PlayStation Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

FFXIV_ARR.jpg

تاریخ انتشار: منتشر شده
پلتفرم: PC, PS3, PS4
سبک: MMORPG

من خیلی متعجب شدم وقتی دیدم برای بازی به این فوق العاده ای هیچ تاپیکی وجود نداره....تاپیک رو زدم، بچه هایی که بازی رو دارن بیان ID هاشون رو برای بازی گروهی بگذارند و لول و نوع کاراکترشون رو بگن، اطلاعاتی راجع به پورت های بازی و غیره نیز اگر داشتید بگید، من همین امروز فردا یکی از این تعداد بازیهایی که رسیده دستم رو باز میکنم شروع میکنمش.(اگر وقت بشه و پورت ها خراب نباشن)

بچه هایی که بازی رو میخرید بیاید توی دنیای Odin من و دوتا دیگه از بچه های بازیسنتر اونجا هستیم.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی تخفیف خورده شده 20 دلار هنوز شارژ ماهیانه داره؟
خبر نداشتم شارژیه اگه داره بگید ممنون میشم:d
yep
ماهیانه باید پرداخت بشه
اگر طرفدارش هستی که ارزش داره چون عالیه بازییش

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
yep
ماهیانه باید پرداخت بشه
اگر طرفدارش هستی که ارزش داره چون عالیه بازییش

ویدیوهاشو دیدم خوشم اومده سبکشم که mmo هست ولی شارژ ماهیانشو چجوری باید تهیه کرد؟سایت ایرانی هست بشه ازش خرید؟

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
راهی هست بشه شارژ ماهیانش رو پرداخت کرد؟ (مثلا یه کارتی مثل PSN کارت بگیری و با اون پرداخت کنی)
هزینه اش چقدر میشه در ماه؟
فعلا نسخه 14 روز رایگانش رو دارم میرم قشنگه

hesam.xiv

عضو جدید
Mar 18, 2015
11
سلام ، آقا یه راهنمایی به من کنید لطفا.
من میخواستم این بازی رو تازه شروع کنم ، فقط یکی بگه کدوم پکشو بخرم ، از سایتای ایرانی بخرم تا از خود esquar یا آمازون . و این جدید heavensward که اومده رو پیش خرید کنم ارزش داره؟ یا بعد میخرم ؟ و اینکه فقط اون نسخه 19.9 دلاری رو بخرم یا 44.9 که کالکشن هستش؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام ، آقا یه راهنمایی به من کنید لطفا.
من میخواستم این بازی رو تازه شروع کنم ، فقط یکی بگه کدوم پکشو بخرم ، از سایتای ایرانی بخرم تا از خود esquar یا آمازون . و این جدید heavensward که اومده رو پیش خرید کنم ارزش داره؟ یا بعد میخرم ؟ و اینکه فقط اون نسخه 19.9 دلاری رو بخرم یا 44.9 که کالکشن هستش؟
احتمالا اون جدیدش هم چیزه درست حسابی باشه
CE یه چیزهای اضافه داره ( نمیدونم چیا ) سرچ کنی میاد توضیحاتش
یادت باشه شارج ماهانه هم داره .
موفق باشی.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
راهی هست بشه شارژ ماهیانش رو پرداخت کرد؟ (مثلا یه کارتی مثل PSN کارت بگیری و با اون پرداخت کنی)
هزینه اش چقدر میشه در ماه؟
فعلا نسخه 14 روز رایگانش رو دارم میرم قشنگه

تو یه سایتی کارت ریجن اروپا و امریکاشو میفروشه میتونی بخری قیمتشم بین 85 تا 120 هست دوماهش.اسم سایتو برات میفرستم.
ریجنشم اون اول موقع ثبت نام میتونی انتخاب کنی.بازیو اصلیم بخری یه ماه میتونی بازی کنی همین اول نیاز نیست کارت بخری

hesam.xiv

عضو جدید
Mar 18, 2015
11
تو یه سایتی کارت ریجن اروپا و امریکاشو میفروشه میتونی بخری قیمتشم بین 85 تا 120 هست دوماهش.اسم سایتو برات میفرستم.
ریجنشم اون اول موقع ثبت نام میتونی انتخاب کنی.بازیو اصلیم بخری یه ماه میتونی بازی کنی همین اول نیاز نیست کارت بخری

میشه اون سایتو به منم بدین ، به صورت بسیار افتضاح میخوام اینو بازی کنم ، 2 ساله تو کفشم

سربازی بودم میفهمیییییی سربازییییی.......

اگه میشه یه راهنمایی کنین که بعد خرید بازی cdkey رو تو سایت به پروفایلم تو سایت squar وارد کنم یا تو لانچر، اون رمز یک بار هم اگه میشه توضیح بدین، من app رو تو گوشی زدم فقط درست نگرفتم چی میگه (ژاپنین دیگه کلی میگن مطلبو:d)

Last edited by a moderator:

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
تا اونجا که من خوندم هر کد شارژی هم برای PC و هم کنسول قابل استفاده هست فقط Region فرق داره و کلی سایت ایرانی هستن که EU ش رو می فروشن

- - -ویرایش - - -

اگه میشه یه راهنمایی کنین که بعد خرید بازی cdkey رو تو سایت به پروفایلم تو سایت squar وارد کنم یا تو لانچر، اون رمز یک بار هم اگه میشه توضیح بدین، من app رو تو گوشی زدم فقط درست نگرفتم چی میگه (ژاپنین دیگه کلی میگن مطلبو:d)

شما اول بگو می خوای رو کنسول بازی کنی یا PC
و بسته به Region بازیتون تو یکی از این دو لینک اکانت بساز
EU Lodestone
NA Lodestone
و بعد تو Mog Station می تونی CD-Key رو استفاده کنی
اگه تو PC بازی می کنی اگه درست یادم باشه بعد نصب شدن کلاینت یه قسمت میده که میتونی استفاده کنی

آخرین ویرایش:

NimAD3MoN

کاربر سایت
Aug 21, 2012
11
سلام من بازی رو برای PC خریدم ولی لانچرش بسیار مظخرفه و نمیتونم دانلود کنم بازیرو
سایتی هست که بشه بازی کامل رو ازش دانلود کرد ؟

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر