لیست خطاهای پلی استیشن 4

salarjoker

کاربر سایت
Feb 13, 2011
41
نام
salar
آقا تورو خدا بدبخت شدم رفت یکی کمک کنه PS4 م این ارورو میدهce-34878-0 ....آپدیت هم کردم به 1.72 بازم درست نشد.Initialize PS4 رو هم زدم بازم همین ارور رو میده تورو خدا کمک کنید دارم سکته می کنم..............

OzonE

کاربر سایت
Jul 12, 2014
19
آقا تورو خدا بدبخت شدم رفت یکی کمک کنه PS4 م این ارورو میدهce-34878-0 ....آپدیت هم کردم به 1.72 بازم درست نشد.Initialize PS4 رو هم زدم بازم همین ارور رو میده تورو خدا کمک کنید دارم سکته می کنم..............
سلام
شما یک بار دیگه آپدیت کن
نترس درست می شه.

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
اقا این ارور ce-3399-15 میاد اعصاب واسم نزاشته نمیزاره به نت وصل شم تو قسمت اخر همش صفحه ****** میاد میزنم استفاده نمیکنم باز برمیگرده میپرسه راه حل بدین پیلیز

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام
از استور بازی خریدم . وقتی گزینه دانلود رو میزنم این ارور رو میده
ce-32928-4
کسی میتونه کمک کنه ؟
:arrowd:
Download has canceled because the downloading of this content has previously been started and experienced an error.
اگر پست اول رو نگاه میکردید جواب سوالتون بود.به هر حال برای حل این مشکل سه راه وجود داره:
1-برید به قسمت Notifications و سپس Downloads و ببینید که اون کانتنتی که میخواید دانلود کنید تو لیست دانلودی ها هست یا نه اگر بود که پاکش کنید و یه بار دیگه از Library اقدام به دانلودش کنید.
2-اگر باز با خطا مواجه شدید اول از دیتاهای موجود روی کنسول روی یه هارد (یا اگر پلاس دارید از طریق آنلاین استوریج) بک آپ بگیرید بعد با نگه داشتن دکمه ی پاور بین 7 تا 10 ثانیه کنسول رو ببرید به Safe Mode و گزینه ی Rebuild Database بزنید وقتی کارش تموم شد باز دیتاهاتون رو برگردونید و امتحان کنید ببینید دانلود با موفقیت شروع میشه یا خیر.
3-اگر بازم با ارور مواجه شدید به مسیر [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4] برید و PS4 Initialization رو امتحان کنید.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام و ممنون از پاسخگویی
این Initialize PS4 دقیقا چکاری انجام میده ؟
بازی بتل 4 رو خریدم . البته از قبل دیسک بازی رو داشتم و هنوز روی هارد نصب هست .امکانش هست بدون اینکه اون رو پاک کنم و دوباره 36 گیگ رو دانلود کنم از بازی استفاده کنم ؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام و ممنون از پاسخگویی
این Initialize PS4 دقیقا چکاری انجام میده ؟
بازی بتل 4 رو خریدم . البته از قبل دیسک بازی رو داشتم و هنوز روی هارد نصب هست .امکانش هست بدون اینکه اون رو پاک کنم و دوباره 36 گیگ رو دانلود کنم از بازی استفاده کنم ؟
راستش من خودم Rebuild Database و Initialization PS4 رو تا به حال انجام ندادم در مورد Initialization PS4 با انجامش تمامی دیتاها و یورزها دیلیت میشه از رو کنسول و قابلیت ریستور هم ندارن پس حتماً از اطلاعات بازی و چیزایی که دانلود کردید روی یه هارد بک آپ بگیرید برای انجام Rebuild database هم بهتره که بک آپ گرفته بشه حالا دوستانی که از این دو قابلیت استفاده کردن توضیح بدن ممکنه بهتر متوجه بشید.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
Rebuild Database چیزی رو Delete نمیکنه. به عنوان مثال وقتی برق میره و کنسول خاموش میشه، زمانی که روشن میشه وقتی داره بوت میشه خودش یه Rebuild Database ران میکنه که اگه مشکلی تو سیستم بوجود اومده و یا فایلی خراب شده فیکس بشه. بسته به مقدار صدمه زمانی که طول میکشه تا تکمیل بشه فرق میکنه. تو PS3 هم بود همین قابلیت.درکل که ران کردنش بصورت دستی مشکلی نداره ولی اگه نیاز باشه خود کنسول اینکارو میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر