بهترین بازیهای 2 نفره PS4 از نظر شما؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام به همه کاربران بازی سنتر
دوستان بنده قصد دارم یه PS4 بگیرم
و چون 2 یا 4 نفره شدن بازی های موجود {به صورت آفلاین} یا اونایی که بزودی عرضه میشن خیلی واسم مهمه

بد ندیدم که یه تاپیک ایجاد بشه و بازی هایی که 2 یا 4 نفره میشن رو معرفی کنیم و کلا در موردشون بحث بشه
که کاربری اگه خواست بدونه چه بازیهایی قابلیت 2 یا 4 نفره شدن رو به صورت آفلاین رو دارن
بیاد و اطلاعاتی رو که احتیاج داره رو پیدا کنه
بازیهایی که تا این لحظه این قابلیت رو دارن و من میدونم:

1- FIFA14
2- Call of Duty:Ghosts

• Like
Reactions: alirez4

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خوب تاپیکی زدی آقا، من خودم خیلی برام مهم هستش که یه بازی Local Co-op داشته باشه که بشه دو نفر روی یه کنسول بازیش کرد، بازی Trine 2 رو هم واسه همین گرفته بودم که به هیچکس پیشنهاد نمی کنم، به شدت بی مزه و خسته کننده بود.تا اینجا Rayman Legends از همه بهتر بوده.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
خوب تاپیکی زدی آقا، من خودم خیلی برام مهم هستش که یه بازی Local Co-op داشته باشه که بشه دو نفر روی یه کنسول بازیش کرد، بازی Trine 2 رو هم واسه همین گرفته بودم که به هیچکس پیشنهاد نمی کنم، به شدت بی مزه و خسته کننده بود.تا اینجا Rayman Legends از همه بهتر بوده.
ممنون
خب پس
Trine 2 و Rayman Legends هم دو نفره میشن
البته Rayman Legends فکر کنم 4 نفره هم بشه درسته؟

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
Dead Nation ، LEGO The Hobbit ، Mercenary Kings ، Call of Duty: Ghosts ، Rayman Legends ، NBA LIVE 14 ، Injustice: Gods Among Us ، FIFA 14 ، NBA 2K14 ، Madden NFL 25 ، LEGO Marvel Super Heroes ، Trine 2: Complete Story

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
اگه از نظر PSN ش بگی خلی بازی هستش ولی بخوای به صورت تکی بگی فیفا 14 در دوحالت ئجود داره بعدشم بنظرم میراشتی این تاپیگو بعد Diablo 3 میزدی خیلی بهتر بود
نظر من:Fifa 14

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
Nba2k14 و Fifa 14 خیلی حال میدن و خوب نسخه های جدیدشون یعنی Fifa 15 و Nba2k15 هم که به احتمال زیاد پاییز عرضه میشه و سال 2015 هم که Wwe2k15 که کشتی کج هست شدیدا پیشنهاد میکنم واقعا عالیه از 1 تا 6 نفره هم میتونید بازی کنیدش. پس در کل بازی های Fifa و Nba و Wwe به نظر من خیلی خوب هستن

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
Rayman Legends یه فوتبال اسمی داره...4نفره هم میشه....

آخ گفتی؛ من رو PC با هزار تا مکافات 4 نفره بازی کردم این ریمن رو؛ یعنی باحال تر از این بازی نیست به خدا؛ با اینکه خودم خوره فیفام ولی اون KungFoot ریمن صد تای فیفا حال میده :d دیگه وقتی 2 نفر به بالا هم که باشی مراحل رو اصلاً نمیشه رد کرد چون همش یکی هست که یجا گیر کنه؛ آخر سر بیرون بازی همه شروع میکنن زدن همدیگه یعنی عالیه این بازی :d:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر