راهنمای تروفی های پلی استیشن 4

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
خب دیگه منم همینجارو میگم وقتی همه ی آدمکارو جمع کردی در که باز بشه نور به دیوار روبه روی در میتابه اونجا روشن میشه یه چیز آتیشی اونجا هست بکشش یه جای کوچیک رو دیوار روبه روی در هست دقت کنی میبینیش با تیر خالیش کن وقتی کردی اون راهی که تو عکس پیششی باز میشه.
دمت گرم اینم گرفتم فقط گیر اون انلاینم تا پلات شه
فنی که گفتی سیو و پاک کنم جواب میده!؟

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
سلام، دوستان تا الان 84-83% trophy های Watch Dog رو گرفتم مونده تروفی های آنلاین + دو تا تروفی که مشخص + یک تروفی مخفی :|

کسی میدونه این تروفی پنهان چیه؟ باید چی کار کنم؟:d نکنه اینم آنلاینه؟:|

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دوستان گرامی اگه کسی NFS Rivals داره یه ندا بده
دو تا از طروفی هاش مربوط به دستگیر کردن و مسابقه دادن با یکی از رفیقاس که بزنیم بر بدن.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
اقا تو بازی واچ داگز .. همه مراحل رو رفتم .. اما یه تروفی HIDDEN مونده .. چه جوری به دستش بیارم ؟؟ چیکار باس کرد ؟؟
عکس زیر لیست ترافی های مخفی هست ببین کدون رو نگرفتی بعد ببینیم چه میشه کرد
umu4y4as.jpg

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

دوستان گرامی اگه کسی NFS Rivals داره یه ندا بده
دو تا از طروفی هاش مربوط به دستگیر کردن و مسابقه دادن با یکی از رفیقاس که بزنیم بر بدن.
بهترین راه اینه تو روم هر کی که انلاین هست بهش درخواست دوستی بدی و دوستت بشه تا زودتر بتونی این دوتا تروفی رو بگیری من سر این گیر کرده بودم تا اینه بعد از 30 نفر که به لیستم اضافه شد تونستم یکیشون رو دستگیر کنم و با یکی هم با مکاتبه باهاش هد تو هد زدیم

Last edited by a moderator:

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
بهترین راه اینه تو روم هر کی که انلاین هست بهش درخواست دوستی بدی و دوستت بشه تا زودتر بتونی این دوتا تروفی رو بگیری من سر این گیر کرده بودم تا اینه بعد از 30 نفر که به لیستم اضافه شد تونستم یکیشون رو دستگیر کنم و با یکی هم با مکاتبه باهاش هد تو هد زدیم

اول میخواستم اگه ایرانی باشه از خودی بخوام بیاد بگیرمش
بعدش اگه دیدم نشد به خارجیا رو بندازم. :D

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
با سلام

دوستان برای تک تروفی یا 4-5 تا تروفی ای که نیاز به راهنمایی دارد از همین تاپیک استفاده کنید و برای تروفی مورد نظر خود تاپیک نزنید تا نظم حفظ بشه

همچنین از طریق پ.خ هم خوبه .

با تشکر و تشکر ویژه از زننده تاپیک امیـر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر