Rime

48332d1378287697-rime-logo-3.png

Rime توسط استودیو Tequila Works (سازنده Deadlight) ساخته شده و برای PlayStation 4 و PlayStation Vita عرضه می شود. یک بازی Open World با گرافیک زیبای Cel-Shade!

Attachments

• Rime Logo 3.png
    Rime Logo 3.png
    13.7 KB · مشاهده: 750
آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
خُب دوستان همونطور که قبلا هم گفته بودیم و اعلام کرده بودیم، پروسه مصاحبه به سرانجام رسید و خیلی زود خبرتون خواهم کرد..:d
======
جالب اینجاست که Creative Director بازی آقای Raul Rubio با جواب هایی که به سوالات دادن یه مصاحبه جالب و شیرین و خواندنی رو برای طرفداران به ارمغان آوردند..
#Coming Soon

کی باش مصاحبه کرد ؟ کی اسپانیایی بلده اصلا ؟ :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
کی باش مصاحبه کرد ؟ کی اسپانیایی بلده اصلا ؟ :d
مصاحبه رو که مشخصه دیگه، ما یعنی BaziCenter ! خبرنگارش هم که منم ! :d مصاحبه هم طبیعتا با زبان انگلیسی انجام میشه و این Interview هم از این قاعده مستثنی نیست ! :d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
مصاحبه رو که مشخصه دیگه، ما یعنی BaziCenter ! خبرنگارش هم که منم ! :d مصاحبه هم طبیعتا با زبان انگلیسی انجام میشه و این Interview هم از این قاعده مستثنی نیست ! :d

منظورم شخص مصاحبه کننده بود. طرف اسپانیایی ـه فکر کردم باید با همون زبون باش مصاحبه کنید. :d
بگذریم.:d
فقط ازش بپرس به ورزش اسکی علاقه داره یا نه ؟ /:):d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
peeyrw5hhk2xoaf568rf.jpg

یه مجلس ناهار فراموش نشدنی (
yahoo_4.gif
) همراه با سازندگان بزرگی همچون سوزوکی خالق Shenmue ، آقای یوشیدا و بقیه بازیسازان و طراحان که برای کنفرانس Gamelab Barcelona واقع در بارسلونا ـی اسپانیا، راهی اونجا شده اند..

adyie1106cqddv8b2h2r.jpg

مثل اینکه این روزا یوشیدا داره تو بارسلون عشق و حال میکنه نامرد ! :d

kn8tmpdbhh0q6j8vpqy1.jpg

از اینطرف هم Raul Rubio کریتیو دایرکتور بازی Rime که استودیوشون داخل "مادرید" اسپانیا هست ـش، به همین مناسبت از آقای یوشیدا خواسته که یه افتخاری بده و یه سری هم به اونها بزنه، یه سلامی بهشون بکنه و خلاصه یه دست هم Rime بازی کنه و و و و..:d
پ.ن: این بازی به احتمال زیاد همون جایی که رونمایی رسمی شُد، نمایش هم خواهد داشت، همین Gamescom منظورم هست ! :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین

___
اینم اسکن آخرین شماره مجله hobbyconsolas که یه نشریه اسپانیایی در رابطه با گیم هست ـش که در این شماره ـش با کریتیو دایرکتور بازی Raul Rubio یه مصاحبه ای رو داشتن..
قسمت جالب ـش اینجاست که گفتن:
d99m0e8cywx4svhi1phj.jpg

درسته که یه پروژه جاه طلبانه و بزرگ براشون هست، ولی بالاخره یه الهاماتی از این دسته آثار گرفتن دیگه..:d

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
ار اونجایی که Rime احتمال میره تو Gamescom نمایش داشته باشه و حتی قابل بازی باشه و صرقاً جهت بالا اومدن تاپیک. یه بحثی با Wanda تو پروفایل داشتیم ترجیح دادم اینجا خلاصش کنم نظر بقیه کسایی که تعدادشون کم هم نیس و Rime تو لیست most anticipated games سال بعدشون هست بدونم

من خودم اگه 3 تا بازی رو تا الان از بابت تهیه کردنشون وقتی PS4 خریدم مطمئن باشم یکیش قطعاً Rime منتها نمی دونم چرا حس می کنم یخورده بعضی ها زیادی بهش دل بستن، رو حساب جملات Game of Generation چند نفر میگم هر چند می دونم با اغراق و شوخی بوده:d
Rime به طرز بدی و طوری که به شدّت تو ذوق می زنه تا اینجا طبق نمایش 1 دقیقه ـاش و شات ها و آرت ورک ها رویّه تقلید رو پیش گرفته حالا نمی دونم شاید تو نمایش های بعدیش چیزای تازه ای ببینم یا خیلی چیزا تغییر کرده باشه ولی من فرصت کردم یه بار همه اطلاعاتی که ازش هست رو مرور کردم واقعاً واسم تعجب آور بود وضعیتش!:d

کسایی که کارهای Ueda بازی کردن فقط می تونن قضاوت کنن چون می گیرن چی میگم، یه سری از چیزایی که تا حالا من فهمیدم و واقعاً بدون اینکه بخوام جدا کنم مصداق عینی داشتن، هیچ قصد و غرضی هم ندارم فقط واسم جالب بود این وضعیت: - تیکه های بُلد شده کلمات کلیدی دارن :d -

بازی از لحاظ زمانی/مکانی گُمه - Ico/SoTC- ، داستان تو یه جزیره کوچیک متروکه از آدمیزاد وسط یه اقیانوس دنبال میشه -Ico/SoTC-، داستان بدون استفاده از زبان روایت میشه شخصیتها دیالوگ ندارن و سوای اون کرکتر اصلی هویت مشخصی نداره - چه نژادی ـه، چه زبانی، از چه جایی... - Ico/SoTC - کرکتر باید کار رو با بیدار شدن از کنار ساحل شنی شروع کنه - Ico -، کرکتر اصلی از قضا نوجوونه و تو بعضی صحنه ها ترجیحاً تکه چوبی هم دستش می گیره -Ico-، تو 70% آرت ورک ها گوشه گوشه این جزیره رو کبوترها گرفتن - SoTC -، دورنمای کل جزیره با یه قصر سنگی و بلند تزئین شده و به صورت اتفاقی یکی از راه های ورود به تالار این ساختمون یه پل سنگی ـه - Ico/SoTC-

سوای همه اینا که شاید تو ظاهر نکته های ریز و پراکنده ای باشن - مثل اینکه الان نیاین بگین تو U2:AT هم فلان تیکه کبوترها تو حیاط بودن:d کسایی که SoTC رو تجربه کردن می فهمن منظورم رو - فکر نکنم کسی باشه که کارهای Ueda رو حتی از دور ندیده باشه و نتونه اینا رو کنار هم بچینه و یه تصویر واضح واسش ایجاد نشه! من تعجب می کنم اگه کسی با سنگ بنای Ico/SoTC آشنایی داشته باشه و دار و ندار Rime رو نتونه تشخیص بده، Rime عیناً رفته سراغ همون قضیه Drak & Light همون چیزیه که Ueda تو هر دو تا کارش مبنا گذاشت - البته این قضیه تو 100 تا کار دیگم سابقه داشته و کلاً اسمش تقلید نمیشه منتها چیزایی که از پس این قضیه خلق شدن روشنش می کنن - اون موجودات روح مانندِ سیاه که بوسیله نور/روشنایی باید دور بشن - Ico/SoTC، اینکه خود پسربچه یه گوی نورانی تو دستش می گیره تا مسیرش رو باز کنه و پیش ببره و حکم همون شمشیر/ گوی نورانی که داخل دست Yorda ایجاد می شد رو پیدا می کنه -یه موجودی شبیه به ربات که خودش به خودی خود نور داره و باید تو طول قصه با کرکتر همراه بشه و پسر بچه رو دوشش سوار بشه تا پیش برن- TLG/Ico -و یه نکته جالبی که حدس منه فعلاً طبق یکی از ارت هاش اینه که احتمالاً این قضیه Light با آب هم در ارتباطه همونطور که تو مفهوم شناسی هم همیشه همچین چیزی رو داشتیم منتها وقتی این قضیه گره می خوره به یه حوضچه ای که آخر یه مسیر مارپیچ ـه و احتمالاً داخل همون قصر اصلی هم قصد گذاشتنش هست... - SoTC – تصویر دومی که گذاشتم رو ببینید.در مورد تأکیدشون رو محیط زیست و دوباره طبق تجربه خودم عدم استفاده از موزیک پس زمینه حین بازی و بجاش صداهای طبیعت هم حرفی نمی زنم چون بی انصافیه وقتی نتیجه نهایی رو ندیدیم.

حالا همه اینا رو گفتم که چی؟ خود Raul Rubio تو مصاحبه هاش گفته که از Ico الهام گرفتیم و تو ادامه گفته البته اثار نقاشهایی من جمله Chirico هم محرک تیم در ساخت همچین فضا و لوکیشنهایی بودن، از اونطرف ظاهراً تو گیمزکام سال قبل گفته میخوایم چیز منحصر به فرد بسازیم نه Ico و اثار شبیه اون. منتها این وسط الان چیزی که من می بینم اینه که انصافاً اسم این طرز بازی ساختن دیگه الهام/تاثیرپذیری و حتی الگو قرار دادن هم نمیشه، تقلید صرف ـه!:d حالا همه اینا به کنار اون چند تا چیز به ظاهر نویی هم که شاید به چشم اومده تا الان رو هم با Wind Waker بسنجیم که بحث شباهتشون به اون هم موقعی که معرفی شد بود فکر نکنم عملاً دیگه چیزی بمونه که بگیم ایده و خلاقیت خود Rubio و هم تیمی ـهاشه. یه چیزی هم که خود حسین خیلی روش تأکید داره اینه که بحث رو احساسی می کنه و طبق اون میخواد این مسائل رو هم بپوشونه و صرفآً همه بگیم هورا چیز یونیک ـی Rime و بریم واسه GOTY:d اینکه کارگردانش داشته غرق می شده و اونجا ایده به ذهنش رسیده و اینکه همشون کنار دریا اصن بزرگ شدن و باهاش خاطره دارن و بخاطر این همچین دنیایی خلق کردن و دارن با جون و دل کار می کنن و اینا همشون درست و به طور قطع رو نتیجه نهایی تاثیرهای مثبتی هم می زان ولی انصافاً این طور مسائل رو من یکی به هم ربط نمیدم، تقلید این مُدلی رو هر کسی از هر اثری بکنه تجربه نشون داده نهایتاً حاصلش یه چیز معمولی میشه و بسیار بعیده موفقیت اصل اثر رو تکرار کنه یا حتی بهش نزدیک بشه، Brothers:A Tale of Two Sons هم مبناش رو Ico گذاشته بود ولی نوع تاثیری که Josef Fares از کارهای Ueda گرفت و پیاده کرد رو با وضعیت Rime قیاس کنین هر چند همون B:ATOTS هم تقلید داشت ولی انصافاً کار موفق و به یاد موندنی تونست تو سال خودش بشه چون بجا و درست بود، یا Journey رو هم خود Chen می گفت با الهام از Ico/Sotc بنا گذاشته ولی واقعاً سطح کیفی و ایده هایی که خود Chen بکار گرفته کجا و وضعیت کپی برابر اصل Rime کجا.
در مورد میزان شاخیه اهنگسازش و استنباط شاخ شدن بازی طبق این آدم هم کسی نگه:d اصن بحث ربطی به این قضیه نداره هر چند یه اهنگساز بزرگ هیچ وقت نمی تونه موفقیت یا بر فرض شاهکار شدن یه اثر رو تضمین کنه همونطور که سر Beyond این اتفاق نیفتاد یا سر Rain این اتفاق نیافتاد یا صد تا کار دیگه.

کلاً من وقت نمی کنم به روایت عکس توضیح بدم و فکر کنم متنی که گفتم کافی و مستدله لی این دو تا رو همینطوری دم دست بودن ساختم، صرف متن همین چیزایی که گفتم مطمئناً اونایی ـش که به تصویر مربوط می شده تو ذهن کسایی که باید می اومده، اومده:

من تنها تفاوت واضحی که الان بین تصاویر می بینم اینه که استایل Rime با Ico/SoTC متفاوته و رنگ بندی و نوع دیزاینش با اونچیزی که Team Ico بهش علاقه داره - تاریک تر و رئال بودن - تفاوت داره، فقط همین چیز دیگه ای هست بگین.:d
کلاً فقط میخواستم نظر خودم راجع به Rime رو بگم و همینطور واسم جالبه بدونم چرا یه سری از الان به Rime "زیادی" امیدوارن، اگه کسی دوست داشت تو بحث شرکت کنه و نظرش رو بگه.

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
فقط اومدم بگم که نمایش دیشب این عنوان رسما تو حلقوم وحید Dreamy ! ;;) دیگه تو باشی بگی که این بازی شبیه به Ico ـه ! :d نمایش دیشب واقعا عالی بود ! فقط موسیقی بازی رو فکر کنم از روی بازی قبلی ـشون Deadlight برداشته بودن..
=========
اینم قسمتی از نظرات میشل انسل و دیگر افراد مختلف در رابطه با نمایش دیشب:

0lv10j9dnjg8bfnmmsf2.jpg

===
خبر بعدی اینه که یه فستیوال در رابطه با موزیک داخل اسپانیا قراره برگزار بشه که این سازنده ها هم داخل ـش شرکت دارن و قراره در مورد موسیقی متن بازی قبلی ـشون Deadlight صحبت کنن و از همه مهم تر قول دادن که داخل این کنفرانس، نمایش کوچکی از موسیقی های بازی Rime هم به نمایش بزارن ! :x این خبر وقتی جالب تر میشه که قراره موسیقی های متن این عنوان رو آهنگ ساز افسانه ای، اُستاد آکیرا یامائوکا بسازند ! :bighug: فقط میتونم بگم فوق العاده ـست..
===============
این یه صحنه ای بود که قشنگ نشون میده، و تداعی گر مبارزه واندر با Avion در بازی Shadow of the Colossus هستش..

tbftbfyll99248ulwez0.jpg

35vad9q7fc58krdhie3p.jpg
این صحنه بالا اومدن پسربچه از صخره ای که معلوم نیست چه جایی رو قراره اون بالا مشاهده کنه، خیلی خیره کننده بود !

ydirc3c9et2utbse3z5b.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر