قیمت بروز Nintendo - 3DS ( پست اول تاپیک خوانده شود )

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
امروز رفتم حقیقت گفتم 3ds آکبند سفارش امارات داری گفت دارم آخرش 530 میدم

گفتم بیار آوردش کارتونش داغون بود و پارگی داشت گفت مسافری آوردن فریمورشم 1 ه

منم بیخیال شدم نگرفتم
به جعبش چی کار داری؟ خود دستگاه باید سالم باشه که هست. به قول اون دوستمون، دست دوم هم بگیری مشکلی پیش نمیاد. چون شما که میخوای 6 سال نگه داری، اینکه 1 ماه دست یکی دیگه بوده باشه که تاثیری توی دستگاه نداره.
من خودم همین هفته‌ی پیش از یکی یه دست دوم خریدم (البته کپی‌خور نمیشه). مال همین اماراتم هست اتفاقاً. البته هنوز بازی ندارم واسش. ولی به هر حال چون من نینتندو رو دوس دارم، نمیخوام بازیاشو کپی بازی کنم. کمتر بازی میکنم، ولی از شرکت مورد علاقم حمایت میکنم.

به هر حال اینکه من فکر کنم بری همونی که دیدی رو بگیری بهتره. خود دستگاهو ببین، اگه سالم بود بخر. جعبه رو ول کن.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به جعبش چی کار داری؟ خود دستگاه باید سالم باشه که هست. به قول اون دوستمون، دست دوم هم بگیری مشکلی پیش نمیاد. چون شما که میخوای 6 سال نگه داری، اینکه 1 ماه دست یکی دیگه بوده باشه که تاثیری توی دستگاه نداره.
من خودم همین هفته‌ی پیش از یکی یه دست دوم خریدم (البته کپی‌خور نمیشه). مال همین اماراتم هست اتفاقاً. البته هنوز بازی ندارم واسش. ولی به هر حال چون من نینتندو رو دوس دارم، نمیخوام بازیاشو کپی بازی کنم. کمتر بازی میکنم، ولی از شرکت مورد علاقم حمایت میکنم.

به هر حال اینکه من فکر کنم بری همونی که دیدی رو بگیری بهتره. خود دستگاهو ببین، اگه سالم بود بخر. جعبه رو ول کن.

دارم پول دستگاه اک میدم پس باید دستگاه آک بخرم اگه میخواستم دست دوم بخرم تو همین بازار سنتر یکی گذاشته 280 هزار که انار با خودت تعویض کرده یکی هم هست با بازی اوریج و فریم پایین 350 هزار گذاشته

یکی مثل من 4 سال دیگه همون 3ds از من بخری انگار نو خریدی یکی دیگه هم دستاش لمسه یا زیاد خوب از دستگاه استفاده نمیکنه

نمونه اش ds به بردیا فروختم میگفت اینکه آکبنده منم گفتم نه چند سالی باهاش بازی کردم

همیشه من چیزی ترجیح میدم بخرم که آکبند باشه

برو تماشا تو پشت شهرداری اونجا پر بازی 3ds اوریج داره

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
منم فعلاً بودجه ندارم. سود بانکارم که آوردن پایین، کار ما رو خراب کردن!:d
البته 3DS اونقدری واسه من بازی نداره که بگیرم! چون بیشتر بازیاش آر پی جی جاپونیه که من اصلاً هیچی ازش حالیم نمیشه!:|
مثلاً دموی Bravely Default رو گرفتم. کاملاً مشخصه بازی خوبیه ها. ولی خب آر پی جی جاپونیه:|
الان دو سه تا بازی بیشتر نیست که دلم میخواد بازیشون کنم.
مثلاً ماریو بروز و 3d land رو احتمالاً خیلی بعداً تر(!) خواهم خرید. چون عین همونا رو الان توی Wii U دارم بازی میکنم!
یه luigis mansion هست که بدم نمیاد بگیرمش و یه دانکی کونگ.
غیر از اینا فعلاً بازی دیگه‌ای نیست که بخوام بگیرم. یه هاروست مون هم ظاهراً قراره بیاد. که اونم میره تو لیست خرید. ولی چیزی که هست اینه که واسه خریدشون هیچ عجله‌ای ندارم. سر فرصت. بودجه که تامین شد، قیمتا که ایشالا اومد پایین، میگیرمشونb-)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منم فعلاً بودجه ندارم. سود بانکارم که آوردن پایین، کار ما رو خراب کردن!:d
البته 3DS اونقدری واسه من بازی نداره که بگیرم! چون بیشتر بازیاش آر پی جی جاپونیه که من اصلاً هیچی ازش حالیم نمیشه!:|
مثلاً دموی Bravely Default رو گرفتم. کاملاً مشخصه بازی خوبیه ها. ولی خب آر پی جی جاپونیه:|
الان دو سه تا بازی بیشتر نیست که دلم میخواد بازیشون کنم.
مثلاً ماریو بروز و 3d land رو احتمالاً خیلی بعداً تر(!) خواهم خرید. چون عین همونا رو الان توی Wii U دارم بازی میکنم!
یه luigis mansion هست که بدم نمیاد بگیرمش و یه دانکی کونگ.
غیر از اینا فعلاً بازی دیگه‌ای نیست که بخوام بگیرم. یه هاروست مون هم ظاهراً قراره بیاد. که اونم میره تو لیست خرید. ولی چیزی که هست اینه که واسه خریدشون هیچ عجله‌ای ندارم. سر فرصت. بودجه که تامین شد، قیمتا که ایشالا اومد پایین، میگیرمشونb-)

:d

خوب مثل منی من rpg و استراتژیک باز نیستم

بازیا 3ds خیلی شبیه ds ه

ماریو 3دی لند در حد کنسول دستی واقعا عالیه فقط به نظر من 2 تا عیب داره 1. دوربین ثابته 2. بازی تایم داره

چون سخت افزار 3ds قویتر از wii ه اما بخاطر 3d بودن افت میکنه قشنگ همتراز wii میشه و صفحه کوچیکتره و وضوحی که رو tv لازمه لازم نداره پس راحت میتونن بازی در حد ماریو گلگسی . د لست استوری و ...... براش بسازن

دانکی کونگ 3ds همون دانکی کونگ wii ه فرقی نداره luigis mansion من اوریجشو قدیم قدیما وقتی گیم کیوب داشتم بازی کردم واقعا شاهکار بود چند سال پیشم روی wii باز بازیش کردم عالی بود روی 3ds هنوز تجربه نکردم اما از دیدن تریلرش فکر میکنم از نسخه قدیمیش بهتره

هاروست من خیلی کم بازی کردم تو عمر گیمریم

فعلا سرت شلوغه هم wii u داری هم 3ds هم wii خراب گوشه خونه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
زمانی بودن 3d land که بخاطر ماریو بودنِ بازیه:d
ولی بنظرم (حد اقل این 4تا دمویی که تا الان بازی کردم!) وقتی بازی رو روی حالت 3بعدی بازی میکنی، گرافیک خیلی بهتره. بدون 3بعدی یکم بنظر تار میاد تصاویر ولی روی 3بعدی که میذاری یکم انگار صیغل/صیقل/سیغل/سیقل ( :d ) پیدا میکنه! مخصوصاً همین Bravely Default خیلی گرافیکش باحال میشه با 3بعدی.

Wiiم شاید خراب باشه، ولی Wiiی Wii Uم که سالمه!:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
زمانی بودن 3d land که بخاطر ماریو بودنِ بازیه:d
ولی بنظرم (حد اقل این 4تا دمویی که تا الان بازی کردم!) وقتی بازی رو روی حالت 3بعدی بازی میکنی، گرافیک خیلی بهتره. بدون 3بعدی یکم بنظر تار میاد تصاویر ولی روی 3بعدی که میذاری یکم انگار صیغل/صیقل/سیغل/سیقل ( :d ) پیدا میکنه! مخصوصاً همین Bravely Default خیلی گرافیکش باحال میشه با 3بعدی.

Wiiم شاید خراب باشه، ولی Wiiی Wii Uم که سالمه!:d

فرقی هست بین بازی مثل new super mario که بدو برو ( runner ) هست و mario galaxy که محیط 3d هست و گردشی زمانی نیست :d

آره انگار خروجی تصویر روی حالت 3d بهتر میشه

wii خرابه بده به من :((

داشتم این سایت نگاه میکردم

Cover Gallery

دیدم بازی Rabbids: Travel in Time که برای wii ه برای 3ds هم اومده جالبه برام

اینجا پست آخر نقدش هست

http://forum.bazicenter.com/thread90915/page5/#post3365644

البته نسخه 3ds در حد wii نیست اما بازم در حد 3ds خوبه

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
قیمت بروز کنسول 3ds معمولی آک و کارت کپی چقدره؟

معمولی بین 600 تا 700
باندل باشه بین 800 تا 900

کپی خور باشه : بستگی به کارکرد دستگاه داره تمیزه و جعبه داره و ... و اینکه طرف چقدر بخواد قیمت بده
550 فقط دستگاه . بعضی ها 800 هم قیمت میدن کلا قیمت خاصی نداره هر چی عشقته
من خودم دستگاه رو 800 خریدم دوستم 550 خریده
میمونه گیت وی برای هک که 200 تومان هم قیمت اون میشه
3dlink هم هست برای هک که مشابه گت ویه ولی قیمتش رو نمیدونم و تو اجرای بازی ها هم کمی مشکل داره
کلا پیشنهاد نمیشه :d

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من 3دی اسم رو 380 خریدم لول.....
اون موقع کلا دو سه نفر تو فروم 3ds داشتن....
یادمه re revelation رو از مهدی گرفتم!
یدونه re وی قرار بود براش رایت بزنم یادم رفت هنوز رو مخمه که چرا یادم رفت!:|
دوستان باندل xl حدود 900 هست!به معمولی اینقدر پول ندید...
معمولی هم فوق فوقش 600 پول بدید بره کپی خورش....بقیش سود اضافی مغازه دار هست!

- - -ویرایش - - -

فرق بین اونی که 600 تا 700 هست با اونی که کپی خور 550 تومنه، تفاوت این دو فقط در کپی خور بودنش هست؟

مثلا این قیمت ها مناسبه :

کنسول همراه نینتندو Nintendo 3DS

کارت گیتوی نینتندو 3 دی اس N3DS Gateway
این سایته وحشتناک مشکوکه....
اطلاعاتش اصلا صحیح نیست!

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
من 3دی اسم رو 380 خریدم لول.....
اون موقع کلا دو سه نفر تو فروم 3ds داشتن....
یادمه re revelation رو از مهدی گرفتم!
یدونه re وی قرار بود براش رایت بزنم یادم رفت هنوز رو مخمه که چرا یادم رفت!:|
دوستان باندل xl حدود 900 هست!به معمولی اینقدر پول ندید...
معمولی هم فوق فوقش 600 پول بدید بره کپی خورش....بقیش سود اضافی مغازه دار هست!

- - -ویرایش - - -

این سایته وحشتناک مشکوکه....
اطلاعاتش اصلا صحیح نیست!
به نظرم عکسارو اشتباه گذاشته
وگرنه اطلاعات و قیمت میخونه
تماس بهترین.راهه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر