قرار بازی آنلاین Xbox one

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
اقا تعداد ایرانی تو بتل زیاده ولی نمیدونم چه اسراریه همه با این خارجی ها بازی میکنن؟!خوب بیاین لابی ایرانی کنیم اینجوری حالش خیلی بیشتره،اقا یکم همت یکم تلاش یکم بخواین میشه بتل و هم مثل کال اف لابی ایرانیش کنیم.
خداوکیلی بتل بازیه قشنگیه ولی بخاطر همین یدست نبودن بچه ها ادم مجبوره بره سمت کال اف.

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
اقا تعداد ایرانی تو بتل زیاده ولی نمیدونم چه اسراریه همه با این خارجی ها بازی میکنن؟!خوب بیاین لابی ایرانی کنیم اینجوری حالش خیلی بیشتره،اقا یکم همت یکم تلاش یکم بخواین میشه بتل و هم مثل کال اف لابی ایرانیش کنیم.
خداوکیلی بتل بازیه قشنگیه ولی بخاطر همین یدست نبودن بچه ها ادم مجبوره بره سمت کال اف.
داداش نادر به جون خودم من بتل بازم ! اما متاسفانه اینترنت بعضی از جاهای کشور به معنی واقعی ترکیده! مثلا شهر خودمون سنندج کل مشترکینش دانلود 1 مگ واقعی رو دارن اما آپلود اسپید و پینگ خیلی افتضاحی دارن! بنده تو بتل فیلد 4 نمی تونم 1 میلی ثانیه حرکت کنم! اگر مشکلات درست شد!
با چندتا از بچه ها پولامونو روهم میزاریم یک سرور خصوصی میخریم :)

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
داداش نادر به جون خودم من بتل بازم ! اما متاسفانه اینترنت بعضی از جاهای کشور به معنی واقعی ترکیده! مثلا شهر خودمون سنندج کل مشترکینش دانلود 1 مگ واقعی رو دارن اما آپلود اسپید و پینگ خیلی افتضاحی دارن! بنده تو بتل فیلد 4 نمی تونم 1 میلی ثانیه حرکت کنم! اگر مشکلات درست شد!
با چندتا از بچه ها پولامونو روهم میزاریم یک سرور خصوصی میخریم :)
اینجاست که میگن سرعت اینترنت ربطی به بازی انلاین نداره،بنده با اینترنت ۲۵۶ بدون لگ دارم بازی میکنم،ایشالله مال تو هم درست میشه

Abayan

کاربر سایت
May 15, 2013
2
نام
آرش
دوستان گل، همه کسانی که بتل دارن و بتل بازن، گیمرتگشونو همینجا بزنن باهم Squad Join کنیم. اگر بیشتر از 5 نفر شدیم (که بهتره)، چند تا Squad میسازیم و تو سرور سرچ، اسم سرور مورد نظر رو میگیم میریم حله... خودم گیمرتگم اینه : GHOSTxCh40S

• Like
Reactions: arshia78

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
من تایتان فال رو خریدم ولی هنوز به دستم نرسیده!
یک شنبه از ساعت 1 تا سحر کی هست!???

تایتان - کال آف - واچ داگز!

گیمر تگ من: HTML XO

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
از دوستان كسي هست كه پايه باشه بشينيم تايتانفال رو تا سحر بازي كنيم...
اگه آره كه هماهنگ كنيم از چه ساعتي شروع كنيم؟

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
من تایتان هنوز به دستم نرسیده فردا شب می زنیم! تا سحر!!!!!!!!!!

یه سوال مهمl-)
تایتان چه پینگی می خواد؟؟؟ زیر 200؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر