بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
OUR SAVIOR{LIGHTNING} WILL BACK ON FEBRUARY 14 2014

توروخدا بردیا

تو هنوزم طرفدار این Piece of sh.itیی؟؟؟

خیلی مزخرفه حالم ازش بهم خورد

کاراکترا نابود شدن (نابود بودن) گرافیک فوق مزخرف شده

و فشن شو راه انداختن فقط لباس برا لایت میدن همین

یعنی واقعا فقط کسر شانه این بازی برا اسکوار

این شخصیت رو (لایت) رو میزاشتن تو بازی GTA نقش اونایی که پول میگیرن _____ انجام میدن بهتر بود :d

نظرات من هم همشون فکت هستن :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
جالب اینجاست که من فینال 13 و اون یکی هم دارم ولی هنوز بازیشون نکردمه یکسال دارمشون
ولی نمیدونم چرا حسش نیست برم بازیش کنم عجیبه

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
های ... خدایا شکرت ... بالاخره بعد 2 سال ORPHAN کشتم و فاینال فانتزی 13 رو تموم کردم .... (حالا چرا بعد 2 سال خودش جریان داره)

دمو پایانی بازی بی نهایت بود ... نهایت رویا بود ...شگفت انگیز بود ... کف و خونم کل اتاق رو گرفت ... فکر نکنم هیچ جا هیچ زمانی همچین دمو وکات سین دیده شده باشه ... از اونجایی که هم که انگار اسکوار از این به بعد برنامه داره از دمو های CG استفاده نکنه تو FF15 و ممکنه بازی های بعدی ، در اینده هم نخواهیم دید ...

بانو FANG :x

الانم دارم بازی میکنم بازی پلات کنم ... اگه سر جمع کردن این اصلحه ها گیر نکنم فکر کنم یه 20 ساعت دیگه پلاتش کنم ... کسی هست از دوستان بازی رو پلات کرده باشه یه راهنمایی در مورد اصلحه و اکسسوری ها به ما بکنه تا سریع اصلحه ها رو حمع کنیم ...!!!؟

امتیازم 9 … چون یه پسرفت اساسی تو گیم پلی و خطی شدن نسبت به 12 داشت

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
جالب اینجاست که من فینال 13 و اون یکی هم دارم ولی هنوز بازیشون نکردمه یکسال دارمشون
ولی نمیدونم چرا حسش نیست برم بازیش کنم عجیبه

رفیق حتما شماره 13 رو بازی کن چون واقعا ارزش رو داره ولی شماره 2-13 انقدر جالب نیست.:d

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
پس از مدت ها داشتم شاهکار Crisis Core : Final Fantasi VIII رو بازی میکردم! چه قدر داستان تاثیرگذاری داره این بازی :-s
همونجام که انجیل میمیره :(( برای بار چندمه دارم بازی میکنم ولی باز آدم ناراحت میشه! :(

---

Type-0 هم از نظر گیم پلی واقعا چیز تکیه :bighug:

----

بعد اینا هم میخوام 5 رو بازی کنم! خیلی قشنگه :x

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
دوستان پرونده ff-13هم بسته شد....بنظرم اولین قسمت بهترین قسمتش بود...
=====================================================
هم چنان چشم انتظاری ما برای ادامه ff-7....:(

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان پرونده ff-13هم بسته شد....بنظرم اولین قسمت بهترین قسمتش بود...
=====================================================
هم چنان چشم انتظاری ما برای ادامه ff-7....:(

بهتر نکنه میخواستی تا صد سال دیگه ادامه داشته باشه همون بهتر که رفت توی خاطرات
منم همین طوری به شدت در انتظار هستم

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
سلام دوستان.
من الآن یه مدتیه که دارم برای اینکه یادی از پلی 2 بکنم فاینال 12 بازی میکنم.یجاش گیر کردم بعد ازین که میریم تو اون دهکده ی خرگوشا یا نمیدونم چی هستن همون زنا که گوشاشون مثل خرگوشاستو بعد وقتی برمیگردم تو اون جنگل تونل مانند باید یه سگ گنده رو که دور سرش حلقه هست رو بکشیم و لی من الآن یه هفتس هر کاری میکنم نمیتونم بکشمش . میشه یه راهنمایی بکنید چیکار باید بکنم اصلا باید این سگه رو بکشم یا این که هدف مرحله یه چیز دیگست؟ علت این هم که سوال رو اینجا پرسیدم و تو تاپیک مربوطه نگفتم هم این بود که اونجا پشه رد نمیشه و کسی جواب نمیده:|

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
سلام دوستان.
من الآن یه مدتیه که دارم برای اینکه یادی از پلی 2 بکنم فاینال 12 بازی میکنم.یجاش گیر کردم بعد ازین که میریم تو اون دهکده ی خرگوشا یا نمیدونم چی هستن همون زنا که گوشاشون مثل خرگوشاستو بعد وقتی برمیگردم تو اون جنگل تونل مانند باید یه سگ گنده رو که دور سرش حلقه هست رو بکشیم و لی من الآن یه هفتس هر کاری میکنم نمیتونم بکشمش . میشه یه راهنمایی بکنید چیکار باید بکنم اصلا باید این سگه رو بکشم یا این که هدف مرحله یه چیز دیگست؟ علت این هم که سوال رو اینجا پرسیدم و تو تاپیک مربوطه نگفتم هم این بود که اونجا پشه رد نمیشه و کسی جواب نمیده:|

کلا تموم کردن شماره12 کار سختی بود. دوباره تموم کردنش که دیگه...
من خودم اون بازی رو حدود 5 و6 سال پیش بازی کردم...کلا چیزی یادم نیست ولی از این کاربر بپرسK o j i m a شاید می دونست اخه ff-12رو خیلی دوست داره.:d

A Fantasy Hero

کاربر سایت
Dec 9, 2014
2
Ff xiii -2 برای pc اومد.داستانش که شاهکاره
این valhalla و مرگ serah و paradox ending ها و تبدیل light به کریستال کاملا گیجم کرد
ولی رمان after fragment رو دان کردم مشکلم حل شد
;)

- - -ویرایش - - -

توروخدا بردیا

این شخصیت رو (لایت) رو میزاشتن تو بازی GTA نقش اونایی که پول میگیرن _____ انجام میدن بهتر بود :d

داداش نظر جناب عالی درست.
ولی خلاصه final fantasy هستش و جاپونیها گفتن شاید این لا rpg بازها جذب بازی شدن !
ولی زرشک!
این جماعت هنوزم به jrpg و rpg میگن چرت و پرت

- - -ویرایش - - -

توروخدا بردیا

داداش نظر جناب عالی درست.
ولی خلاصه final fantasy هستش و جاپونیها گفتن شاید این لا rpg بازها جذب بازی شدن !
ولی زرشک!
این جماعت هنوزم به jrpg و rpg میگن چرت و پرت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر