Multi Platform Syberia 3

ادونچریاش حال کنن
ساخت بازی سایبریا 3 توسط کمپانی MICROIDS
تائید شد......PC.PS3 :biggrin1:
البته گفته شده که این بازی در سال 2010 عرضه میشه ولی من مطمئنم که به اون موقع نمیکشه
من که بد جور جو گیر شدم
باید دید سایبریا بدون اسکار چطوریه
دوستان اگه اطلاعات دقیق تری دارند اینجا بگن تا ما هم فیضمون مفروض بشه:biggrin1:
1103-syberia.jpg

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
176
خیر شما تنها طرفدار این بازی نیستی!

یادمه این بازی را رفیقم برای خواهرش گرفته بود و بنده اتفاقی نصبش کردم ، نصب همانا و ....

همین هفته پیش بود با 30 سال سن دوباره هر دو شماره بازی را تمام کردم.

همه چیز تمام است ، موسیقی و جو بازی با روح و روانت بازی میکنه.

انصافا معماهای سختی هم داشت ، در تکرار دوباره بازی ، در یکی دو مورد مثل گذشته گیر افتادم!

من که خیلی خوشحال شدم از اخبار شماره سوم اصلا اطلاعی نداشتم ، سپاس@};-

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سبک بازی چطوریه ؟ Action-Adventure ?
چرا من اسمش رو نشنیدم :|
بازی نسخه 1 سال 2002 و نسخه 2 در سال 2004 اومد
سبک بازی Adventure Click and point هست
چون این سبک تقریبا به فراموشی رفته چون همه بازی ها شده بکش بکش .. از اخرین بازی های معروف این سبک که جز برترین ها هم بودند و اتفاقا امتیازات بالایی هم گرفتند میشه به machinarium با 85 .. botanicula با 82 ... gemini rue 82 اشاره کرد.
این gemini rue داستان فوق العاده ای داره .. botaniclua و machinarium یک بازی شاد و با اتفاقا های جالب و جذاب هستند.

- - -ویرایش - - -

نسخه 1 و 2 که راحت میتونید برای کامپیوتر پیدا کنید.
نسخه 1 بازی برای اندروید هست اون براحتی پیدا میشه .. حجم دیتا 1.2 گیگا بایت !!

این فیلم پیایانی نسخه 2
http://www.aparat.com/v/dyACP

این هم داستان نسخه 1 که خوندنش خالی از لطف نیست
http://forum.bazicenter.com/thread42982/

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
الان تو پوست خودم نمیگنجم دارم منفجر میشم از خوشحال .اخخخخ جون :)))))))))))
وای چه خاطره هایی داشتم با 1 و2 ش هر دوتا ر. دقیقا 5 بار بازی کردم و میتونم بگم فوق العاده بودن ( دارینوسش ) روی گوشیمم بازیو دارم . محصوصا موسیقیه متن نسخه 1 بازی اصلا واسه خودش سبکی بود هنوز که هنوزه به ost هاش گوش میدم و آرامش پیدا میکنم .

• Like
Reactions: doomhammer65ir

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
یادش بخیر چه دورانی رو با هانس و کیت سر کردیم هر موقع یه معما حل میکردم از شدت خوشحالی ذوق مرگ میشدم .:d
دوبله دارینوس هم جذابیت بازی رو چند برابر کرده بود.
پر هیجان ترین قسمت سایبریا 1 بردن خواننده اپرا پیش اون مرده و زندانی شدنش بود. :d

• Like
Reactions: tooraj.zi

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
:x :x :x

دمش گرم.
یکی از بهترین بازی های عمرم بود. شماره 1 رو 2 بار و شماره 2 رو 5 بار تموم کردم :bighug:

جز 10 بازی برتر ماجرایی تاریخ هست

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
شماره 2 معرکه بود با اینکه حدود 10 سال پیش اومده بود اما گرافیکش از چند تا بازی امروزی بهتر بود
معماهاش عالی بودن ...بعضی مواقع اعصابم داغون میشد
منتظرشم

boxgamer

کاربر سایت
Apr 19, 2010
150
نام
امیر
انصافا که هیچی نسخع دوبلش نمی شد:x
چنوقت پیش خواستم دوباره بازی کنم که نسخه دوبلشو پیدا نکردم=((
ولی واقعا تو بازی های ادونچر شماره 1 هست.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
ااااااا ینی جدید 3 شو دارن میسازن !؟ من همین الان تاپیکُ دیدم...
از بچگی که کامپیوتر گرفتم عاشقِ بازای Adventure بودم...اولین بازیم که گرفتم Broken Sword : The sleeping Dragon بود چقدم سخت بود :| بعدشم Jack The Ripper ... یه بار زبون اصلیشو گرفتم...بعدها دارینوسُ کشف کردم :D
بعدن نسخه ی دارینوسِ سایبریا 2 رو گرفتم .. چقد قشنگ بود...ولی فک کنم تا آخر نرفتم :-؟ :|

برم دانلود کنم باز :D

پ.ن : خیل خیلی مرسی بابت تاپیک

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
یادش بخیر 1 و 2 فوقع العاده بود به خاطر این بازی حتی رفتم ویندوز موبایل هم گرفتم.
امیدوارم بازی به زودی بیاد دلم برای معماهاش تنگ شده.

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
تاریخش کی هست
یادش بخیر سایبرا۲ فوق العاده با دوبله فوق العاده بود
خدایی خیلی قشنگ بود بعضی چيزاست ملکه ذهنم شده مثل یوکی ی دوست داشتنی و اون دو تا بدجنسای جای قطار گفتن باز این کیت واکر لعنتی پیدا شد و سلام علیک اسکیموها وای
کولوکماک کیت واکر توک توک.
قسمت دهکده اسکیموها جایی که سنگ باید میزدیمو دو هفته گیر کردیم با داداشام از آخر شانسی سنگ رو پیدا کردیم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Grey Warden

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
تاریخش کی هست
یادش بخیر سایبرا۲ فوق العاده با دوبله فوق العاده بود
خدایی خیلی قشنگ بود بعضی چيزاست ملکه ذهنم شده مثل یوکی ی دوست داشتنی و اون دو تا بدجنسای جای قطار گفتن باز این کیت واکر لعنتی پیدا شد و سلام علیک اسکیموها وای
کولوکماک کیت واکر توک توک.
قسمت دهکده اسکیموها جایی که سنگ باید میزدیمو دو هفته گیر کردیم با داداشام از آخر شانسی سنگ رو پیدا کردیم :D
تاریخ دقیق مشخص نیست قعلا گفتند اواخر 2014 - اوایل 2015

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
اولین بازی adventure که بازی کردم syberia 1 بود(دست دارینوس درد نکنه چون اون موقع من فقط بلد بودم بگم hello!!!حالا نه اینکه الان خیلی زبان بلدم ولی اون موقع اگه دارینوس فارسی نمیکرد اصلا jack the ripper-syberia-sherlock holmes معنی نمی داشت واسه اون موقع من)
حالا یه سوال توی آخر قسمت 2 طوری بازی تموم شد که دیگه ادامه ای نداشته باشه...حالا چطوری میخوان داستانی برای ادامش بنویسن؟لابد این دفعه هانس میخواد سوار اژدها بشه:d...اطلاعاتی در مورد اینکه داستان بازی ادامه رو قسمت 2 هست یا نه داستان مستقلی داره در دسترس نیست؟
چیزی به 2015 نمونده دیگه...فقط کمتر از یک سال:d

• Like
Reactions: kamyy

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
چقدر خوب بود نسخه 1و2...از روستا و قطار و کلیسا و....یکی از مشکل ترین معماهایی که توش گیر کردم معمایه ساعت بود!رسما 2 ماه گیر کرده بودم.طوری که روزی نیم ساعت میرفتم تو بازی همه کار میکردم تا شاید رد شه خسته میشدم میرفت برای فردا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر