به مناسبت 25 سالگی SEGA

به کنسول SEGA تا 10 چند میدید؟ به تاریخ ساختم دقت کنید

• مجموع رای دهنده‌ها
    156

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
دااااش نریمان اگه توی زندگیم فقط یه روز فقط یه روز... بهترین روز زندگیم باشه همون روزی بود که سگا جنسیس خریدم
فکر کنم همه دوستانی که اینجا هستن روزی که سگا جنسیس خریده بودن رو هیچ وقت یادشون نمیره
جنسیس واسه ما ایرونی ها مخصوصا دهه شصتی ها یکی از بزرگترین خاطره هامون هستش

منم بعضی وقتها به سرم میزنه یه سگا برم بخرم حتی اگه واسه بازی کردن هم نشده بیارم بزارم تو خونه فقط جعبه شو نگا کنم و حالشو ببرم ولی حیف که با این سگاهای تقلبی تو بازار حس خاصی بهمون دست نمیده
یادمه اون زمون ها هم اگه یکی از بازیهاشو تموم میکردیم و به آخر میرسوندیمش چنان ذوقی میکردیم که انگاری سیاره مشتری رو فتح کردیم :clap:

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
يه بازي بود يه پسري از سرزمين هاي مختلف رد ميشد اخر سر با غولش سنگ كاغذ قيچي ميزد.اسمش چي بود ؟
خدايي خيلي بازي هاش خفن بود.من وقتي گرفتمش خودش حافظه داشت ده تا بازي توش بود.
علاالدين - عصر حجر -فوتبال سوباسايي - رامبو - بسكتبال - شينوبي - سونيك - ماشين جنگي - شورش يك - هيولاي تاسماني بود.
اصن من تا اينا رو رد كردم پوكيدم.
عصر حجر سخت و اسونيش رو كه عوض ميكردي مراحلش زياد و كم ميشد.
كمبت دفترچه داشتيم توش رمزاش بود.
من برم اينا رو دانلود كنم از اول يه دور بزنم.

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
فقط همین یک عکس یه حس عجیبی تو خودش داشت...هنوزم داره..

TMDYyks.png

• Like
Reactions: bewin

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
اولین بازی عمرم که از طریق Sega Mega Drive با Video Games آشنا شدم (عکس زیر) و بعد با کنسول NES که یکی از مدل هاش Micro Genius بود اگر اشتباه نکنم ! سیر نزولی :d هر دو بازی های فوق العاده ای داشتند .

7gi3picyhlyuec1ldvsy.jpg

• Like
Reactions: ehsanservat

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یادش بخیر روزای تعطیل صبح زود از خواب بیدار میشدم و کنسول روشن میکردم و صدای تلویزیون قطع میکردم و تا بقیه خواب بودن یه دل سیر بازی میکردم و اصلا شب قبل از تعطیلی یه هیجانی داشتم که نگو!

چقدر فیلم با بچه های محل عوض میکردم و هر کی هر چی داشت من بازی کرده بودم و آمارشو داشتم!

خونه ما کسی نمیگفت تلویزیون رنگی خراب میشه و این حرفا ولی وقتی کسی تلویزیون نگاه میکرد خودمو هم میکشتم نمیزاشتن بازی کنم!

یادش بخیر میرفتیم مهمونی واسه اینکه خیلی تحویلمون بگیرن میرفتم چند تا فیلم کرایه میکردن که همه حال کنن!

ما تو فامیل بچه کوچیک بودیم و وقتی داداشام و پسر خاله پسر دایی هم جمع میشدم دیگه مگه کسی میزاشت ما به کنسول نزدیک بشیم و فقط مجبور بودیم نگاه کنیم اونا بازی کنن!

یه سری یکی از فامیلا فوت کرده بود و چند روزی همه خونه ما بودن و کنسول جمع کرده بودیم و یادمه یدفعه خونه خالی شد و منم اینقدر تو کف بودم سریع کنسول آوردم شروع کردم به بازی و تو اون شرایط هم نمیتونستم جلومو بگیرم!

کنسولای قدیمی همش خاطرس و همه دنبال لذت بردن از بازی بودن و مثل الان دنبال ایراد گرافیکی و باگ نمیگشتم که بگن ما خیلی بلدییم!

یاد بوی فیلم سگا بخیر
عاشق فیلمای سگا بودم و چون مشکی بود خیلی دوست داشتم!

هویج خور-۲ کلانتر-ایس وات-شورش در شهر-کشتی کج-مورتال کومبات-شینوبی با سگ-شینوبی ۳-فوتبال ۹۶ و خیلی بازی های دیگه!

سپاس بابت تاپیک و بعد از مدت ها از یه تاپیک لذت بردم

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
اینم برا اونایی که میگن دیشیبل واقعیت نداشته :d

<span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 20px;">[video=youtube;7837USykoVQ]https://www.youtube.com/watch?v=7837USykoVQ[/video]

- - -ویرایش - - -

یادمه وختی زیر 10 سالم بود هر وخ میرفتیم خونه یکی از فامیلا قشنگ نگا میکردم ببینم کلوپ سگا کجا داره
اگه اکتشاف میکردم بعد قشنگ دقت میکردم ببینم از کجا باید برگردم برم اونجا تا میرسیدیم دنبال یه فرصت برا جیم شدن میگشتم گاهی کلی پیاده روی میکردم تو چله تابستون یادمه یه بار که رسیدم تازه فهمیدم هیچی پول همرام نیس:d

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
اولین بازی که رو سگا انجام دادم سونیک بود واقعا کنسول دوست داشتنی بود یکی از زیباترین بازیهاش هم عصر حجر(The Flintstones )بود
140871128538371.jpg

بازیهایی زیبایی داشت مورتال کمباد هم عالی بود اون موقع هر چه دنبال کارتریج این بازی گشتم پیدا نکردم تنها با اون کارتریج میشود خشم هایی حیوانی رو فعال کرد بهترین دوران گیمری من بود اینقدر با کنسول بازی میکردم از اداپتورش دود بلند میشود واقعا یادش بخیر

آخرین ویرایش:

kj2

کاربر سایت
Nov 29, 2009
68
نام
غلی
چه روزای خوبی داشتیم
من اگه اشتباه نکنم سال 74 یه سگا مگا درایو 1 با دو تادسته و 3 تا بازی گرفتیم فکر کنم 40 تومن.
نمیدونید چه ذوقی داشتیم
یادش بخیر
من سگا رو با بازی رود راش و مایکل جکسون شناختم ولی وقتی بیشتر با هاش آشنا شدم فقط یه بازی منو ارضا میکرد اونم : sunset rider

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
به نظرمن چنتا بازی که من تو سگا تجربه کردم تا ابد جاودانه هستند : sonic 1 2 3 بقیه بازی هاش عالی بودن ولی این سه تا یه چیز دیگن !

یه خاطره از سونیک 3 دارم که خوندنش خالی از لطف نیست : اولین بار که سونیک 3 رو تجربه کردم فک کنم اول دبستان بود. اون موقع برادرم که حرفه ای بلد بود مراحل رو پشت سر هم میرفت و من فقط نظاره گر بودم . تو مراحل اخر که الماس اخر روگرفت و تبدیل شد به سونیک طلایی دیگه ساعت 12 شب شده بود . به غول آخر که رسیدیم داشت قلبم از دهنم میزد بیرون . وقتی غوله ترکید یهو یه مرحله دیگه تو جو زمین اغاز شد که اسمش همونطور که می دونید DOOMS DAY ZONE بود که سونیک سفینه دکتر روبوتنیک رو تعقیب میکرد . موزیکش اینقدر جذاب بود که مو به تنم سیخ شده بود . یعنی عالمی داشتیم به خدا !

22408432470235922312.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر