Multi Platform Syberia 3

ادونچریاش حال کنن
ساخت بازی سایبریا 3 توسط کمپانی MICROIDS
تائید شد......PC.PS3 :biggrin1:
البته گفته شده که این بازی در سال 2010 عرضه میشه ولی من مطمئنم که به اون موقع نمیکشه
من که بد جور جو گیر شدم
باید دید سایبریا بدون اسکار چطوریه
دوستان اگه اطلاعات دقیق تری دارند اینجا بگن تا ما هم فیضمون مفروض بشه:biggrin1:
1103-syberia.jpg

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
چقدر خوب بود نسخه 1و2...از روستا و قطار و کلیسا و....یکی از مشکل ترین معماهایی که توش گیر کردم معمایه ساعت بود!رسما 2 ماه گیر کرده بودم.طوری که روزی نیم ساعت میرفتم تو بازی همه کار میکردم تا شاید رد شه خسته میشدم میرفت برای فردا!

مشکلترین معما معمای ماموتها بود بنظر بنده

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
پست اول هم بروز شد.

اولین تصاویر و اطلاعات از بازی هم در نمایشگاه Gamescom نشان داده شد:
سایبریا 3 دقیقا از همان جایی که سایبریا 2 تموم شد شروع میشه. در راه به طور مهجزه اسایی با مردمان Youkol برخورد میکنه. این وکیل نیویورکی قصد داره فرهنگ انها را با برقراری ارتباط با قبیله در محلی که شبیه به بازار بزرگ هست، یاد بگیره. او به آن ها یاد میده تا با شترمرغ برفی خودشون کوچ کنند. این سفر بنظر میرسه در این زمان هدایت کردنش بسیار پیچیده باشه.

بازی هم سال 2015 برای PC, Mac, PS4, Xbox One, iOS and Android منتشر میشه
تصاویر درون بازی (IN enginge)
Syberia3_screen1_WIP.jpg

Syberia3_screen3_WIP.jpg

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
من همیشه میگم تو سال های 2000 تا 2005 یه جوی بود که تکرار نمیشه.
این سال ها پر از بازی های معمایی و پوینت اند کلیک بود که سیبریا یکی از بهترناش و البته سختریناش بود.
مخصوصا قسمت دوم یعنی سر یکی از معما ها دقیقا یادمه که میخواستم بیخیالش بشم اما بعد از دو ماه دو باره پیشو گرفتم وبعد از دو هفته حلش کردم.:d
اون موقع نبود guide کار همه رو سخت تر ولی شیرین تر میکرد.
لعنت به نسل گذشته که هم خیلی از ip ها نابود شد و هم نو اوری به صفر رسید.
منم با دوستم موافقم سختترین معما ماموت ها بود.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
خب مثل اینکه یه خبر هایی از این بازی شده!:D
اطلاعاتی از دو تا شخصیت بازی منتشر شده، همرا با دو تا عکس!:D
اسم این دو تا شخصیت هم AYAWASKA و SIMON STEINER هست! اطلاعات منتشر شده درباره این شخصیت ها به شرح ذیل می باشد.
AYAWASKA
We only know her name, and although she is only 1.10 meter-tall, this little laughing and enigmatic lady acts as the shaman of the Youkol tribe that our heroin, Kate Walker, had left at the end of Syberia II. Through chance of the journey, Ayawaska will offer Kate to accompany her in the snow ostrich’s transhumance, a real sacred mission for her tribe. Throughout the journey, the shaman will provide precious advice to Kate, if only she manages to decrypt the mysterious form of her predictions.

SIMON STEINER
A genious craftsman, Simon Steiner owns the small clockmaker’s shop in Valsembor, the city close to where the Youkol camp settled. Despite his grumpy and suspicious look, this 70 year-old- man is very kind towards the nomad people that most of the population would like to see leave as soon as possible. Kate will have to gain his trust so that he accepts to build an essential element for her to continue her journey with the Youkol tribe.
تصویر این دو شخصیت :
AYAWASKA :

SIMON STEINER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر