراب شه، خاک بر سرش :d

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من که کنسول PS3 ۴ روز پشت سر هم داشت دانلود می کردم شب من هم ظهر و صبح بازی کردم چیز خاصی نشد :d البته از سری FAT های ۸۰ گیگی مورد علاقه ی مردم بود :d ( سگ جون :d )

• Like
Reactions: Dream game

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
بنظرم یه همچین چیزی خیلی بهتره:
هم استند هست که کنسول رو عمودی بزارید، هم هوا رو خوب وارد دستگاه میکنه
کسی میدونه چه سایتی الان واسه فروش داره؟ (اگه میدونید pm کنید)

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
مطما باشید شرکت سازنده خیلی بشتر وقت گذاشته و تخصصی تر به این موضوع پرداخته بعد کنسول ساخته با کلی متخصص روی خنک کردن دستگاه کار شد فقط تنها کاری که کاربران کنسول باید انجام بدن خیلی جای تنگ یا خیلی چسبیده به پشت دیوار نگذارید فقط جوری باشه که هوا خوب جریان داشته باشه

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
حرف شما کاملا صحیح هست و شکی درش نیست

ولی برای شما هم شاید پیش آمده که بخواهید 8 ساعت پشت سر هم کنسول را روشن و بازی کنید

حداقل این کاری که من کردم کمی باعث خنک شدن کنسول می شود در طی این ساعت و مطمینا ضرری هم نداره.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
زیر کنسول رو با سطح میز فاصله بدید خیلی تاثیر داره
واسه من خیلی گرم میشد، اون سه نقطه ای که زیر کنسول روی میز قرار میگیره رو با استفاده از سه تا مکعب به اندازه دو سانت آوردمش بالا الان زیرش کاملا خنک هست
فکر کنم عمودی قرار بگیره بهترین حالت خنک کنندگی باشه، نه؟

• Like
Reactions: S@nic

abbas-h

کاربر سایت
Dec 9, 2009
39
زیر کنسول رو با سطح میز فاصله بدید خیلی تاثیر داره
واسه من خیلی گرم میشد، اون سه نقطه ای که زیر کنسول روی میز قرار میگیره رو با استفاده از سه تا مکعب به اندازه دو سانت آوردمش بالا الان زیرش کاملا خنک هست
فکر کنم عمودی قرار بگیره بهترین حالت خنک کنندگی باشه، نه؟

شما کنسول رو به صورت افقی بذار ... همون طور که جلوش هستی دستت رو مرطوب کن بزن به دیواره های سمت چپ و راستش ... میبینی که از این قسمت ها هوا میکشه و از پشت هوا رو میده بیرون ..
با قرار دادن عمودی کنسول شما یک طرفی که هوا میکشه رو مسدود میکنی

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
من چند وقت پيش يه فيلم تو يوتوب ديدم طرف كمپرسور يخچار رو وصل كرده بود تو هدسينگ ps٣ كنسول يخ زده بود دمت گرم ايده جالبيه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر