گفتگو درباره سریال های شرقی

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
خوب به میمنت و مبارکی و در پی زحمات شبانه روزی و بی پایان . . . ها سایت AsianWiki هم به خانواده بوق تیوب و چیزبوک و سوئیتر و امثالهم پیوست. !

دوستانی که تو کار سریال و فیلم شرقی هستند با این سایت آشنایی دارند. یه سایت بسیار مفید خوب که در مورد سریال و فیلم شرقی و بازیگرهاش اطلاعات زیادی درش یافت میشه و بسیار کارآمد هست برای علاقمندان سریال ها و فیلم های شرقی مخصوصا از نوع کره ایش:x

• Like
Reactions: Erebor

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر

با سپاس فراوان.

البته بجز اولی با دومی و سومی آشنایی داشتم. بیشترین سایت هایی که در زمینه سریال های کره ای بهشون سر میزدم (میزنم) , asianwiki و Dramawiki بودن. این سایت mydramalist.com رو هم گهگاهی سر میزدم نظرات و امتیازات بینندگان رو بخونم. یه خوبی که dramawiki تو زمینه سریال های کره ای نسبت به asianwiki داره ای نهست که تو dramawiki سریال های بیشتری ریتینگ بیننده هاش قرار گرفته.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
واقعاً هیچ معلوم هست چه خبره...!!!!

الان بیشتر از یک ماه که فیلم Ask This of Rikyu پخش شده...ولی خبری از زیرنویس EN اون نیست.
الان هم چند هفته ای که Genome Hazard هم امده، سر این هم همین داستانه.
الان هم Eien no zero امده..حتماً هم قراره همین بلا سرش بیاد.

اخه این چه وضعشه...هیچ منبع درست حسابی هم برای زیرنویسهای کارهای ژاپنی هم که نیست.

P.S
سر فیلم Eien no zero یه جا خوندم که یارو میگه من فیلم رو تو سینما نگا کردم، سرتاسر فیلم، دستمال تو دستشون بوده و همگی مثل ابر بهاری اشک می ریختن.
البته بگم که چون یه فیلم جنگی (نیروی هوایی) ژاپنی ـه، طبیعیه که تو سینما احساساتی بشن.
یادمه که موقع اکران فیلم، فیلم حسابی ترکُنده بود و هفته ها No.1 بود.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اسم سریال :
It's Okay, That's Love ( چیزی نیست عشقه )

تعداد قسمت : 16

ژانر : ملودرام , رومنس و پزشکی

محصول 2014 کره

attachment.php

داستان سریال در مورد مردی به نام جانگ جائه یول یه نویسنده رمان که در داستان هاش یه قتل های رمز الود روانشناسانه میپردازه و داستان از جایی شروع میشه که برادر جائه یول به محض ازاد شدن از زندان در یک مهمونی به برادرش حمله میکنه و شونه برادرش رو به شدت زخمی کنه با دخالت بقیه قضیه با بی هوش شدن جائه یول و دوباره زندانی شدن برادرش یه پایان میرسه

داستان به چند ماه بعد میره جایی که جائه یول به عنوان یه نویسنده موفق یه یک برنامه تلوزیونی برای گفت و گو در مورد رمان هاش با یه روان شناس بحث کنه و خودش رو اثبات کنه و از طرف دیگه دکتری که قرار بود در این برنامه شرکت کنه جای حودش رو به دکتر جوان تری که جی هه سو نام داره میده روان شناسی که زیاد اخلاق درست حسابی نداره و حتی بیماران خودش رو هم به درستی درک نمیکنه و در این برنامه این دو یه اندازه کافی از خجالت هم در میاند

در پایان برنامه پسر جوونی که همیشه در کنار جائه یول هست و اونو از طرفدار دوست نزدیک اون میدونه به دیدنش میاد ولی اون پسر ...........

داستان سریال میشه گفت پراکنده شروع میشه و بیشتر قصد معرفی و نشون دادن کاراکتر های داستان داره و کم کم خودش رو جمع و جور میکنه به طوری که تقریبآ تمام کاراکتر های اصلی و فرعی داستان رو تو قسمت اول و دوم میبینید و خوب پرداختن بهشون رمان میبره

سازنده سریال در حین دیدن کار سوال های زیادی رو مطرح میکنه ولی بزای جواب دادن به این سوال ها زیاد بیننده رو منتظر نمیذاره زیاد قصد رمز الود کردن داستان شوک وارد کردن نداره

attachment.php

در مورد بازیگران سریال هم باید بگم بازیگرای خوب شناخته شده ای داره که تو کار های خیلی خوبی قبلآ بازی کردن مثل جو این سانگ که بازیش رو در سریال باد زمستانی به یاد داریم و همچنین گونگ هیو جین که اخرین کارش خورشید ارباب بود در کنار سوجی ساب و کارهای دیگش مثل پاستا میشه نام برد که این دو بازیگران اصلی سریال رو تشکیل میدن

در اخر هم بخوام نظر شخصیم رو بگم کار تو این 4 قسمتی که ازش پخش شده روند خوبی داشته و اصلآ خسته کننده نیست و بازی جو این سانگ کاملآ به چشم میاد و تا اینجا کار خیلی خوب بوده و امیدوارم با توجه به تعداد قسمت های مناسبی که برای اینجور ژانر در نظر گرفته شده شاهذ کار خوبی باشیم که دچار چرخه تکرار نشه و حوصله ادم رو سر نبره

Attachments

• Its-Okay-Thats-Love-04.jpg
    Its-Okay-Thats-Love-04.jpg
    126.9 KB · مشاهده: 307
  • Its-Okay-Thats-Love-Poster3.jpg
    Its-Okay-Thats-Love-Poster3.jpg
    43.4 KB · مشاهده: 298

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
حسن جون، ممنون از آپ تاپیک...

49897d1385624185-dakishimetai-tp.jpg

Keiko Kitagawa چان فیلم جدیدی بنام Dakishimetai بازی کرده که این فیلم براساس یه داستان واقعی که سال 2011 از HBC documentary پخش شده، ساخته شده.
داستان فیلم درباره ی دختر جوانی بنام Abashiri هست در طی یه حادثه دچار یه فلج و ضربه ی مغزی شده. Abashiri زندگی سختی تو دوران مدرسه خودش و بعد از اون تو اجتماع داشته
ولی تلاش کرده که با امید و دید مثبت به زندگیش به سختی برروی صندلی چرخ دار ادامه بده که روزی با پسر، راننده ای تاکسی ای آشنا میشه که نقش اون رو Ryo Nishikido بازی میکنه.
برخورد این دو باعث بوجود آمدن درام انسانی میشه که برای دیدنش لحظه شماری میکنم.

49865d1385573122-keiko_kitagawa-p3.jpg
49873d1385575179-nishikido-ryo.jpg

Dakishimetai تو ژاپن، 1 Feb سال 2014 رو پرده های سینما میره.

بالاخره DVDRiP فیلم کار zdzdz امد...
شک ندارم که این فیلم هم مثل اون سه فیلم بالا که گفتم، خبری از زیرنویس ـش نمیشه LOL

P.S
شماره اول Rurouni Kenshin این هفته رفت رو پرده های سینمای JP....حسابی ترکُنده، صد در صد فروش ـش هفته ی دیگه از When Marnie Was There و Godzilla میزنه بالا (:
P.SS
با اختلاف تقریباً 2ماه، BD فیلم Ask This of Rikyu نسب به DVDRiPـش، رو امروز دیدم که پخش شده

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ممنون از حسن جان و آقا خلیل گل :x
شماره اول Rurouni Kenshin این هفته رفت رو پرده های سینمای JP....حسابی ترکُنده، صد در صد فروش ـش هفته ی دیگه از When Marnie Was There و Godzilla میزنه بالا (:
این Rurouni Kenshin رو من یادم میاد که حدود یه سال پیش دیده بودمش. جریان چطوریه؟ الان دارن تو سینماشون نشون میدن؟!:-s
منم چند ماهیه فعلا سریال کره ای رو نتونستم دنبال کنم و تنها سریالی که تونستم ببینم سریال فوق شاهکار چینی "سه امپراطوری" هستش که واقعا خوشم اومد ازش. این سریالو چند سال پیش دانلود کردم ولی چون زیرنویسهاش درس و حسابی نبود نتونستم ببین تا اینکه چند ماه پیش نت رو سرچ میکردم دیدم که دوبلش اومده . کلا 95 قسمته که تا اینجا 75 قسمتشو دیدم.به تمام اونایی که سریال تاریخی رو دوست دارن پیشنهاد میکنم سریال دستشونه بذارن زمین و این سریال فوق العاده رو نگاه کنن.:bighug:
راستی حسن جان یه سوال:
من از ابتدای شروع هتل کینگ یعنی حدود 4ماه پیش تا الان در جریان سریالهای کره ای نبودم. تو این مدت چه سریالهایی اومدن که ارزش دیدن دارن؟ممنون:x

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
این Rurouni Kenshin رو من یادم میاد که حدود یه سال پیش دیده بودمش. جریان چطوریه؟ الان دارن تو سینماشون نشون میدن؟!

یوسف، اون Rurouni Kenshin ای که سال پیش دیدی، شماره اول بودش، درسته...
الان یه سری جدید درست کردن، دو پارت هست که اگه انیمه ـش رو نگاه کرده باشی، با دیدن پوستر فیلم، میگیری که کدوم ارک داستان هستش.

خلاصه، پارت یکیش(Rurouni Kenshin: Kyoto Taika-hen)، هفته ی پیش، جمعه پخش شده...و پارت دومش (Rurouni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen) که ادامه ی داستان ارک هستش، یک ماه، یک هفته ی دیگه اکران میشه.

P.S
واقعاً چقدر خفن میشه اگه، Trust & Betrayalـش رو هم درست کنن...تو فیلم سینمایی اول، یه اشاره ی کوچیکی بهش کرد

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
ممنون از حسن جان و آقا خلیل گل :x

این Rurouni Kenshin رو من یادم میاد که حدود یه سال پیش دیده بودمش. جریان چطوریه؟ الان دارن تو سینماشون نشون میدن؟!:-s
منم چند ماهیه فعلا سریال کره ای رو نتونستم دنبال کنم و تنها سریالی که تونستم ببینم سریال فوق شاهکار چینی "سه امپراطوری" هستش که واقعا خوشم اومد ازش. این سریالو چند سال پیش دانلود کردم ولی چون زیرنویسهاش درس و حسابی نبود نتونستم ببین تا اینکه چند ماه پیش نت رو سرچ میکردم دیدم که دوبلش اومده . کلا 95 قسمته که تا اینجا 75 قسمتشو دیدم.به تمام اونایی که سریال تاریخی رو دوست دارن پیشنهاد میکنم سریال دستشونه بذارن زمین و این سریال فوق العاده رو نگاه کنن.:bighug:
راستی حسن جان یه سوال:
من از ابتدای شروع هتل کینگ یعنی حدود 4ماه پیش تا الان در جریان سریالهای کره ای نبودم. تو این مدت چه سریالهایی اومدن که ارزش دیدن دارن؟ممنون:x

سلام خوبی

اگه بخوام به بهترین های این چندوقت اخیر اشاره کنم میشه به : You’re All Surrounded و Doctor Stranger و Joseon Gunman سه تا کار اشاره کرد که دو تاش تموم شده و یکیش هم در حال پخشه به اضافه سریال های در حال پخش که بعضی هاشون رو هنوز نمیشه گفت که سریال خیلی خوبی هستند یا نه بقیه کار های این چند وقت اخیر هم کار های معمولی بودن و یا چنگی به دل نمیزدن

منم از امشب تا یه هفته نیستم وقتی برگشتم در مورد سریال ها بیشتر توضیح میدم

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
سلام
بچها اگه میشه یه چنتا فیلم سینمایی و سریال ژاپنی ترسناک معرفی کنید هر چی ترسناکتر بهتر ولی ترجیحا قشنگ کار شده باشه
اگه امکانش هست لینک دانلود رو هم برام بفرستید

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
عجب خاکی گرفته این تاپیک8-|:d
در راستای خاک‌برداری: شبکه سه از دیروز پخش سریال «افسانه خورشید و ماه» (Moon Embracing the Sun) رو شروع کرده. تکرار قسمت اول‌ش هم تا حدود نیم ساعت دیگه‌س (۱۴:۴۰).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر