ادابتور تبدیل XONE ( مشکل فن ادابتور )

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
بروبچ الان ایکس باکس من پشتش نوشته usa باید ترانس بزارم دیگه
مشخصات کامل ترانس رو میگید، من الان چندجا رفتم اصلا هنگ میکنن!
باید بگم ترانس یخچال؟ :D کاهنده؟ افزاینده؟ سنعتی، معمولی؟ چند ولت؟ :D
من تا حالا سه جا رفتم همش همین سوال ها رو میپرسن، موندم چی جواب بدم! :D

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
بروبچ الان ایکس باکس من پشتش نوشته usa باید ترانس بزارم دیگه
مشخصات کامل ترانس رو میگید، من الان چندجا رفتم اصلا هنگ میکنن!
باید بگم ترانس یخچال؟ :D کاهنده؟ افزاینده؟ سنعتی، معمولی؟ چند ولت؟ :D
من تا حالا سه جا رفتم همش همین سوال ها رو میپرسن، موندم چی جواب بدم! :D

داداش تراتس تبدیل 220 به 110 باید بخری و حد اقل 500 وات، دیگه یخچالی مخچالی رو بی خیال

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام کمتر از 500 مشکلی پیش میاره من یه 300 داشتم برا وی استفاده میکردم هیچ مشکلی نداشت حالا میخواستم بدونم برا وان هم جواب میده یا نه ؟

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
سلام کمتر از 500 مشکلی پیش میاره من یه 300 داشتم برا وی استفاده میکردم هیچ مشکلی نداشت حالا میخواستم بدونم برا وان هم جواب میده یا نه ؟

ترانس من ۳۰۰ و هیچ مشکلی هم ندارم.
فقط نمیدونم این مهندس هایی که میان اینجا میگن باید ۵۰۰ باشه دارن از روی چی نظر میدن! راکتور اتمی که نمیخواد روشن کنه ۵۰۰ وات بگیریم. یخچال با اون همه مصرفش ترانس ۵۰۰ وات نمیخواد.

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
فقط نمیدونم این مهندس هایی که میان اینجا میگن باید ۵۰۰ باشه دارن از روی چی نظر میدن! راکتور اتمی که نمیخواد روشن کنه ۵۰۰ وات بگیریم. یخچال با اون همه مصرفش ترانس ۵۰۰ وات نمیخواد.
خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییت فقط چند تا سوال دیگه هم داشتم . پستایی که دوستان قرار دادنو خوندم ولی به اون جوابی که میخواستم نرسیدم . خیلی وقت بود میخواستم وان بگیرم فقط منتظر بودم که قیمت پال بیاد پایین و پال بگیرم که احیانا تو بازیها به مشکلی بر نخورم الان شما یوسی دارین و میخوام بدونم تو اجرای بازی ها با ریجن دیگه مشکلی نداره یا فقط ریجن یوسی و فری رو اجرا میکنه کلا فرقشون تو برق ورودیه یا نه فرق دیگه ای هم دارن. بعدشم من اینترنتم 512 جواب میده برای بازیهایی که نیاز به نت داره یا باید بیشترش کنم و در آخر هم اگه چیزی هست که باید موقع خرید بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید . خیلی ممنون .

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
300 وات کفایت می کنه

مصرف Xbox One در حالت پیک مصرف به 150 وات هم نمی رسه
صلاح مملکت خویش، خسروان دانند.

- - -ویرایش - - -

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
ترانس500 وات باشه مشکلی پیش میاره؟:| والا بیستر رفقای من500 وات دارن و مشکلی هم نداشتن

به هیچ وجه مشکلی پیش نمیاره. فقط دوستان شما با پول اضافی که برای خرید ترانس ۵۰۰ پرداخت کردند، میتونستن کارهای بهتری انجام بدن.
ترانس ۱۵۰ مزیت های زیادی نسبت به ۵۰۰ برای XBOX ONE داره.

مثل اینه که شما از حداکثر قدرتتون برای بلند کردن یک جسم ۲ کیلوگرمی استفاده کنی!

ارزان قیمت تر هست . همانطور که میدانید قیمت ترانس بالا هست. شما هزینه اضافی ای رو که برای ترانس ۵۰۰ پرداخت میکنی نگه دار، بعد بذارش برای خرید بازی.
مصرف برقتون پایین تر میاد
کمتر داغ میکنه
فضای کمتری رو اشغال میکنه

درکل ترانس ۵۰۰ برای وسایلی مثل یخچال خوبه نه کنسول.

آخرین ویرایش:

BeastMaster

کاربر سایت
Oct 5, 2014
43
یه سوال فوق تخصصی/ آیا ترانس 200 وات هم جواب میده واسه کنسول؟

فی نفسه X1 در پرمصرف ترین حالت زیر 200 وات مصرف داره اما شما ترانس 200 وات که می خری در بازار معمولا توان خروجی اش نیست توان مصرفی اشه 200 وات و توان خروجی اش بدیهیه که کمتر از 200 واته
در نتیجه بهتره 300 وات بگیرید که خیالتون راحت باشه

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
تفاوت قیمت زیادی بین ترانس 350 و 500 نیست حداقل 10 هزار و حد اکثر 20 هزار تومان هست.
روی خود آداپتور هم توان مصرفیش نوشته شده و توان اداپتور خریداری شده شما(همون وات ترانس تبدیل) از اون توان نباید کمتر باشه چون باعث میشه آداپتور ایکسباکس بسوزه یا معیوب شه.
با 350 هم کار راه می افته ولی هرجایی که مراجعه کنید سفارش میکنن 500 باشه.
من هم فکر میکنم 500 مناسب تره. لااقل جانب احتیاط رعایت میشه

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
481
سلام
دوستان باز هم شما من را به شک انداختید یک میگوید 300 وات یکی دیگه 500 وات چون خودم اخر سر 300 وات نیو ترانس گرفتم حالا 300وات کمه؟ نمی شود با اهم متر فهمید چقدر توان خرو جی داره این ترانس ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر