چرا و چطور PS Vita خریدید؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دلیل منم داشتن یک دیوایس قابل حمل و عالی و منحصر برای بازی کردن و لاغیر :D ( کلا یکی از ویژگی هایی که ویتا داره و خیلی خوشم می یاد اینه سخت می شه پیشنهاد کرد به کسی برای خریدش،مگر اینکه فرد فقط دنبال بازی باشه و بس ، چون جز توانایی عالیش در زمینه بازی در هیچ زمینه ای دیگه که خیلی ها دنبالش هستن قدرتمند نیست و حتی ضعیف و سطح پایین هست و این اصلا هم بد نیست)

حقیقتا هر چه قدر هم اسمارت فون ها و تبلت ها و غیره خوب و فوق العاده باشن،هر چقدر هم ساپورت قوی و کم هزینه ای برای بازی داشته باشن و کنارش کلی ویژگی مثبت دیگه هم داشته باشن،برای بازی کردن اونم " بازی کردن خالص و گسترده" خیلی نمی شه سراغشون رفت و شایدم من نتونستم و ویتا رو ترجیح دادم،از این نظرم انصافا اصلا و ابدا تجربه هایی که با ویتا می شه داشت و داشتم رو عمرا روی دیگر ابزارهای بازی از نوع قابل حمل و پرتابل امکان تجربش نیست و من نداشتم و همین کافیه براش و برام و حتی کافیه برای انتخابش و پشیمون نشدن (در اینجا و جایی هستیم،حداقل فقط قیمت و هزینه و نبود اینترنت هست که می تونه باعث شه ویتا اون چیزی نباشه که انتظارشو داشتیم،اونم که تبدیل شده به یک مورد مسخره و ناجوانمردانه که ربطی به ویتا نداره خیلی و به هر طرفی نگاه کنی این مشکل برای بازی کردن اونم با رعایت قانون کپی رایت کاملا هست و انگار هم قرار نیست درست بشه)

یک سری مشکلاتی داره و قابل انکار کردن هم نیست ولی ویژگی های مثبتش واقعا خوبن و خاص یک کنسول بازی، که باعث می شه ضعف ها به چشم نیان و یا اصلا مهم نباشن و بشه دلیل محکمی داشت برای خریدش.
بازم نظر،نظر شخصی هست و متفاوت ولی ویتا هم یک کیفیت خاصی برای خودش داره و داشته که نمی شه اون جور که باید موردی رو جایگزینش کنی و بگی اگر ویتا نباشه،فلان چیز می تونه جاشو با اون کیفیت پر کنه و بهش نزدیک بشه برای همین پشیمونی از خریدش بیشتر به نظرم مربوط به ما و محدودیت هامون هست و نه ویتا.

• Like
Reactions: bazicon

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اگه GOD OF WAR & RESIDENT EVIL براش بزنه بهتر میشهl-)

اینکارو نمی کنن...مدت زمان زیادی گذشته و انگار بیخیال این کنسول شدن
عمر ویتا نصف psp هم نشد و از همین الان فاتحش خوندس!
Resident که بیخیال...خدای جنگ ام HD شده 2 نسخه اول قرار بود بیاد که اصلا نیاد بهتره
روحش شاد و یادش گرامی باد.

• Like

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
Resident که بیخیال...خدای جنگ ام HD شده 2 نسخه اول قرار بود بیاد که اصلا نیاد بهتره

کاملا مخالفم. البته خودم هم توقع بیشتری از بازیای انحصاریش دارم ولی بازم عالیه. GOW هم که 6 MAY میاد که البته خودم ترجیح میدادم نسخه ی مخصوص خودش باشه ، ولی با ضد حالی که از Ascension خوردم همون بهتر که تکرار خاطرات بکنیم با 1 و 2. امیدوارم E3 و Gamscom امسال هم بترکونن.

• Like

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
من به شدت با حرف شما مخالفم.
ویتا قدرت خودشه در سال های اینده نشون میده اینو مطمعن باش.
حالا رزدنت اویل نیومد دلیل بر بد بودن کنسول نیست.کنسول به اندازه کف دست انتظار ps 4 دارید ازش.
جای بازی های نیومده با انحصاری های بینظیرش پر میشه.....

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من به شدت با حرف شما مخالفم.
ویتا قدرت خودشه در سال های اینده نشون میده اینو مطمعن باش.
حالا رزدنت اویل نیومد دلیل بر بد بودن کنسول نیست.کنسول به اندازه کف دست انتظار ps 4 دارید ازش.
جای بازی های نیومده با انحصاری های بینظیرش پر میشه.....

نه عرفان کسی انتظار PS4 نداره
اما مایی که هزینه کردیم انتظار داریم حداقل از همین قدرتی که داره استفاده بشه
چندتا اپ خوب و کاربردی ساپورت سونی و ساخت بازی ها
ویتا کنسول قدرتمندیه و تنها نکته منفیش نداشتن بازی زیاد شاید بگید Indie و اینجور بازی ها اما باور کنید اینا واسه همچین کنسول قدرتمندی کافی نیست...

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
نمیدونم الان با این شرایط میرزه ادم بخره؟؟من موندم یه پولی دارم برم یه کنسول دستی بگیرم یا یه اسمارت فون خو یا ایپد مینی2
کلا بازی های خیلی خوبی نداره و همچنین خیلیم گرون هستن
بچها هم که اینجا کلا موج نا امیدی هستن ..نمیدونم میرزه بگیرم؟؟

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمیدونم الان با این شرایط میرزه ادم بخره؟؟من موندم یه پولی دارم برم یه کنسول دستی بگیرم یا یه اسمارت فون خو یا ایپد مینی2
کلا بازی های خیلی خوبی نداره و همچنین خیلیم گرون هستن
بچها هم که اینجا کلا موج نا امیدی هستن ..نمیدونم میرزه بگیرم؟؟

اگه به بازیای ژاپنی علاقه داری شک نکن و بخر

من نمیدونم چرا همه جو ناامیدی گرفتتشون این همه بازیه خفن داره کلی بازی ژاپنی هست

نمیدونم شما از این ویتا چی میخواین؟

• Like

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330

من نمیدونم چرا همه جو ناامیدی گرفتتشون این همه بازیه خفن داره کلی بازی ژاپنی هست

بازیای ژاپنی دوس دارم ولی دیگه معقولش دیگه نمیشه همیش RPG اینا بازی کرد یا بازیهاییی که به سلیقه خودشون جور میاد بازی کرد
در کل میشه گفت تا حد زیادی نه تنها از خرید این کنسول بلکه کلا از خرید کنسولای دستی پشیمون شدم
میشه گفت کاملا قافیه رو به اندروید و اپل باختن و نمیدونن چیکار کرد
چند وقت پیش مدیر عامل نینتندو گفته بود رقیب ما سونی نیست ما نمیدونیم با اپل چیکار کنیم؟!!!
در کل با پولم یه موبایل خوب یا یه ایپد میگرم
مخصوصا مینی رتینا 2 که یخت افزار و فوق العاده ایی داره و اپ و بازیهایشم فراوونه

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من که به حدی با ویتا حال کردم و لذت بردم ازش که خودمم موقع خرید باورم نمیشد ... ... دیگه الان حال و حوصله کنسول خونگی هم ندارم ... وقتی ps4 خریدم بازی هاش رو با ویتا بازی میکنم ...

فقط باید ساپورت نرم افزاریش قویتر شه به خصوص چیز هایی که غربی ها میپسندن

و تنها مشکلش برای من حافظه و قیمت رمش بود ... اگه سونی یه فکری به حال این موضوع میکرد یا بکنه ... خیلی موثر و مفیده .

- - -ویرایش - - -

احتمالا ps4 یا سال اخر ps3

آخرین ویرایش:
  • Like

payam fsheu

کاربر سایت
Jan 17, 2014
71
نام
پيام
من که هميشه گفتم الآن هم باز ميگم Ps vita فوق العاده است و اميد وار هستم روزي برسد که Ps vita نظر افراد به خود جلب بيشتر کنه با بازي هاي خوبش و اينکه موفقيت هاش دو برابر بيشتر از Psp بشه.البته من اونقدر هام وضع ماليم خوب نيست که بعضي از دوستان پيش خودشون فکر کنند بگند کسايي که از ps vita تعريف ميکنن حتما وضعشون دلار است.

• Like

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
خب راستش این داستان واس تابستون سال پیشه من مبلغ 2 میلیون رو اماده کرده بودم واسه خرید دوربین عکاسی،که رفتم مسافرت کیش،خلاصه دنبال دوربین بودم(شاید بگید چرا کیش،اخه عب نداشت بعدش که برمی گشتم می توسنتم از تهران بگیرم)خلاصه توی این گیر و دار یه فروشگاه رفتم داخل و یه نفر داشت ویتا میخرید قیمت رو پرسیدم گفتم 970 ریجن 2 3G منم که دیگه نفهمیدم چی شد که فرداش برگشتم رفتم خریدم!اره ... از رفقامون فحش که این دیگه چیه از من دفاع :d بعدشم که برگشتم یه پک کیف و رم و از این چیزا واسش گرفتم و یه انچارتد.
بسیار هم دوسش دارم :xالبته 3 رو بیشتر ،جایگاه دیگه ای داره.

• Like

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام علما
میدونید علت اینکه تویه ایران میگن این کنسول شکست خورده سونیه یا اصلا بدرد نمیخوره یا آینده نداره چیه؟

من به شما قول میدم با توجه به حضور ps4 تا کمتر از یکسال دیگه ps vita کنسول دستی اول خواهد شد .

فقط یکسری ها توی ایران نمیگند و بلکه یکسری های دیگه هم توی دنیا هم vita رو شکست خورده میدونند (به جز ژاپن فکر کنم که تقریبا اونجا خوبه)

در ضمن چه طوری شما میگید کنسول دستی اول میشه من دقیق نمیدونم , یعنی چطوری میخواد جبران کنه اختلاف فروش زیادش رو با 3DS ؟ چون 3ds حدود 4 تا 5 برابر بیشتر فروخته به نسبت ویتا , به شخصه بعید میدونم تا آخر عمرش ویتا به 20 میلیون هم برسه . چه برسه به 3ds که نزدیک 40 تا 50 میلیون فروخته تا به الان

باتشکر

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
فقط یکسری ها توی ایران نمیگند و بلکه یکسری های دیگه هم توی دنیا هم vita رو شکست خورده میدونند (به جز ژاپن فکر کنم که تقریبا اونجا خوبه)

در ضمن چه طوری شما میگید کنسول دستی اول میشه من دقیق نمیدونم , یعنی چطوری میخواد جبران کنه اختلاف فروش زیادش رو با 3DS ؟ چون 3ds حدود 4 تا 5 برابر بیشتر فروخته به نسبت ویتا , به شخصه بعید میدونم تا آخر عمرش ویتا به 20 میلیون هم برسه . چه برسه به 3ds که نزدیک 40 تا 50 میلیون فروخته تا به الان

باتشکر

در صنعت بازی دستگاه ها بازی بسیاری موفق و غیر موفق شدن تو هر کدوم حتی غیر موفق ها بازی هایی هست که ارزش بالایی برای بازی کردن دارند

خودم به زودی میخوام playstation tv بخرم و این دستگاه دوست میدارم و بازی ها خارق العاده ای داره

چه موفق چه ناموفق آیا میتوان بازی ها زیبا این دستگاه بازی رو کنار گذاشت و ردشون کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر