بازی های معیوب پلی 2 (بازی هایی که تو یه مرحله گیرمیکنه)

پوریا 0511

کاربر سایت
May 27, 2014
19
نام
پوریا بیرزاد
باسلام خدمت دوستان عزیز شاید خیلیا بگن این تاپیکو الکی گذاشتم ولی جدیدا بازی های نو پلی 2 رو که غیرمجازه و شرکت های ایرانی کپی نمیکنن مثل (گاد او وار - گاد فادر - جی تی ای5) وخیلی از بازیا دیگرو که میخرید تو یه مر حله گیر میکنن فکر نکنید از دستگاه منه اخه یه ماهه خریدم ولی برای اطمینان تویه پلی 2 دوستم هم امتحان کردم نگرفت اگرم فکر میکنید از سی دیشه که منم همین فکرو میکردم واسه همین وقتی تو مرحله nacho اسکار فیس گیر کرد یعنی خوده شخصیت بازی حرکت میکرد ولی دورو برش هیچی نبود گفتم حتما از سی دیشه واسه همین سی دی جدید خریدم بازم نگرفت بردم سی دی رو پس بدم مغازه دار بهم گفت چون سی دی نو هستو خش نداره حتما سی دی مادر خش دار بوده خلاصه اصل مطلب اینکه سعی کنید بازیهای مالزی بخریدو همین کپی ایرانیا دو سه تا بازی دیگه هم مثل همین خراب در اومد با اینکه نو بودو حتی یه دونه خش نداشت ولی همون بازی ها رو که از قدیم داشتم چون دیسک مالزی بود به راحتی لود میکرد خلاصه خودتون بازیهارو از سایت های خارجی دانلود و رایت کنید راحت و بی دردسر تره باتشکر پوریا 0511=((:x:x:x:x:x

• Like
Reactions: Sega_genesis

shahrokh667

کاربر سایت
Oct 26, 2015
4
سلام دوستان
من بازی خدای جنگ دو رو خیلی خیلی دوست دارم اما نمیتونم بازی کنم چون تا چهار مرحله سیو نمیکنه اگرم بتونم این مراحل رو یکسره بازی کنم از مرحله چهارم به بعد سیو میکنه اما لود نمیشه توروخدا کمکم کنید
مرسی

• Like

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام دوستان
من بازی خدای جنگ دو رو خیلی خیلی دوست دارم اما نمیتونم بازی کنم چون تا چهار مرحله سیو نمیکنه اگرم بتونم این مراحل رو یکسره بازی کنم از مرحله چهارم به بعد سیو میکنه اما لود نمیشه توروخدا کمکم کنید
مرسی

با چه مدل ps2 بازی میکنی؟
با فلش بازی میکنی یا دیسک؟ خودت رایت کردی یا خریدی؟
مموریت سالمه؟

• Like

shahrokh667

کاربر سایت
Oct 26, 2015
4
با چه مدل ps2 بازی میکنی؟
با فلش بازی میکنی یا دیسک؟ خودت رایت کردی یا خریدی؟
مموریت سالمه؟
99824066838865914193.jpg

ببخشید هرچی گشتم نتونستم مدلشو پیدا کنم ولی شبیه این عکسه
با دیسک بازی میکنم و رایت نکردم خریدمش
مموریمم سالمه چون مثلا بازی خدای جنگ یک رو هم سیو میکنه هم لود در مورد فوتبال هم هیچ مشکلی نداره یعنی هم سیو میکنه هم لود البته بعضی وقتا مموری کارت از کار میفته مثلا بعضی وقتا که میخوام سیود یا لود کنم پیام میده که هیچ مموری کارتی در دستگاه نیست ولی وقتی درش میارم و بعداز 15 ثانیه دوباره به دستگاه وصل میکنم درست میشه و میتونه سیو یا لود کنه

• Like

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
ببخشید هرچی گشتم نتونستم مدلشو پیدا کنم ولی شبیه این عکسه
با دیسک بازی میکنم و رایت نکردم خریدمش
مموریمم سالمه چون مثلا بازی خدای جنگ یک رو هم سیو میکنه هم لود در مورد فوتبال هم هیچ مشکلی نداره یعنی هم سیو میکنه هم لود البته بعضی وقتا مموری کارت از کار میفته مثلا بعضی وقتا که میخوام سیود یا لود کنم پیام میده که هیچ مموری کارتی در دستگاه نیست ولی وقتی درش میارم و بعداز 15 ثانیه دوباره به دستگاه وصل میکنم درست میشه و میتونه سیو یا لود کنه

اگر جعبه اش زده و روی دستگاه یه خط هست هر دو طرف یه رنگه مدل دستگاهت سری 70000 هزاره
اگر روی دستگاه یه طرف مشکیه نوک مدادیه یه طرف براق و نایلیون روش داشته سری 90000 هزاره

ببین مدل ها 70000 قدیمی ترن و ساخت ژاپنن و بخاطر هک فلشی شدن ( اجرا بازی از روی فلش مناسبترن ) اما در کل این سری تو لنز ضعیفن
اگر دیسک از مغازه خریدی پس حتما مشکل از دیسکته - اینا بازیا ممنوعه حساب میشن و اگر بخری فوقش یه مرحله کار میکنن
باید از دوستی یا آشنایی بازی رو بگیری یا دانلود کنی و با فلش بدون نیاز به لنز روی کنسولت اجرا کنی
خود بازی هایی که میخری و شرکتی هستن مثل لوح زرین نیکان خیلی خیلی بی کیفیتن و لنز داغون میکنن

درباره مموری کارت هم اون قسمت در ممری کارت بده بالا سعی کن با فشار باد تمیزش کنی شاید خاک گرفته معمولا بخاطر خاک اینطوری میشن- اگر دست شد که چه عالی اما اگر بازم نشد مموری عضو کن که فکر نکنم بالا 7 هزار تومن قیمت داشته باشه

• Like

dani_redline

کاربر سایت
Jan 6, 2017
30
سلام
من میخوام از بازی god of ware یه نسخه رایت کنم چون دیگه بالا نمیاد تو دستگاه.
با نرم افزار image burn ایمیج گرفتم رو dvd-9 رایت کردم (7.94gb) حجم داره چون ولی بالا نیومد
با نرو ایمیج گرفتم رایت کردم نخوند!
مشکل کجاست اگه میشه راهنمایی کنید؟
امکانش هست خود dvd منبع خراب شده باشه یا من نتونستم رو dvd-9 رایت کنم؟
سپاس

• Like

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
سلام. رایت بازی های DVD9 با بازی های معمولی متفاوت هست.
اول اینکه دیسک شما باید DVD9-R باشد و نباید DVD9+R باشد
همچنین در تنظیم Book Type نرم افزار ImgBurn باید تنظیمات درست رو انتخاب کنید
در مورد رایت بازی های DVD9 برای پلی استیشن دو تحقیق کنید
البته شدیدا توصیه می کنم از روی فلش بازی کنید تا لنز سالم بمونه و اینقدر هم دردسر نکشید

• Like

Mahdi.fazel

کاربر سایت
Apr 15, 2020
5
سلام ببخشید من خدای جنگ 2 رو از اینترنت دانلود کردم بعد با روش تو سايتتون روی فلش ریختم بعد همیشه توی فیلم یک مرحله همیشه گیر میکنه لطفا بگید چرا ممنون

• Like

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
سلام ببخشید من خدای جنگ 2 رو از اینترنت دانلود کردم بعد با روش تو سايتتون روی فلش ریختم بعد همیشه توی فیلم یک مرحله همیشه گیر میکنه لطفا بگید چرا ممنون
1. اول بنظرم شما یه دور فلشتون (یا هر وسیله ایی که باهاش بازی میکنید) رو یه دور defragment کنید، برنامه های زیادی برای این کار هست ولی من به شما Auslogics Disk Defrag رو پیشنهاد میکنم. بعضی وقت ها که وسیله فرگمنت شده باشه ممکنه که توی loadscreen ها و یا ویدیو ها گیر کنه و یا حتی وسط گیم پلی...
2. اگه راه اول جواب نداد پیشنهاد میکنم مود 6 (اگه درست یادم باشه) که اسمش (disable IGR) هست رو در تنظیمات opl بازی غیرفعال کن
اگه راه اول و دوم مشکلتون رو حل نکرد بنظرم فایل iso که شما ریختید مشکل داره
MD5 بازی خودتون رو بگیرید و با سایت redump مقایسه کنید و ببینید نسخه شما سالمه یا خیر

• Like

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
ببخشید یه سایت معرفی کنید که بازی رو از اون دانلود کنم فقط لطفا سایت معتبر خارجی باشه
خوب عزیز من پاسخ تمام سوالاتت رو اینجا میدم
1. دریک توضیح فوق العاده ساده md5 یک الگوریتم هش کردنه (یه چیزی شبیه اثر انگشت!) هر فایل md5 مخصوص خودش رو داره- پس میشه با مقایسه md5 فایل خودت با md5 فایل مورد نظر در سایت redump بفهمی که فایلی که تو داری بدون تغییرات و سالمه...
2. فرایند دفراگمنت هم خیلی سادس، کافیه اون برنامه ایی که گذاشتم رو بریزی؛ در اولین باری که این برنامه رو باز میکنی ازت میخواد برطبق نیاز هات برنامه رو تنظیم کنی که (من در این مورد توضیحی نمیدم چون برای هر فرد متفاوته) خوب بعد ازینکه تنظیمات مخصوص خودتو انتخاب کردی میرسی به صفحه ی اصلی برنامه، درایو فلش (یا هارد) تو انتخاب کن و اول بزن روی دکمه ی Analyze و بعد از اون هم گزینه ی Defrag رو انتخاب کن (این فرایند بسته به ظرفیت هارد و یا فلشت زمان بره)

3. و در رابطه با سایت هم من سایت

CDRomance

رو پیشنهاد میدم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر