آموزش انتقال صدای بازی به دسته PS4

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
آموزش خیلی ساده هست اما برای فهم بهتر به صورت تصویری اون رو براتون تهیه کردم.
بعد از انتقل صدا شما هر هدفونی را به دسته متصل کنید صدای بازی را از هدفون خواهید شنید.
بریم سراغ اموزش
۱- ابتدا هدفون یا هندسفری را به دسته پلی استیشن ۴ خود متصل کنید.
pb57nu4yucuvtu8wmb7t.jpg

۲- وارد Setting شوید.
9hoo9se4j8xl1zbyzs0c.jpg

۳- وارد Sound and Screen شوید.
ve65b69s7qzng1pbw8ng.jpg

۴- گزینه Audio Output Setting را انتخاب کنید
3jd9pw3kmsz9khlb0xr2.jpg

۵- روی گزینه Output To Headphone کلیک کنید.

a73lkwt7xqtd6yft9u9m.jpg

۶- All Audio را انتخاب کنید.

kgdzcw9g6hjrgpss3cpd.jpg

اکنون تمامی صداها از جمله صدای خود بازی به هدفون متصل شده به دسته انتقال یافته است.

منبع ps4store

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
این عمل رو هنگام بازی هم میشه انجام داد به طوری که دکمه Playstation رو نگه میدارید و Adjust Devices رو انتخاب میکنید سپس گزینه All audio رو میزنید و تمام.در ضمن شما از هر نوع هدفون یا هندزفری دارای جک 3.5 میلیمتری هم میتونید استفاده کنید

dontsee

کاربر سایت
Oct 20, 2008
11
نام
Hadi
سلام
منم نداشتم
شما دکمه پلی استیشن روی دسته رو نگه دار بعد گزینه output to headphone در این بخش اومده.
گزینه روبه روش رو بزار رو All audio
درست میشه

چرا واسه من این گزینرو Output To Headphone نداره ولی اون دو خط دیگه هست ابدیت کنسولم2.4

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام...
من نمیدونم قضیه این منبع بنویس چیه؟!!!
این تنظیماتیه که داخل همه کنسول ها قرار داره و میشه فعالش کرد..حالا این دوستمون زحمت کشیده و قرار داده...دیگه منبع بنویس چیه؟!!!!! مگه از خودش در آورده؟!!!!یا چیزه خیلی سختیه؟
هی منبع بنویس منبع بنویس....مثله این میمونه یکی سوال کنه قسمت ستینگ کنسول کجاست اونوقت من بخام با ذکر منبع بنویسم!!!!
شما اول بدون منبع واسه چه حبرهایی لازمه بعد منیع منبع کن!!!!جای این یه تشکر کن ازش که وقتشو گذاشته هرچند موضوع ساده ای باشه...

Abolfaz3007

کاربر سایت
May 25, 2015
88
نام
Clark Kent
این یکی از بهترین امکانات DS4 هست ، من خودم اکثر مواقع هدفون گوشیم رو وصل میکنم به دسته و به راحتی با کیفیت صدای فوق العاده بازی میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر