راهنما بازی ها wii

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نقد و بررسی بازی ها wii

این روزها که wii u خوب عمل نکرده و قیمت نصبتن بالا باعث شده خیلی ها wii بخرن wii ی که پرفروشترین و محبوب ترین کنسول نسل هفت شد بهتره به wii نگاه تازه ای داشته باشیم.

خیلی از ما به wii اینگونه نگاه میکنیم که این کنسول طوری ساخته شده که همه نو ع قشر گیمر در بر میگیره و این تنوع بازی باعث شده طرفداران زیادی در دنیا داشته باشه.

بهتر است کمی وقت گذاشته و به لیست زیر (شامل بازیهای موجود . بازی ها غربی . بازیهای ژاپنی . بازیهای آینده و عنوان های wiiware ) توجه کنید.

تمامی این عنوان ها تجربه ای فوق العاده از این کنسول را پیش روی شما قرار میدهند , پس اگر wii در منزل دارید ازش به بهترین نحو استفاده کنید و اگر نظر شما جلب کرد یه wii دوست داشتنی بخرید با این مزیت که کنسول خونگی wii قیمت خیلی خیلی پایینی داره.

درباره بازی ها wii دیدم همینطور که همچین تاپیکی کنسول ها دیگه هم هست تصمیم گرفتم یکی هم برای wii راه بندازم;)

((((گاهی وقت ها شده بعضی ها بازی گرفتن(بر مبنای تیزر) اما بعدش به شدت پشیمون شدن و پیش خودشون میگن کاش از یه نفر که این بازی رو خریده بود و بازی کرده بود نظرشو در مورد این بازی میگرفتم و به جای این بازی رو میخریدم یکی دیگه میخریدم)))))))

برای همین من میخواستم خواهش کنم دوستانی که بازی برای Wii میخرند و یا دانلود میکنن و بازی میکنن بیان اینجا نظر بدن وبگن کدوم بازی ارزش خریدن رو داره و کدوم نداره! وکمی از داستان-گیم پلی - سبک -نوع سختی یا راحتی -و چیزایی از این قبیل رو برای دیگر دوستان بگن تا کسی مثل من گول تیزر بعضی بازی هارو نخوره .

من از دوستانی که بازیه Sonic and the Secret Rings و بقیه سونیک ها wii که چند عنوان انحصاری هم جزوشون هست رو بازی کردن از حالو هوای این بازی یه توضیحی بدن-ممنون میشم-:love:

و سوال بعدی اینه بهترین بازی ها wii و wiiware از نظر شما چیه ؟؟

آخرین ویرایش:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام احسان جان مرسی از حضور فعالت تو.فروم های نینتندو واقعا یه همچین تاپیکی لازم بود در مورده بازی هام با توجه به مشغله درسی سنگینم توی قشم
چند ماهی دورم از گیمینگ اما ایشالا تا چند روز دیگه بر میگردم به کاشان بازی با وی از سر میگیرم از 3 تا نسخه سونیک انحصاری وی هرسه تاشو تجربه کردم

که اول secret ring بگم ای بدک نیست یه باز on rail با طراحی محیط خوب کنترل روون سرعت بالا اما با گیم پلی کاملا سطحی گرافیک هنری و فنی قابل قبولی داشت اما کلا بازی پلتفورمر به حساب نمیومد نسخه بعدی شوالیه تاریکی بود که اون شمشیر جز ابزار اصای سونیک بود پیشرفت در بسیاری زمینها داشت باز همون گیم ولی ام ریل اما کنترل بازی داغون بود و به شدت لذت بذدن ازش کاهش میداد اما در کل قابل تحمل بود اما بازم سونیک اصیلی نبود میرسیم به نسخه سوم یعنی رنگ ها. که در اواخر عمر وی عرضه شد و یک تجربه اصیل و کامل و کلاسیک. از سونیک اراء ه میداد گرافیک هنری عالی لول دیزاین فوق العاده سرعت بالای بازی تنوع در گیم پلی و موسیقی های دلنشین داستان قابل قبول دست در دست هم داد تا بهترین سونیک نسل هفتم با اختلاف لقب بگیره

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام احسان جان مرسی از حضور فعالت تو.فروم های نینتندو واقعا یه همچین تاپیکی لازم بود در مورده بازی هام با توجه به مشغله درسی سنگینم توی قشم
چند ماهی دورم از گیمینگ اما ایشالا تا چند روز دیگه بر میگردم به کاشان بازی با وی از سر میگیرم از 3 تا نسخه سونیک انحصاری وی هرسه تاشو تجربه کردم

که اول secret ring بگم ای بدک نیست یه باز on rail با طراحی محیط خوب کنترل روون سرعت بالا اما با گیم پلی کاملا سطحی گرافیک هنری و فنی قابل قبولی داشت اما کلا بازی پلتفورمر به حساب نمیومد نسخه بعدی شوالیه تاریکی بود که اون شمشیر جز ابزار اصای سونیک بود پیشرفت در بسیاری زمینها داشت باز همون گیم ولی ام ریل اما کنترل بازی داغون بود و به شدت لذت بذدن ازش کاهش میداد اما در کل قابل تحمل بود اما بازم سونیک اصیلی نبود میرسیم به نسخه سوم یعنی رنگ ها. که در اواخر عمر وی عرضه شد و یک تجربه اصیل و کامل و کلاسیک. از سونیک اراء ه میداد گرافیک هنری عالی لول دیزاین فوق العاده سرعت بالای بازی تنوع در گیم پلی و موسیقی های دلنشین داستان قابل قبول دست در دست هم داد تا بهترین سونیک نسل هفتم با اختلاف لقب بگیره

سلام علیرضا جان خوبی؟ مرسی لطف داری :x

آره چند وقتی خبرت ازت نبود پس خوبه تا چند روز دیگه میتونی بازیا wii دوباره شروع کنی به بازی کردن

:bighug:

ممنون که تجربیات بازیاتو گفتی

آره Sonic and the Secret Rings کنترل بازیش خوب بود طراحی بازی خوب بود فقط گیم پلیش زیاد در گیر کننده نیست

سونیک کالر ( رنگ ها ) واقعا شاهکار بود تمام توصیفاتت درباره اش درست و بجا بود

دیگه چه بازیایی بازی کردی ؟

تازه به لیست wii تمامی عناوین درجه 1 گیم کیوب رو هم اضافه کنید که روی wii اجرا میشه

در کل شاید Wii به اندازه کنسول های دیگه عنوان های HD نداشته باشه ولی عنوان هایی داره که فوق العاده کیفیت بالایی داره و شاید بشه گفت نظیرش اصلا روی اون دو تا کنسول دیگه پیدا نمی شه

به همین خاطره که امتیاز خیلی از عناوین WII بالا 80 هست و عناوینی که متا بالا 90 دارن خیلی داره WII

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من با wii حیلی نتونستم بازی کنم از بدشانسی همیشگیم:|
اما پیشنهاد میکنم red steel رو حتما بازی کنید چون واقعا عالی بود.
شماره دومشو میخوام برای بخرم با wii u بازی کنم.
ماریو گالاکسی هم فوق العادس. شماره 2 شو نتونستم بازی کنم ولی جزو بازیهایی هست که بخرمشون. اولیشو هم بعدش میگیرم.

فقط دوستان لطف کنن با دید کپی بازانه بازیا رو بررسی نکنن! فکر کن میخوای اوریج بخری. واقعا ارزش اون همه پول دادنو داره؟

Red steel و ماریو گالاکسی که واقعا ارزششو دارن.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من با wii حیلی نتونستم بازی کنم از بدشانسی همیشگیم:|
اما پیشنهاد میکنم red steel رو حتما بازی کنید چون واقعا عالی بود.
شماره دومشو میخوام برای بخرم با wii u بازی کنم.
ماریو گالاکسی هم فوق العادس. شماره 2 شو نتونستم بازی کنم ولی جزو بازیهایی هست که بخرمشون. اولیشو هم بعدش میگیرم.

فقط دوستان لطف کنن با دید کپی بازانه بازیا رو بررسی نکنن! فکر کن میخوای اوریج بخری. واقعا ارزش اون همه پول دادنو داره؟

Red steel و ماریو گالاکسی که واقعا ارزششو دارن.

میدادی دست کسی که کارش اینه به مشکل بر نمیخوردی

آره RED STEEL حرف نداشت خیلی طبیعی درست کرده بودن هم قسمت شوترش هم قسمت شمشیری

اینم گیم پلی red steel

Red Steel Nintendo Wii for wii

شماره دومش خیلی خیلی پیشرفته تر شده موشن پلاس نیاز داره محیط بازی عم تو غربه

اینم تریلر بازی نسخه دومش

Red Steel 2 for wii

ماریو گلگسی نگو که دیونشم :x انقدر بازی محشری هست که تو لیست ign و یورو گیم و .... بهترین بازی نسل 7 ماریو گلگسی 1 شد

نسخه دوم گرافیکش بیشتر شده گیم پلیش سریعتر شده بازی سختر شده و یوشی هم تو بازی اومده

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
شایعه شده گالاکسی 3 هم قراره واسه WiiU بیاد. اگه بیاد، احتمالاً ترتیب بازی کردنم از آخر به اول میشه!:d

اگه گلگسی 3 هم بخواد بیاد زودتر از 3 سال دیگه نمیاد

پس تو هم 3 سال هیچی نخور که مثلا 3 سال دیگه عروسی یکی از فامیلاته :-P

Wii بالا 100 میلیون فروش کرد پرفروشترین و محبوب ترین کنسول نسل هفت شد و کلی بازی محشر داره بازم تو ایرات مشتری زیاد نداره چه برسه wii u که همین الانشم در جا زده و بعضیا دلشونو خوش کردن به بازی هایی که قراره سال ها بعد براش بیاد یکی به این دوستان باید بگه الان چی داره بعد از 2 سال

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
اصولاً از هرچی عروسی و مهمونیه، فراریمb-)
بعدم من سعی میکنم خیلی دنبال این نباشم که حتماً همون دقیقه‌ای که بازی منتشر میشه بگیرمش! مهم اینه که بازیش کنم که بالاخره بازیش میکنم. مث بازیهای Wii. هزارساله ازشون گذشته، ولی الان میخوام بازیشون کنم. مشکلی نیست که:d بعدم تا همون 3 سال دیگه نمیدونم چند تا از بازیهایی که امسال قراره بیاد رو خریدم!
همین mario bros به جرات میتونم بگم (اگه نگیم 2 سال، که باید بگیم!) ولی قشنگ 1 سال رو ساپورت میکنه. انقد که طولانیه و کارهای جانبی داره که آدم انجام بده. مخصوصاً DLCش که عملاً خودش یه بازیه کامله(واسه این میگم 2 سال!:d)

Wii U الانم کلی بازی خوب خوب داره[-(

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اصولاً از هرچی عروسی و مهمونیه، فراریمb-)
بعدم من سعی میکنم خیلی دنبال این نباشم که حتماً همون دقیقه‌ای که بازی منتشر میشه بگیرمش! مهم اینه که بازیش کنم که بالاخره بازیش میکنم. مث بازیهای Wii. هزارساله ازشون گذشته، ولی الان میخوام بازیشون کنم. مشکلی نیست که:d بعدم تا همون 3 سال دیگه نمیدونم چند تا از بازیهایی که امسال قراره بیاد رو خریدم!
همین mario bros به جرات میتونم بگم (اگه نگیم 2 سال، که باید بگیم!) ولی قشنگ 1 سال رو ساپورت میکنه. انقد که طولانیه و کارهای جانبی داره که آدم انجام بده. مخصوصاً DLCش که عملاً خودش یه بازیه کامله(واسه این میگم 2 سال!:d)

Wii U الانم کلی بازی خوب خوب داره[-(

آدم بخاطر 4 تا انحصاری 1.500 پول نمیده آره دیدم مثل انگری برید . اسیسینس که مونده فقط روی ps2 هم بیاد و ..

اینجا تاپیک wii ه اگه خاطره ای و تجربه بازی کردن بازی ها wii داری بگو

اینجا محل تبلیغ و بازاریابی wii u نیست

آخرین ویرایش:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
مرسی احسان جان! والا در زمینه بازی های اکشن که برخی میگن وی اکشن خوب نداره جا داره اول red steel2 که واقعا یک بازی فوق العاده در تمامی ابعاد و به معنای واقعی کلمه بهترین اسفاده رو از موشن پلاس داشت طراحی هنری و بصری بی مثال کنترل عالی و لول دیزاین عالی و فریم ریت عالی از مشخصه های بارز ان بود زلدا نسخه شمشیر اسمان کامل ترین اکشن ادونچر نسل حرفی برای گفتن نمی مونه واقعا جا داره از مد ورلد هم یادی کنیم یک هک اند اسلش متفاوت از پلاتینیوم که گیم پلی کلاسیک ومتنوعی کبتنی بر کسب امتیاز به یاد بازی های نوستالوژیک قدیم داشت

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مرسی احسان جان! والا در زمینه بازی های اکشن که برخی میگن وی اکشن خوب نداره جا داره اول red steel2 که واقعا یک بازی فوق العاده در تمامی ابعاد و به معنای واقعی کلمه بهترین اسفاده رو از موشن پلاس داشت طراحی هنری و بصری بی مثال کنترل عالی و لول دیزاین عالی و فریم ریت عالی از مشخصه های بارز ان بود زلدا نسخه شمشیر اسمان کامل ترین اکشن ادونچر نسل حرفی برای گفتن نمی مونه واقعا جا داره از مد ورلد هم یادی کنیم یک هک اند اسلش متفاوت از پلاتینیوم که گیم پلی کلاسیک ومتنوعی کبتنی بر کسب امتیاز به یاد بازی های نوستالوژیک قدیم داشت

فدات داداش

با همه توضیحاتت موافقم

red steel 2 از نسخه 1 خیلی پیشرفته تر شده بود و ارزش بازی کردن چند باره رو داره

زلدا شمشیر آسمان یکی از بهترین بازی ها تمام عمرمه

بازی mad world من عاشق کاراکتر بازیم این سیاه و سفید بودن بازی جذابترش کرده کنترل بازی هم عالی کار شده

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
نو مور هیروس هم حتما جا داره که ازش یادی بشه هردو نسحه در زمان خود شرایط خوبی داشتن نسخه اول یک اپن ورلد فانتزی هک اند اسلش بود و نسخه دوم یک هک ان د اسلش صرف که هردو جز کارای شاهکتر سودا 51 به وای کیلر 7 هرگز نرسیدن اما تجربشون لاقل برایه بار واقعالازم باس فایت های نو مور هیروس و مد ورلد واقعا به یاد ماندنی بودن

- - -ویرایش - - -

متروید ادر ام هم شاهکاری بی تمثیل بود که واقها اخر نسلی ترکوند تیم نینجا سنگ تموم گذاشت با اون کات سین های چشم نوازش جز 3اکشن ادونچر نسل به جرات! البته متروید 3 رو بازی نکردم هنوز و همین طور کاندالیت ها رو! در زمینه پلتفورمر هم که انقدر غنی که دیگه یه بحث مفصل میطلبه به نظر من که اصن گیمینگ بدون پلتفورمر فانتزی بی معنیه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
متروید 3 خیلی خوب بود. البته واقعاً بدون راهنما، بازی کردنش نشدنیه! معماهاش بنظرم یکم غیر منطقیه. مثلاً در حالت عادی 200,000 بار کل نقشه رو میگردی و راهی پیدا نمیکنی، بعد توی راهنما میبینی یه جایی یه کاری باید بکنی که درحالت عادی عمراً اگه میفهمیدی! یعنی توی خود بازی توضیح نمیده چی کار باید بکنی.
ولی در کل بازی خیلی خوبی بود. آدر ام رو طبیعتاً نشد که بازیش کنم ولی اونم جزو بازیهاییه که خواهم خرید.
خاطراتم تموم شد[-(

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نو مور هیروس هم حتما جا داره که ازش یادی بشه هردو نسحه در زمان خود شرایط خوبی داشتن نسخه اول یک اپن ورلد فانتزی هک اند اسلش بود و نسخه دوم یک هک ان د اسلش صرف که هردو جز کارای شاهکتر سودا 51 به وای کیلر 7 هرگز نرسیدن اما تجربشون لاقل برایه بار واقعالازم باس فایت های نو مور هیروس و مد ورلد واقعا به یاد ماندنی بودن

- - -ویرایش - - -

متروید ادر ام هم شاهکاری بی تمثیل بود که واقها اخر نسلی ترکوند تیم نینجا سنگ تموم گذاشت با اون کات سین های چشم نوازش جز 3اکشن ادونچر نسل به جرات! البته متروید 3 رو بازی نکردم هنوز و همین طور کاندالیت ها رو! در زمینه پلتفورمر هم که انقدر غنی که دیگه یه بحث مفصل میطلبه به نظر من که اصن گیمینگ بدون پلتفورمر فانتزی بی معنیه

هر دو نسخه نو نور هیروس عالی بودن

نو مور هیروس منو یاد تلفن صحبت کردن کاراکتر اصلی میندازه وقتی کاراکتر دست تو جیبش میکرد گوشی دستش میگرفت بعد صدا طرف مقابل از اسپیکر روی ویموت پخش میشد

البته کیلر 7 میشه روی wii بازی کرد

Metroid other m تا کسی بازی نکرده درکش نمیکنه وقتی بازی کرد متوجه میشه از تمام نسخه ها قبلی بهتره و تمام المان ها اصیل متروید داره

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
مگه کیلر 7 واسه Wii هم هست؟!
یادمه اون موقع که کیلر 7 اومده بود انقد چرت بود که الکی ازش خوشم میومد! هیچی هم ازش سر در نمیاوردم!:d
[-(

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر