Playstation Network Games

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
سلام
کسی ميتونه راهنمایی کنه چطور از ps store بازی ميشه خرید
به یکی از این سایت های خرید کارت مراجعه کن ، به طور مثال یه 50 دلاری بخر
کدشو بهت ایمیل میکنن ، بعدش برو تو بخش PSN کنسولت ، تو قسمت Redeem کد رو وارد کن ، حالا هر بازی که پولت بهش میرسه رو میتونی بخری
آدرس سایت خواستی بگو بهت پ.خ کنم

cutebox68

کاربر سایت
Aug 31, 2012
3
سلام من یه سوال راجع به خرید شریگی بازی دیجیتالی PS4 داشتم،آیا میشه بازی که تو یه اکانت خریداری شده رو تو اکانت دیگه دانلود کرد؟ آیا میشه همزمان تو دو دستگاه و یه اکانت دیگه یه بازیو دانلود کد؟ منظورم اینه که مثل PS3 یا فرق کرده؟

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
آقا اين Hohokum چجورياس ؟ عكساشو ديدم شديد وسوسه انگيز بود :d

توی e3 2013 معرفی شد . من که بدجور شیفتش شدم با اون موزیک فوق العادش . conan-obrien توی e3 یک گزارش گرفته بود هر کی ندیده حتما از لینکی که گذاشتم نگاه کنید از خنده روده بر میشید =)). هر کی ندیده نصف عمرش بر فناست . روی عکس کلیک کنید لینک شیلتره استریم شدست .

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا این روش گیم شرینگ و قرض دادن اکانت و اینا هنوز قابل پیاده سازی هست؟میتونم از اکانت رفیقم استفاده کنم همزمان که اونم داره استفاده میکنه؟

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من دیشب رفتم تو استور دیدم یه بازی فری زده بود psn game حجمشم ۱ گیگو تغریبن نیم میشه توی استوره امریکا فری بود تو اروپا دیدم پولی بود
اسمشم p_t هست
توصیه حتما با هدست بازی کنید چون قراره بدجور بترسید:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
The Drop: New PlayStation Games for 8/19/2014 – PlayStation.Blog
لیست به تنهایی خیلی خفنه ولی از اون مهم تر اینه که هات لاین میامی 1 برای پی اس 4 میاد و سه طرفه کراس بای ـه یعنی منی که رو ویتا خریدمش پارسال الان رو 4 دارمش >:d
نکته : هات لاین میامی از نظر من بهترین بازی دنیاست :| !
نکته 2 : یک عزیزی لطف کنه تاپیک هات لاین رو افتتاح کنه >:d
نکته 3 : بازی این هفته رو استور ـه :|

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
دوشنبه ی همین هفته قرار بود شبکه ی PSN طبق اعلانات منتشر شده در گذشته برای تعمیرات به مدت چند ساعت قطع بشود. اما به دلیل حمله ی*DDoS این تعمیرات به تعویق افتاد و حال کمپانی*Sony Computer Entertainment اعلام کرده است که این تعمیرات فردا انجام خواهد شد.
شبکه های*PlayStation Home و*PlayStation Store فردا از ساعت*10 AM EDT تا*11 PM به مدت 13 ساعت قطع خواهند بود. خوشبختانه سونی اعلام کرده است که کسانی که قبل از شروع این تعمیرات به شبکه ی PSN متصل باشند همچنان می توانند در طول تعمیرات نیز به بازی کردن به صورت آنلاین بپردازند. با این حساب دارندگان کنسول های Ps3,Ps4 و Ps Vita اگر علاقه به بازی کردن بازی های آنلاین در این ساعت ها دارند از همین حالا دستگاه خود را به شبکه متصل کنند.
این تعمیرات هیچ ربطی به حملات اخیر*DDoS به شکبه ی PSN ندارد، اما شما در قسمت پایین می توانید اخبار مربوط به این مشکلات که در روزهای گذشته برای شبکه ی PSN پیش آمد را مشاهده نمایید.
منبع : گیم سورس

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
630x.jpg

SteamWorld Heist

It’s a game about space adventure and survival, where you recruit this team of rag-tag robots and explore what’s left of a destroyed earth. The idea of the core gameplay is that you board enemy ships and command this crew in a unique variety of turn-based combat — but obviously it’s not only about this combat, it’s like Dig, it’s going to be story driven. There’s going to be a start, there are going to be characters with quite a bit more depth hopefully than we got to with the characters of Dig, and there’s going to be an end to the game. So in those respects they are similar, but otherwise the gameplay, as you have seen, is really quite different. Where Dig was a Metroidvania digging platform adventure, Heist is a turn-based combat game set in space featuring steam driven robots. So they’re very, very far apart in terms of gameplay

این بازی توسط توسعه دهنده ی سوئدی Image & Form که پیش از این بازی SteamWorld Dig را ساخته بود , در حال ساخت هست و برای 3DS, Wii U, PC/Mac/Linux, PS4/Vita and Xbox One در February / March 2015 منتشر خواهد شد

http://www.nintendolife.com/news/20...steamworld_heist_the_next_image_and_form_game

آخرین ویرایش:

sarbaz@

کاربر سایت
Sep 19, 2014
9
نام
amir ali
اقا من تازه ديروز ps4 خريدم يه اكانت يه ساله playstation plus هم خريدم ولى نمى دونم چه جورى فعالش كنم ميتونيد راهنمايم كنيد؟

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
اقا من تازه ديروز ps4 خريدم يه اكانت يه ساله playstation plus هم خريدم ولى نمى دونم چه جورى فعالش كنم ميتونيد راهنمايم كنيد؟
سلام دوست عزیز, با کنسول میری Store از ستون سمت چپ ( همون نوشته ها ) آخرین گزینه Redeem Code هست اونو میزنی بعد کد رو اونجا با توجه به بزرگ کوچیک بودن حروف وارد میکنی و حله..:d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بچه ها برا جمعه سیاه عجب flash sale خورده . evil within و middle earth تخفیف 30 دلاری خورده . transistor هم 8 دلار . بقیه رو هم ولش :d . دستودلم نمیره کار میکامی رو بگیرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر