گفتگو درباره سریال های شرقی

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
محمد یه دونه ای....

Orange Days رو یه ماه پیش به لیست انتظار دانلودی هام اضافه کردم...خیلی ازش خوشم امده بود، حالا اینطور که تو ازش تعریف میکنی، میزارم بالای لیست ام که سریعتر بره دانلود

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
آقا این اپنینگ فصل اول shinya shokudou چقد غمگینه؛ خیلی دوسش میداریم
Download Omohide (Memories) Suzuki Tsunekichi mp3
روزهای پرتقالی رو هم که نتونستم تا آخر ببینم؛ فردا هم که اعزام هستیم!
ولی به عنوان آخرین وصیت در صورت زنده نموندن حتما بوینینش!
برای مدتی بدرود عزیزان و خلیل ساما =)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دوباره این تاپیک رو از قرستان در بیارم. :( :d

خلیل ساما این یک لیتر اشک :(( که معرفی کردی بهم, لینک دانلود رو گیر آوردم با کیفیت 720p hd tv با حجم حدود 1.5 گیگ برای هر قسمت که از 2 زیرنویسی که بود تو نت (جفتشون یه زیرنویسن با یه فرمت منتهی حجم فرق داره) هیچکدوم باهاش هماهنگ نی. با کمک دوست آپلودرم نسخه کم حجم پیدا کردیم , دور و بر 130-140-150 مگ برای قسمت که باز هم زیرنویس ها باهاش هماهنگ نی. موندم در خماری بدجور. یه مقدار اوایلش رو دیدم , از همونجایی که دکتره داره در مورد بیماری aya به مادرش توضیح میده و ما همزمان اون مواردی که دکتر میگه رو میبینیم , مشخصه سریال غمگین و بسیار زیبا و تاثیرگذاری هست.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
دوباره این تاپیک رو از قرستان در بیارم. :( :d

خلیل ساما این یک لیتر اشک :(( که معرفی کردی بهم, لینک دانلود رو گیر آوردم با کیفیت 720p hd tv با حجم حدود 1.5 گیگ برای هر قسمت که از 2 زیرنویسی که بود تو نت (جفتشون یه زیرنویسن با یه فرمت منتهی حجم فرق داره) هیچکدوم باهاش هماهنگ نی. با کمک دوست آپلودرم نسخه کم حجم پیدا کردیم , دور و بر 130-140-150 مگ برای قسمت که باز هم زیرنویس ها باهاش هماهنگ نی. موندم در خماری بدجور. یه مقدار اوایلش رو دیدم , از همونجایی که دکتره داره در مورد بیماری aya به مادرش توضیح میده و ما همزمان اون مواردی که دکتر میگه رو میبینیم , مشخصه سریال غمگین و بسیار زیبا و تاثیرگذاری هست.

زیرنویس فارسی که موجوده برای فن ساب Kioku تنظیم ـه...ولی خوب مشکلی نیست
گشتم تو زیرنویس های انگلیسی 720P فقط یه نسخه بیشتر نبود...قسمت اولش رو برات تنظیم کردم...ببین درسته

Attachments

• 1 Litre no Namida - E01.rar
    19.1 KB · مشاهده: 3

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
زیرنویس فارسی که موجوده برای فن ساب Kioku تنظیم ـه...ولی خوب مشکلی نیست
گشتم تو زیرنویس های انگلیسی 720P فقط یه نسخه بیشتر نبود...قسمت اولش رو برات تنظیم کردم...ببین درسته

البته 720p اش که قسمت 1 رو دان کرده بودم , بعد پاک کردم که این کم حجم تره رو بگیرم. (کیفیت 480 هست ولی خوبه , بی کیفیت نی) . بابت زیرنویس هم سپاس فراوان , باید برم خونه تست کنم ببینم هماهنگ هست یا نه. الان همونطور که گفتم 2تا زیرنویس ازش دارم هر دو یکجور با حجم متفاوت. قسمت اول یکیش 51 کیلوبایت و اون یکی 101 کیلوبایت و هر دو دقیقا از یک جا ناهماهنگی شروع میشه. دیگه نهایتش مجبور بشم , نرم افزارش رو دان کنم و خودم بشینم , هر قسمت رو هماهنگ کنم. :-s ولی این مواردی رو که در مورد سریال گفتی از همون اول من حسش کردم , این آخر بره چه بلایی بر سر آدم میاره . :-s

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
البته 720p اش که قسمت 1 رو دان کرده بودم , بعد پاک کردم که این کم حجم تره رو بگیرم. (کیفیت 480 هست ولی خوبه , بی کیفیت نی) . بابت زیرنویس هم سپاس فراوان , باید برم خونه تست کنم ببینم هماهنگ هست یا نه. الان همونطور که گفتم 2تا زیرنویس ازش دارم هر دو یکجور با حجم متفاوت. قسمت اول یکیش 51 کیلوبایت و اون یکی 101 کیلوبایت و هر دو دقیقا از یک جا ناهماهنگی شروع میشه. دیگه نهایتش مجبور بشم , نرم افزارش رو دان کنم و خودم بشینم , هر قسمت رو هماهنگ کنم. :-s ولی این مواردی رو که در مورد سریال گفتی از همون اول من حسش کردم , این آخر بره چه بلایی بر سر آدم میاره . :-s

ببین اگه بتونی زیرنویس انگلیسی هماهنگش رو پیدا کنی، بهم بدی...خودم برات تنظیم ـش میکنم، کاری نداره

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سریال Mozu فصل اول - Shrike's Shouting Night
در حال پخش: فصل بهار 2014
پنجشنبه شب ها

51954d1398969753-mozu-1.jpg

داستان:
ماجرای فیلم درباره ی یه حمله ی انتحاری در یکی از خیابان های توکیو هستش که باعث کشته شده چند تن و زخمی شدن بیشتر از 170زن، مرد و بچه شد.
پلیس و سازمان امنیت ژاپن سریع یه تیم تحقیقاتی تشکیل میدن که روی این موضوع و عاملین این انفجار تحقیق کنن...طرف دیگه داستان یکی از مامورین سازمان امینت قرار داره که زن در اون حادثه کشته و به دلیل داشتن نسبت فامیلی با یکی از کشته گان، از پرونده کنار گذاشته میشه.
نقش این مامور رو که Hidetoshi Nishijima بازی میکنه، به تنهایی شروع به تحقیق و عوامل احتمالی این انفجار میکنه.

نظر شخصی:
بعد از گذشت دو سال از همکاری دو شبکه ی بزرگ ژاپنی، TBS و WOWOW در SP دو قسمتی Double Face...اینبار پخش سریال جدیدی رو با نام Mozu با همان بازیگران اصلی و فرعی سریال Double Face برای فصل بهار شروع کردن که بنظرم سریال خوبی از آب در آمده.
این سریال دو فصله که فصل اولش کلاً قراره برای بهار از TBS پخش بشه و فصل دومش هم از WOWOW

وجود این سه تا بازیگر (از راست به چپ) Teruyuki Kagawa و Hidetoshi Nishijima و Yoko Maki ترکیب بی نظیری ـه، صدای Hidetoshi Nishijima و الخصوص Yoko Maki شاهکاره...
آخرین کاری که این دوتا با هم بازی کردن Genome Hazard بودش که فک کنم تو تاپیک در موردش باید صحبت کرده باشم.

51955d1398970511-mozu_season_1_-_mozu_no_sakebu_yoru-p1.jpg

روند داستان تا اینجا خوب بوده و از شخصیت های اون و بازیشون، راضی ام.
نکته ی جالب تو سریال جلوه های ویژه ی خوبشه...برای یه سریال خیلی خوب کار کردن، بخصوص تو بخش موسیقی اصلاً چیزی کم نذاشتن

فعلاً قسمت اول سریال که 1:30دقیقه بود رو نگا کردم، سختی دیالوگ هاش واقعاً بالاس D:

Attachments

• Mozu-1.jpg
    Mozu-1.jpg
    68.5 KB · مشاهده: 218
  • Mozu_Season_1_-_Mozu_no_Sakebu_Yoru-p1.jpg
    Mozu_Season_1_-_Mozu_no_Sakebu_Yoru-p1.jpg
    89.7 KB · مشاهده: 217

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
@Police _ 110

آقا یه راه ارتباطی واسه ما بذار، خواستم پ.خ بدم منتها بستی کلاً:d درباره 1 لیتر اشک که معرفی کردین بابت پیدا کردن اون لینک داخل پ.خ دستت درد نکنه منتها بکار من نیومد، نمی دونم چرا این لعنتی از چهار تا آپلودسنتر درست حسابی ازش لینک پیدا نمیشه:d
راستی این فیلم تک قسمتی ـش رو خودتون دیدین؟ همین رو ببینیم یا دنبال 11 اپیزود بگردم؟:d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
@Police _ 110

آقا یه راه ارتباطی واسه ما بذار، خواستم پ.خ بدم منتها بستی کلاً:d درباره 1 لیتر اشک که معرفی کردین بابت پیدا کردن اون لینک داخل پ.خ دستت درد نکنه منتها بکار من نیومد، نمی دونم چرا این لعنتی از چهار تا آپلودسنتر درست حسابی ازش لینک پیدا نمیشه:d
راستی این فیلم تک قسمتی ـش رو خودتون دیدین؟ همین رو ببینیم یا دنبال 11 اپیزود بگردم؟:d

اون تورنتی که دادم، یکی از ترکرهاش 6تا سید داره...میشه هنوز دانلودش کرد.....من تورنت آوردم با Seed صفر D:
فوقش یه اکانت 3تومنی Mul.ir راحت میشه دانلودش کرد....

یه لینک مدیا فایرش رو پیدا کردم..برات PM کردم

اون سینمایی رو قبلاً دیدم (بعد از دیدن سریال) کاملاً موضوعش فرق داره و قبل از ساخت سریال ساخته شده، و حتی بازیگراش هم فرق داره و بیشتر به داستان اصلی زندگی "آیا" و میحط ـش نزدیکه و حاشیه های داستانی سریال رو دیگه نداره...ولی خوب اصلاً در حد و اندازه های سریال و بازی بازیگرهای اون نیستش...(زیرنویس فارسی هم نداره)

همین 11قسمت رو بگیر

P.S
راه ارتباطی هم الان بازه (":

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
مادر , پدر , دکتر

من تو آینده میتونم ازدواج کنم ؟

(بعد دیدن قیافه پدر و مادر) که اینطور , حتی اگه نتونم میخوام در بین دشتی از گل به آرامش برسم.

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

احیانا باید ربات باشی ویا قلبی از سنگ داشته باشی که این سکانس لااقلش اشک در چشمانت حلقه نبنده و بغض گلوت رو نفشره و تحت تاثیر قرار نگیری! اگه دیدین و برای شما این اتفاقات نیوفتاد , خواهشمندم در اسرع وقت برید بیمارستان یه چکاپ از خودتون بگیرید.

• Like
Reactions: Erica

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
آقا کی میتونه سریال کره ای شاه گوانگتو کبیر با کیفیت 720p برام گیر بیاره ؟
همش کیفیت پایین هست ...!
ممنون میشم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
چقدر مظلوم افتاده این تاپیک ! :((

خلیل جان نظرت در مورد دکتر استرنجر چیه ؟

url

url
والا خودت که میدونی من سر رشته ای از سریال های کره ای ندارم...باید از حسن سوال کنی

P.S
بزار تا یک ماه دیگه، تاپیک رو دوباره میارم بالا D:

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
227
نام
ستار

url

url

کار قشنگی هست...البته من تا 10 دیدم و بعد دراپ کردم :d
البته به این موضوع دراپ زیاد توجه نکن (یکی از عادتامه) در کل سریال قشنگیه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر

url

url

شروع سریال عالی بود , پتانسیل فوق العاده ای داشت. ولی بعدش نویسنده و کارگردان زدن ترکوندن سریال و نوسان داشتش . یه مقداراتی رژه رو اعصاب و روان داره و لی اصلا و ابدا در حد استاد و سرور رژه رفتن رو اعصاب و روان بیننده یعنی سریال معظم وارثان نیست ! #:-s Lee Jong Suk هم نقشش رو خیلی خوب بازی کرده بود. :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر