تمامی روش های دریافت گیفت کارت رایگان

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
سلام دوستان
گفتم این مبحث خیلی طرفدار داره گفتم یک تاپیک باز کنم تمامی روش هایی رو که بلدم رو این جا بذارم بقیه هم استفاده کنند
یکی از دوستان چنین تاپیکی رو درست کردن من در این جا روش های جدید با آموزش تصویری و کامل براتون میذارم
تمامی مراحل باید در اسمارت فون ها انجام بشه

سایت اول : AppBounty

برای سایت اول ابتدا با سافاری وارد لینک زیر بشید
AppBounty - Play & Get Paid

دانلود رو بزنید بعد اینستال کنید.

وارد برنامه بشید و بر روی continue کلیک کنید
در صفحه بعد یک اینوایت کد میخواد اگر واردش کنید 50 امتیاز به شما میده لطفا اینوایت کد منو بزنید این مطلب رو براتون نوشتم خستگی از تنم در بره:d
کد من:yizcloq

حالا با کلیک بر روی هر آفر و دانلود کردن برنامه یک امتیازی به شما میده با برنامه 30 ثانیه کار کنید میده
بعد میتونید گیفت آمازون بگیرید با اون psn بخرید
آموزش ها دیگه رو به زودی قرار میدم

سایت دوم: Bing Rewards

خوب این روش برای کسانی هت کع بیشتر روی pc کار میکنن.
خوبی ای که داره اینه که سریع تر از بقیه هست و بدی ای که داره اینه که نیازمند دو چیز هست
1.اکانت مایکروسافت(outlook'hotmail)
2. چیز پی ان سرور آمریکا(حتما باید آمرکا باشه دوستان خواستن بیان تو پ.خ.میدم)
خوب بریم سراغ آموزش:
ابتدا اگر اکانت مایکروسافت ندارید باز کنید رایگان هست.
بعد به لینک رو به رو بریید.(لینک)
الان شما عضو بینگ ریواردز هستید.
در این سایت سه حالت عادی نقره و طلا وجود داره و هر چه رنگش بهتر در آمد بیشتر.

برای رسیدن به نقره کار خیلی راحتیه.
اول رد صفحه اول یک تور راهنما هست اونو بگذرونید
بعد باید 200 کردیت بدست بیارید
و یک گیفت کارد رو به عنوان هدف قرار بدید.برید بخش redeem توی هر گیفت کارد زده set as goal

در سایت شما باید در صفحه اول بخش earn and explore روی لینک ها کلیک کنید لازم نیست همه رو ببینید بعد صفحه رفرش میشه بعد امتیاز کسب میشه

در زیر صفحه که بخش every day ways to earn هست بخش اصلی هست

در بخش اینوایت فرندز شما میتونید با دعوت از دوستانتون به سایت 200 کردیت بگیرید
در دو بخش پایین کسب درآمد به این صورت هست که باید در سات بینگ سرچ کنید
مهم نیست هر چی خواستید بکنید
در بخش mobile search در روز شما باید با گوشی هوشمند تون 20 تا سرچ در سایت بینگ بکنید به ازای هر 2 سرچ یک کردیت میده
در بخش pc search باید هر روز 30 تا سرچ کنید
برای pc search یک روش برای دور زدنش هستشما باید یک افزونه به مرورگرتون اضافه کنید به نام bing rewards helper (لینک)
تنها کاری که باید بکنید اینه برید سایت بینگ و روی آیکون افزونه کلیک کنید تا کارش شروع بشه من این کارو انجام میدم ساعت هم میذارم که ببینید ( البته با اینترنت داغون ایران حدود 2 تا 3 دقیقه طول میکشه

آپدیت
دوستان امروز فهمیدم که برای بدست آوردن گیفت کارد باید یک شماره تلفن آمریکا داشته باشد و اون رو تایید کنید.
خوشبختانه بعد از کلی تفکر درباره اشنا در آمریکا یکی رو پیدا کردم که برای تاییدش کرد:d
بنابراین دنبال یک کسی در آمریکا باشید
برای این که بتونید از طریق کامپیوتر سرچ های موبایل رو انجام بدید برید از کروم اد آن زیر رو اضافه کنید
https://chrome.google.com/webstore/...itc/ljfpjnehmoiabkefmnjegmpdddgcdnpo?hl=en-US

حالا روی گزینه اد آن کلیک کنید و گزینه یکی از موبایل ها رو روشن کنید مثلا من آیفون رو میزنم

حالا وارد بینگ ریواردز بشید میبینید که شبیه بینگ موبایل شده

الان میتونید راحت سرچ کنید ولی کردیت به بخش موبایل میره نه کامپیوتر
برای غیر فعال کردن هم تیک active now رو بردارید
آپدیت 2

بعضی از دوستان مثل خود من مشکل دریافت داشتن که هی کنسل میشد
من با ساپورت بینگ صحبت کردم این جواب رو بهم دادن
Hello Omid,

Good day! I hope you're having a great day when you receive this email. This is Louie from Bing Rewards Customer Support. This is regarding your Service Request 1266068427. Thank you for your patience. We receive a response from the research department. According to them, you will not be able to place a successful redemption or make changes to your account while routing your Internet traffic through a proxy, ***, or datacenter. With this, please avoid routing your internet through those services and please resubmit your order.

I hope this information helps. If you have questions or clarifications, please don't hesitate to contact us back. Thank you for being a member of Bing Rewards and have a nice day!

Best Regards,

Louie

The Bing Rewards Team - Bing

من قند شکنم رو عوض کردم درست شد
اونی هم که من گفتم میدم کار میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 4058423

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
به من یه افر تکراری داد دوباره چون قبلا پاکش کردم دوباره از اول دانلود کردم ولی امتیازش رو نیمده...فقط اون نبود یکی دیگه هم همین طوری شد.

یه سوری برنامه ها هم که امتیازش از 300 بالاتره رو توی ایتیونز نمیاره

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
1. داداش نرم افزار مشابه برای اندروید رو معرفی کن لطفاً :)

2. فقط برا PSN هست یا گیفت کارد XBL هم می ده؟

متاسفانه چون من زیاد اندروید کار نمیکنم وارد نیستم ولی وارد سایتش بشید توضیحاتش هست
به xbl هم میده فکر کنم اگر نداد میتونید آمازون بخرید با اون خرید کنید

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
اینا که همش بچه بازیه:d
من با Bing هفته ای 20 دلار می گیرم:d
دقت کنید هفته ای 20 دلار:d یعنی ماهی 80 دلار که 60 تاشو می دم بازی و 20 تاشو می دم پلاس:d
که به عبارتی می شه سالی 960 دلار:d

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
دقت کنید هفته ای 20 دلار:d یعنی ماهی 80 دلار که 60 تاشو می دم بازی و 20 تاشو می دم پلاس:d
بینگ هزار تا مشکل داره
یه لحظه با ای پی ایران بیای بنی
من خود خواستم یه چیزی بگیرم بدبخت شدم شما چه جوری اینقدر میگیرید؟

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام دوست عزیز این قضیه بینگ چیه؟ چه کار باید بکنی تا گیفت بهت بده میشه لطفا بیشتر توضیح بدی و روشش رو هم بگی:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر