آموزش آپدیت آفلاین XBOX ONE

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام . دوستان من میخوام یه وان بگیرم میخواستم بدونم چیزی هست که باید قبلش بدونم یا کار خاصی که قبل بازی کردن برا بار اول انجام بدم . خلاصه الان یه ایکس باس وان دست نخورده اولین کاری که باید انجام بدم چیه ممنون میشم راهنماییم کنید.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام . دوستان من میخوام یه وان بگیرم میخواستم بدونم چیزی هست که باید قبلش بدونم یا کار خاصی که قبل بازی کردن برا بار اول انجام بدم . خلاصه الان یه ایکس باس وان دست نخورده اولین کاری که باید انجام بدم چیه ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام
اولین کار اینه که روشنش کنی یه سری تنظیماتش رو باید انجام بدی و میرسی به مرحله اپدیت، آپدیت که تموم بشه وارد محیط داشبورد میشی و ازش لذت میبری ;)

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام
اولین کار اینه که روشنش کنی یه سری تنظیماتش رو باید انجام بدی و میرسی به مرحله اپدیت، آپدیت که تموم بشه وارد محیط داشبورد میشی و ازش لذت میبری ;)
خیلی ممنون دوست عزیز ولی منظور من ریزه کاریهایی هست که هر کسی متوجهشون نمیشه وگرنه روشن کردنو تنظیمات کار سختی نیستش . بازم ممنون

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام من امروز یه وان گرفتم طرف خودش برام اونجا با نت آپدیتش کرد بازی forza رو هم گرفتم فقط برای بازی کردن حتما باید به نت وصل باشم اگه بخوام کلا بی خیال نت بشم وبازی بندازم و اجراش کنم باید چیکار کنم؟؟؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
من ورژن OS كنسولم اينه : 9781.0.amd64fre.xb-rel-flash1307.130829-1800

موقعي كه براي اولين بار روشن كردم كنسول رو 10 دقيقه تو صفحه سبز نموند و دسته رو نشون داد و بعد از انتخاب كشور و زبان رفت براي آپديت...كدوم ورژن رو بايد دانلود كنم؟ OSUDT1 ؟

ممنون

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
دوستان کدوم ورژن بگیرم الان پست اول اپدیت هست اخرین ورژنه
الان مشکلت چیه؟!!!طبق مراحلی که بهرام نوشته عمل میکنی؟!!!
اگه نمیشه آفلاین آپدیتش کرد آنلاین آپدیتش کن نیازیم نیست سرعت نت خیلی بالا باشه,یا ببرش کافی نت اونجا آپدیتش کن!!

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
سلام

من تازه کنسول و خریداری کردم٬ آیا فرقی بین آپدیت اولیه آنلاین و آفلاین است؟ اگر بصورت آفلاین آپدیت کنم مشکلی پیش نخواهد آمد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر