Metro: Last Light | PC | [پست اول خوانده شود]

Metrolastlight.jpg

مطمئنا می توان Metro Last Light را یکی از بهترین و نوآورانه ترین شوتر های سال 2010 دانست که به خصوص بر روی پلتفورم PC با استقبال مناسبی مواجه شد ولی برخی مشکلات موجود در گیم پلی بازی مانع از آن شد تا علی رغم فوق العاده بودن از لحاظ فنی ( به نوعی اولین عنوانی که قابلیت های Dx 11 را نمایش داد) تبدیل به یک شوتر بی نقص شود.
اما حالا ظاهرا THQ آماده است تا به بها دادن بیشتر به این Ip و شرکت سازنده این عنوان را تبدیل به یکی از قطب های ژانر شوتر تبدیل کند .بازي با موتور اختصاصي و ارتقا يافته 4A ساخته ميشود .اكشن بازي هنوز حفظ شده است .ترس در بازي هنوز وجود دارد مخلوطي از ترس DS و اكشن Stalker

Metro Last Light هنوز تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد اما احتمال میرود اوایل سال 2013 عرضه شود .
Metro: Last Light
قرار است وقایع 20 سال آینده را بازگو کند، زمانی که تمام روسیه به علت بمب ها و عوامل شیمیایی ویران شده است، و زیرزمین های این شهر اکنون به نوعی ایالت های روسیه را تشکیل می دهند. درگیری و جنگ های داخلی بین ساکنین این مترو ها و زیرزمین ها به مشکلات هسته ای روسیه افزوده است. شخصیت اصلی بازی یعنی "آرتیوم" موظف است که به این مشکلات خاتمه دهد، اما در این بین با چند گروه دیگر مانند"نازی های جدید"و"خرابکاران" نیز باید دست و پنجه نرم کند.

هسته ی اصلی داستانی Last Light را همین چند خط تشکیل می دهد و با اینکه چندان داستانی غنی و ابتکارانه ای نیست اما باید ببینیم که نوع روایت آن چگونه خواهد بود و با چیزی که در قسمت اول دیدیم، مطمئنن 4A Games به همراه نویسندگانش در این زمینه خوب کار خواهند کرد.
با این که قبلا بحث دنباله ی بازی با نام 2034 به میان آمده بود و همه داستان نسخه ی دوم بازی را بر مبنای کمیک نوشته شده توسط Dmitry Glukhovsky می دانستند، اما اینگونه نشد و 4A Games اعلام کرد که Last Light دارای داستانی جداگانه نسبت به کمیک 2034 می باشد.
Last Light عنوانی است که با توجه به اینکه سبک "تیراندازی اول شخص" دارد اما سبک"وحشت" را نیز یدک می کشد. محور Metro یک دنیای آخرالزمانی ـست که باید بیشتر اوغات خود را در میان تونل های سرد و تاریک سپری کنید و در این اماکن به کشتن دیوانه ها، خرابکاران و حتی موجودات عجیب الخلقه بپردازید. ما در نسخه ی قبلی شاهد بخش "چند نفره" نبودیم اما حالا با این که قول داده اند به زیبایی هر چه تمامتر برای بخش تکنفره وقت بگذارند ولی یک بخش "چند نفره" هم برای بازی کننده ها و دوستداران بازی های چند نفره در نظر بگیرند. نکته ی دیگر که بسیار نیز صدا کرد این بود که بازی قرار است به غیر از کنسول Xbox و PC، برای PS3

تاپيك تصاوير بازي

Developer : 4A Games
Publisher : THQ
Genre : Sci-fi FPS
Release Date : 14 May 2013

Metro: Last Light system requirements (minimum)

• CPU: 2.0 GHz dual core CPU, Intel Core 2 Duo or AMD Phenom X2
  • RAM: 1GB of system memory
  • Graphics: DirectX 9 compatible card with 512 MB RAM. Nvidia 200-series or AMD Radeon 3000 series cards.
  • Operating system: Windows XP SP2
  • DirectX compatible audio card
  • 7.5 GB of hard disk space
Metro: Last Light system requirements (recommended)

• CPU: 2.6 GHz quad core Intel or AMD processor, Intel Core i5, AMD Phenom X4
  • RAM: 2GB
  • Graphics: DirectX 10 or 11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
  • Operating system: Windows 7
  • DirectX compatible audio card
  • 7.5 GB of hard disk space
230_fit477x477.1339527610.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein me

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
DLC های 2033 و لست لایت از کجا باید آورد؟؟منظورم نسخه rduxه.نه این که از کدام لینک دانلود کنیم.

باید داخل خود بازی باشه ،
یا بعد از اتمام بازی به منو اصلی اضافه بشه !
چون از اول هم صحبت سر همین بود که مترو
Redux تمام دی ال سی ها رو همراه خودش داره .

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
اقا من 2033 رو تا اخر تموم کردم یعنی این بازی زیر و رو شده ار هر نظر خوش ساخت و نسل بعدی شده خود شخصیتا هم حسابی تغییر کردن افکت عرق کردن و مدلینگ و لباساشون اضافه شده محیطم کاملا عوض شده تکستچرا و سای زنی عالی عالی وحتی افکت شخصیتا هم روی درهای اهنی و بعضی دیوارا میوفته نور بردازی هم که کامل زیر و رو شده و مترو last light هم که خفن بود خفنترم شده مخصوصا تو هر دوتا نسخه تسلیشن بیداد میکنه .
بخش گیمبلی هم که دیگه تکمیله تکمیله تو هر دوتا نسخه.
فقط من نمیدونم این dlc 2033 کجاست بازی رو هم تموم کردم ولی چیزی باز نشد ابدیت هر دو نسخه رو هم کامل ریختم ولی dlc last light از همون اول در دسترسه؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
خیر !
بنده اتفاقا LL رو تموم کردم اما باز خبری از DLC نشد !
چه داخل بازی چه NEW GAME چه در منو !

پس ملت رو سرکار گذاشته بودن !
یا باید جداگانه دانلود بشه ؟

دوست عزیز برای شما VOLUMETRIC LIGHTING اضافه شده بود یا نه ؟ !
اگر بله کدوم آپدیت و کرک رو استفاده کردی ؟ !

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
خیر !
بنده اتفاقا LL رو تموم کردم اما باز خبری از DLC نشد !
چه داخل بازی چه NEW GAME چه در منو !

پس ملت رو سرکار گذاشته بودن !
یا باید جداگانه دانلود بشه ؟

دوست عزیز برای شما VOLUMETRIC LIGHTING اضافه شده بود یا نه ؟ !
اگر بله کدوم آپدیت و کرک رو استفاده کردی ؟
dlc های LL روی نسخه معمولی با نصب اخرین اپدیتش اضافه میشد و اصلا نیازی به دانلود نسخه redux نیست. از داخل قسمتی که chapter را انتخاب میکنی قابل دسترس. اگر اشتباه نکنم باید کلید q را در قسمت chapter select بزنی تا dlc ها برای انتخاب نمایش داده بشه. نیاز به تمام کردن بازی هم نیست.
2033 هم من dlc ندیدم.

در مورد VOLUMETRIC LIGHTING هم من اپدیتهای fts را نصب کردم و اضافه شد و روی performance تاثیر منفی نداشت.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
پس ی لطفی کن مهدی جان ، شما لینک اون اپدیتی که خودت استفاده کردی رو برام پ خ کن ، یعنی اپدیت اول ، یا داخل تاپیک مشکلات بزار سرفرصت ببینم مشکل از کجاست !

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
من ابدیت 1و2 مترو 2033 رو نصب کردم حدود 800mg هر دوتاش میشه که ولمتریک لایتنینگ اضاف شد و راحترم برام فریم داد.
ابدیت 1 واسه last light که فک کنم اونم رو بازی ثاثیر داره فریمم رو افزایش داد.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
2033 redux با آخرین آپدیت ، هم ! Volumetric light رو اضافه کرد ،
اما همچنان بعضی جاها فریم روی 49 میاد ،
با خاموش کردن تسلیشن فریم می چسبه به سقف :))

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
بی شک ، metro 2033 یک بازی تمام عیاره که زمان خودش حتی امروز با نسخه redux ش یک نسل از تمام بازیهای هم سبک خودش جلوتره .
اتمسفر قوی با گرافیک خارق العادش محشره
رسیدم به مرحله D6 ،
حتما با redux 2033 زندگی خواهید کرد ، حرف نداره .
خیلی سخته بتونی به ی ادم بالغ حس ترس القاء کنی !
اما این لامصب داره این کارو میکنه ،

آخرین ویرایش:

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
مثه اینکه اپدیت 3 و4 هم اومده

Metro.Last.Light.Redux.Update.4.and.Crack.torrent

Metro.2033.Redux.Update.4.and.Crack.torrent
3DMGAME-Metro 2033 Redux & Last Light Redux Update 3

-------------------------------------------
v1.0.0.2 (Update 4)
- Fixed issue which could cause freeze on start sequence of the game.

v1.0.0.1u3 (Update 3)
- It mainly fixes Advanced PhysX usage for NVIDIA users

v1.0.0.1u2 (Update 2)
- Fixed crash after intro on some configurations

v1.0.0.1u1 (Update 1 / Day One Update)
-no patch notes available

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
خب Metro 2033 Redux رو امروز تموم کردم و Last Light Redux رو شروع کردم
بسیار عالی بود و خاطراتم با 2033 زنده شد
به شدت منتظر نسخه بعدی مترو هستم
از خوبی سری Metro هرچی بگیم کم گفتیم , واقعا بازی یونیکی هست

babakkhaen

کاربر سایت
Jun 24, 2013
60
نام
بابک
بچه ها من این بازی رو تموم کردم
واقعا بازی خوبی بود
اما من چندتا چیز رو نفهمیدم. اخه زبانم در حد عالی نیست
اون موجود کوچیکه آینده بشر بود ؟ چی شد اخر بازی کجا رفت ؟
بعد این 2 تا گروه چرا جنگ کردن ؟
من اینارو نفهمیدم
بعد این DLC چیه ؟ بازی برا من زمانی تموم شد که رفت اون دکمه رو زد و منفجر شد گویا
بعد تصویر سیاه شد یه چندتا دیالوگ گفت که فکر کنم بچه این مرده بود که ممیگه بر میگرده !
یکی یکم توضیح بده !!
ولی بعضی صحنه ها عالی بود
راسی تو جاهایی که خیلی تیر میزدم مثل مرحله اخر یکم سرعت پائین میومد البته تمام تنظیمات رو بالاترین حد بود ( با این وضعیت DEADRISING3 به سیستمم میخوره ؟ )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر